Stiže Samsung Galaxy Note 3

poruka: 16
|
čitano: 4.373
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže Samsung Galaxy Note 3".
12 godina
neaktivan
offline
Stiže Samsung Galaxy Note 3
Procitao vec sve na 24sata
 
6 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stiže Samsung Galaxy Note 3

32 ili 64 GB memorije {#}

Bilo je vrijeme da ukinu 16GB modele. Svidja mi se promjena u dizajnu, ali i dalje mi je Note 2 dovoljan.{#}

If u choose Peace be ready 4 War. If u choose Love be ready 4 Hate. If u choose Truth be prepared 4 Lies.The enemy has a job 2 do as well.
Moj PC  
8 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Samsung Galaxy Note 3

HW navigacijske tipke. PASS

14 godina
offline
Stiže Samsung Galaxy Note 3

Ako srede TW, bit će super uređaj, ovako ga softver uništava.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Samsung Galaxy Note 3
obicna evolucija
i bolje, samsungovim inovacijama je najbolja stvar sto se mogu ugasit
15 godina
neaktivan
offline
Stiže Samsung Galaxy Note 3

ac :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Stiže Samsung Galaxy Note 3

Majstori reciklaže...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Samsung Galaxy Note 3
DamageHigh kaže...

Majstori reciklaže...

Moraju reciklirat da bi drugi dosli u korak s njima.

 

 

Sta nisu rekli na predstavljanju da straznja kamera moze snimati 4k video?

15 godina
neaktivan
offline
Stiže Samsung Galaxy Note 3

dobar uredaj ali ne vidim preveliki napredak da bi bilo potrebe za mjenjanjem note2 za note3, znaci ovaj model preskacem, vidjet cemo sto ce biti sljedece godine sa note4. {#}

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Stiže Samsung Galaxy Note 3

Zanimljive specifikacije, ali uštrb svim "predviđanjima", dizajn je zadržan što se tiče S serije sa S4 modelom.

Bojim se da kombiniramo li sve za što mi mob služi i u kakvom okruženju radim, ovo je prevelik zalogaj, čini mi se.

 

Ali, očekivao sam ipak redizajn.

Nisam razočaran, nisam iznenađen.
Manje-više, nastavlja se Samsungova politika i njihov već uhodani slijed.
Malo me to iritira, ponaosob, ali dobro.

Vidjet ćemo do proljeća što će biti s "metalnim" i "neplastičnim" kućištem za nove modele njihovih uređaja. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stiže Samsung Galaxy Note 3

Zasto niste naveli da je straznja strana napravljena od umjetne koze umjesto plastike kao svaki do sad?

TD za glupost
 
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Stiže Samsung Galaxy Note 3

Note 3 ima micro usb 3.0 podršku, prvi mobitel zasad na tržištu.

Ne dajem kolegama forumašima TU i TD.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Stiže Samsung Galaxy Note 3

fora uređaj, ali stvar koja kvari dojam je samsungov touchwiz i KOŽA na stražnjoj strani, hej koža, i to kao fejk prošivena koža... pa koga to oni zaj...... i kome to može biti dobro? ovo je jednostavno smješno

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stiže Samsung Galaxy Note 3

Meni je ova umjetna koža daleko bolja i od plastike i od bilo kakvog metala.

 

Metal nipošto ne želim na svojim uređajima, osim možda u omjeru kao na Desireu. Ona dizajerova gumirana plastika je bila vrh i tu negdje je i Note3 pozadina na dodir.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Stiže Samsung Galaxy Note 3
Mitsuoka kaže...

Meni je ova umjetna koža daleko bolja i od plastike i od bilo kakvog metala.

 

Metal nipošto ne želim na svojim uređajima, osim možda u omjeru kao na Desireu. Ona dizajerova gumirana plastika je bila vrh i tu negdje je i Note3 pozadina na dodir.

 

Meni se umjetna koza cini kao pun pogodak. No ponavljam, cini. Nisam jos uvijek Note3 ni vidio uzivo, kamo li tek da znam kakav je osjecaj u ruci. Gdje si ga ti isprobao kad vec sad znas da je tu negdje sa gumiranom plastikom?

16 godina
offline
Stiže Samsung Galaxy Note 3

Obicni plasticni poklopac koji imitira kožu na rubovima. Nema umjetne kože (moral sam nabadati po njemackoj tipkovnici dok nisam nasao Ž da ne mislite da pricam o Kozama).

Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice