Stiže iWatch?

poruka: 52
|
čitano: 10.991
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže iWatch?".
15 godina
online
Re: Stiže iWatch?

A kako se onda nazivaju oni koji 'pljuvaju' i stavljaju sarkastične komentare na svaki članak vezan za Apple?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže iWatch?
kizo2703 kaže...

Yep ,sve hater do hatera!! {#} {#}

 

Izmisli nekaj novo ,''hateri'' ti baš i ne drže vodu!!

Trebao si screenshotati s ovom stranicom foruma otvorenom u browseru. Btw, kako vrtis foobar2000 na OS X-u? Koliko znam to je Win only aplikacija jer je pisana s cistim Win32 API-jem i portanje na OS X/Linux ne dolazi u obzir.

The programmer is fighting against the two most destructive forces in the universe: entropy and human stupidity. --Damian Conway
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže iWatch?

 

1domagoj1 kaže...

Trebao si screenshotati s ovom stranicom foruma otvorenom u browseru. Btw, kako vrtis foobar2000 na OS X-u? Koliko znam to je Win only aplikacija jer je pisana s cistim Win32 API-jem i portanje na OS X/Linux ne dolazi u obzir.

Ma ,lako za to - ima mojih SS-ova sa Bugom ,na nekoliko tema.

Ali ,evo:

 

Isto kak ga možeš pokrenuti i na Linuxu.

Wineskin

 

maxym kaže...

A kako se onda nazivaju oni koji 'pljuvaju' i stavljaju sarkastične komentare na svaki članak vezan za Apple?

Znači ,svaka kritika ,ili komentar je odmah ''hate''?

 

Činjenica je da se Apple iz firme koja je radila vrhunska računala pretvorila u proizvođača (preskupih) igračaka.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2012 19:37 (kizo2703).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže iWatch?
kizo2703 kaže...
Ma ,lako za to - ima mojih SS-ova sa Bugom ,na nekoliko tema.

 

Isto kak ga možeš pokrenuti i na Linuxu.

Wineskin

Ah, znaci wine, tako sam si i mislio. Ma ponadah se, mozda je portan na OS X, to bi znacilo da i nije neki bed portati na Linux.

A nista, Clementine ostaje i dalje :)

The programmer is fighting against the two most destructive forces in the universe: entropy and human stupidity. --Damian Conway
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže iWatch?
1domagoj1 kaže...

Ah, znaci wine, tako sam si i mislio. Ma ponadah se, mozda je portan na OS X, to bi znacilo da i nije neki bed portati na Linux.

A nista, Clementine ostaje i dalje :)

Clementine je dobar player ,ali kad sam uspjel podići foobar u Wineskinu i pošto podržava sve plugine ko i u Wndowsima ,upotrebljavam isključivo njega.

 

Ripa i konvertira bolje od iTunesa i zvuk je puno bolji. (Wasapi ,kaj ni jedan player u OS X-u ne podržava).

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2012 19:51 (kizo2703).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže iWatch?

Isprobaj DeaDBeeF - foobar2000 je očiti uzor.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
13 godina
neaktivan
offline
Stiže iWatch?
zašto sve na prvu loptu. zašto uvijek iste fore. zašto djeca koja pišu “sumljam” nikad ne skuže da je, uz uobičajene predrasude, apple laka meta.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Stiže iWatch?
kizo2703 kaže...

 

maxym kaže...

A kako se onda nazivaju oni koji 'pljuvaju' i stavljaju sarkastične komentare na svaki članak vezan za Apple?

Znači ,svaka kritika ,ili komentar je odmah ''hate''?

 

Činjenica je da se Apple iz firme koja je radila vrhunska računala pretvorila u proizvođača (preskupih) igračaka.

 

Naravno da svaka kritika ili komentar nije "hate", ali posprdni komentari tipa: "prve 3-4 verzije neće imati osnovne funkcije", "..., pazite stižu tužbe" nije ništa drugo osim 'hejtanja'.

 

A da li se proizvodni program Appla može nazvati  preskupim igračkama (vjerojatno misliš na iPod, iPhone, iPad sada i iTV, iWatch ili iNeštoTreće sutra) o tome bi se dalo razglabati na dugo i na široko, ali činjenica je da su upravo prizvodi tipa iPhone i iPad donijeli glavninu zarade Applu, i doveli ga u situaciju da ima velike zalihe gotovine. 

 

U svakom slučaju, 'skupo' je relativan pojam pogotovo kad je u pitanju "roba" koja nalazi veliki broj kupaca.

13 godina
offline
Re: Stiže iWatch?
1domagoj1 kaže...

Ma kizo pusti, vidis da ne razlikuju kodne nazive od release naziva.

 

Pa i kizo je naveo kodna imena

 

 

5.1 Public Beta: "Kodiak"

5.2 Version 10.0: "Cheetah"

5.3 Version 10.1: "Puma"

5.4 Version 10.2: "Jaguar"

5.5 Version 10.3: "Panther"

5.6 Version 10.4: "Tiger"

5.7 Version 10.5: "Leopard"

5.8 Version 10.6: "Snow Leopard

5.9 Version 10.7: "Lion"

5.10 Version 10.8: "Mountain Lion"

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže iWatch?
maxym kaže...

 

Naravno da svaka kritika ili komentar nije "hate", ali posprdni komentari tipa: "prve 3-4 verzije neće imati osnovne funkcije", "..., pazite stižu tužbe" nije ništa drugo osim 'hejtanja'.

 

A da li se proizvodni program Appla može nazvati  preskupim igračkama (vjerojatno misliš na iPod, iPhone, iPad sada i iTV, iWatch ili iNeštoTreće sutra) o tome bi se dalo razglabati na dugo i na široko, ali činjenica je da su upravo prizvodi tipa iPhone i iPad donijeli glavninu zarade Applu, i doveli ga u situaciju da ima velike zalihe gotovine. 

 

U svakom slučaju, 'skupo' je relativan pojam pogotovo kad je u pitanju "roba" koja nalazi veliki broj kupaca.

Bili smo svjedoci kod iPhonea da je ovo ,jednostavno ,istina. 2007 izdat telefon bez MMS-a ,bez obzira koliko ga ljudi upotrebljavalo? Bez file managera? Bez još X stvari koje su tada bile standard na skoro svim dumb phonovima?!

maxym kaže...
..., pazite stižu tužbe" nije ništa drugo osim 'hejtanja'.

Tužbe? Naravno ,kad su postali patent troll koji tuži konkurenciju zbog boje telefona ili zaobljenih rubova?!

 

U isto vrijeme ,na području računala ,jedina invencija je ''Retina'' display i izbacivanje optičkog pogona?

I naravno ,podizanje cijene novih računala zbog te ''Retine''!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
15 godina
online
Re: Stiže iWatch?

Sve to što si rekao dobrim dijelom je točno (osim MMS-a gdje su očito "pogodili u sridu") ali i takav 'osiromašeni' uređaj je ostvario prodaju kakvu niti jedan smartfon do tada nije mogao sanjati. Doduše trebalo im je par verzija i OS-a i uređaja da "ispeglaju" neke stvari, ali to opet nije razlog da im se taj gaf stalno "nabija na nos" osim ako ne želiš "pljuvati" po nečemu ili nekome tko ti se ne sviđa.

 

Ovo sa patentima bi bilo smješno da nije postalo jedna vrsta kretenizma,  ali očito se toliko oslanjaju na vizualni dojam da trademark žele svesti na razinu patenta.

 

Na polju računala nisu nešto uznapredovali, ali očito im to sad i nije toliki prioritet kad imaju dvije "zlatne koke" u obliki iPhona i iPada.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže iWatch?
maxym kaže...

Doduše trebalo im je par verzija i OS-a i uređaja da "ispeglaju" neke stvari, ali to opet nije razlog da im se taj gaf stalno "nabija na nos" osim ako ne želiš "pljuvati" po nečemu ili nekome tko ti se ne sviđa.

A isto se ponovilo i sa iPadom. I da ,zato im to treba nabijati na nos ,bez pardona.

 

I u sektoru kompjutera - svake godine novi OS ,a u stvari samo Service Pack?! I to još moram platit?!

A potpuno ispravan Mac sa Core2 procesorom (star 4 godine) više ne može ''tjerat'' novi OS ,jel u njemu nema kextova za njega?

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2012 23:43 (kizo2703).
15 godina
online
Re: Stiže iWatch?

Kako to misliš da se "isto ponovilo sa iPadom"?

 

Možda iPad nije bio ono što su neki ljudi očekivali, ali za razliku od iPhona on se nije značajnije promjenio od prve do zadnje verzije (ako izuzmemo 'retinu')

12 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže iWatch?
danijelp kaže...
Shinichi kaže...

Potpuno nepotreban gadget. Inače ime "iWatch"

je i dalje lišeno bilo kakve maštovitosti kao, uostalom,

i svi Apple-ovi proizvodi (uključujući i naziv same firme. Ono... "jabuka"). :D

Podsjeća prije na neku voćarnu. :D

 

 

A na što te podsjećaju Googleovi nazivi Androida onda?! Oprosti ali meni su Googleovi nazivi krajnje neozbiljni. Kao da prodaju komad igračke nekim klincima.

Fora su nazivi Androida. I morali su ih puuno smislit a da ne zvuce glupo. To je tesko.

 

A ovo JaTelefon JaSat JaPloca.

 

BTW Samsung znaci trozvijezdje a LG sretna zlatna zvijezda. Bas vole zvijezde ti korejanci.

12 godina
offline
Stiže iWatch?

bit ce interesantno vidjeti sat na punjacu

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stiže iWatch?
Shinichi kaže...

Potpuno nepotreban gadget. Inače ime "iWatch"

je i dalje lišeno bilo kakve maštovitosti kao, uostalom,

i svi Apple-ovi proizvodi (uključujući i naziv same firme. Ono... "jabuka"). :D

Podsjeća prije na neku voćarnu. :D

 

Evo opet hrvatskih informatičkih magova... Ne valja proizvod, ne valja ime... Pa ajde, smisli nešto, napravi nešto...

Ali, da, lakše je "sračkati" po forumima nego, pa u osnovi, bilo što drugo...

13 godina
offline
Stiže iWatch?

To može biti dobro pomagalo za Iphone ili još bolje za Ipad mini, recimo kod androida je zanimljiva kombinacija Samsung Galaxy Camera + Blutooth HandsFree + Sony smart watch + phone aplikacija na SGC. Na smartwatch-u vidiš tko te zove, a na slušalicama se javiš te nema potrebe da vadiš kameru iz torbice. Kada nekog trebaš zvati na satu otvoriš imenik i nazoveš koga trebaš... Cameru treba vaditi samo za fotografiranje, čitanje knjiga, pisanje...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže iWatch?
kizo2703 kaže...

Clementine je dobar player ,ali kad sam uspjel podići foobar u Wineskinu i pošto podržava sve plugine ko i u Wndowsima ,upotrebljavam isključivo njega.

 

Ripa i konvertira bolje od iTunesa i zvuk je puno bolji. (Wasapi ,kaj ni jedan player u OS X-u ne podržava).

Razumijem te, i ja bih koristio radije foobar, ali ne zelim wine na kompu, tak da... ;)

hrx kaže...

Isprobaj DeaDBeeF - foobar2000 je očiti uzor.

Znam, koristio sam ga neko vrijeme, ali je davno to bilo, bio je u teskoj beti i prilicno bugovit. Isprobat cu da vidim kako je napredovao.

The programmer is fighting against the two most destructive forces in the universe: entropy and human stupidity. --Damian Conway
12 godina
offline
Stiže iWatch?

Napokon. Valjda ce se sad i ostali morati potruditi, pa cemo dobiti bolje ekrane i baterije i vise mogucnosti.

 

Postoji vec jako puno takvim satova, cak sam ih i ja imao nekoliko.

 

Evo, neki od primjera:

Sony Ericsson MBW 100 Sony Ericsson MBW 100
Fossil Caller ID FX6001 Fossil Caller ID FX6001
Pebble Pebble
Sony Smart Watch Sony Smart Watch
Sony Ericsson LiveView Sony Ericsson LiveView
Motorola motoactv Motorola motoactv
Sony Ericsson MBW-150 Sony Ericsson MBW-150
Citizen i:VIRT Citizen i:VIRT
Prada Link Prada Link
Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2012 1:28 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Stiže iWatch?

Ručni sat s Androidom bio bi fora, pogotovo ako bi ga napravio Casio i još uvrstio u G-Shock ili neku sličn useriju.

Provjerite Boss Game @ http://boss-game.com/forum2/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stiže iWatch?
CyberDemonVZ kaže...

Napokon. Valjda ce se sad i ostali morati potruditi, pa cemo dobiti bolje ekrane i baterije i vise mogucnosti.

 

Postoji vec jako puno takvim satova, cak sam ih i ja imao nekoliko.

 

Evo, neki od primjera:

Ma fučkaš to na fotkama, ja hoču samo klasičnu normalnu vuru a ne bespotrebni gumbičasti šminkeraj ti bokca.{#}{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
12 godina
offline
Re: Stiže iWatch?
191x7 kaže...

Ručni sat s Androidom bio bi fora, pogotovo ako bi ga napravio Casio i još uvrstio u G-Shock ili neku sličn useriju.

Ovaj gore Sony Smart Watch je na Androidu. Cak i na marketu ima dosta aplikacija za njega.

Ima i touch screen.

rambox kaže...

Ma fučkaš to na fotkama, ja hoču samo klasičnu normalnu vuru a ne bespotrebni gumbičasti šminkeraj ti bokca.{#}{#}

Tako sam i ja razmisljao.

I na kraju sam uzeo onaj gore MBW-150.

Pogledaj si MBW-150 classic.

 

Klasican sat + spaja se bluetoothom na mobitel i na ekrancicu ispisuje tko te zove, sms, e-mail... Mozes primiti poziv, odbiti poziv, upraljvati s glasnocom ili muzikom na mobitelu..

Za svaki poziv , SMS ili mail ti javlja vibrom.

A mobitel za to vrijeme moze biti u dzepu, torbi..

 

Cak ti i sat javlja ako odes na vise od 5-6 metara od mobitela. Jako dobro ako ga zaboravis, ili ga netko pokusava ukrasti.

 

 

Ja si sad razmisljam izmedju Smart Watch-a i Peeble-a.

MBW-150 classic MBW-150 classic
MBW-150 classic MBW-150 classic
Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2012 9:48 (CyberDemonVZ).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice