Stiže iPad mini

poruka: 45
|
čitano: 6.929
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže iPad mini".
15 godina
offline
Stiže iPad mini

2800 je puno previše.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Stiže iPad mini

Da preskupa stvarcica, ali i iPod Touch je preskup pa mi je ovo svakako bolje 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Stiže iPad mini

"Veliki" iPad četvrte generacije prodavati će se po cijenama od 4199 kn za 16GB Wi-Fi "

 

iPad 3rd gen od kad je dosao kod nas dodje 3899kn, u US 3rd gen i 4rd gen ima istu cijenu. Sto je onda ovo, inflacija?

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stiže iPad mini
Buhaha kaže...

Da preskupa stvarcica, ali i iPod Touch je preskup pa mi je ovo svakako bolje 

Zanimljivo jest to da je razlika u cijeni kod nas izmedu Nexus 7 i iPad Mini identicna onoj u Americi.

 

 

Prokleti bili nasi trgovci, ovdje vise nista ne kupujem.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
offline
Re: Stiže iPad mini
Mitch kaže...
Buhaha kaže...

Da preskupa stvarcica, ali i iPod Touch je preskup pa mi je ovo svakako bolje 

Zanimljivo jest to da je razlika u cijeni kod nas izmedu Nexus 7 i iPad Mini identicna onoj u Americi.

 Pa bas i nije...

Nex7/16GB - 2100kn, u US 199$ - 10.55kn/$

iPad Mini/16GB - 2800kn, u US 329$ = 8.51kn/$

 

Nex7 je 24% skuplji kod nas nego u US u odnosu na iPad. Kod nas je iPad puno isplativiji, ioako su oba preskupa..

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2012 11:35 (SupremeCommander).
15 godina
offline
Stiže iPad mini

Jel zna netko hoće biti kakve ponoćne prodaje ? Ja bih stao u red za četvorku od 7 cigli da ih ne nestane do jutra. Taman planiram kupiti neki tablet ovih dana.

Deckard
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stiže iPad mini

Mini nije niti u Trstu puno jeftiniji, 16GB kosta 329 Eur...nekih 400 kuna jeftinije nego kod nas. Kad se tome pridoda trosak goriva, ovisno iz kojeg je tko dijela zemlje, cijena moze biti tu negdje... Ta stvarcica je vraski skupa u Evropi

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Stiže iPad mini

jooooj. kupit ću ih 10ak barem. {#}

 

 

 

 

edit: pozerski mamac, pogotovo u bijeloj boji. Isforsiran uređaj; negdje između smartphonea i netbooka...

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2012 16:18 (metallic).
Moj PC  
4 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stiže iPad mini
SupremeCommander kaže...
Mitch kaže...
Buhaha kaže...

Da preskupa stvarcica, ali i iPod Touch je preskup pa mi je ovo svakako bolje 

Zanimljivo jest to da je razlika u cijeni kod nas izmedu Nexus 7 i iPad Mini identicna onoj u Americi.

 Pa bas i nije...

Nex7/16GB - 2100kn, u US 199$ - 10.55kn/$

iPad Mini/16GB - 2800kn, u US 329$ = 8.51kn/$

 

Nex7 je 24% skuplji kod nas nego u US u odnosu na iPad. Kod nas je iPad puno isplativiji, ioako su oba preskupa..

Razlika izmedu Nex7 i iPM je 120$, kod nas je to 120*6=720 kn kod najjeftinijih modela sto je identicno.

 

Samo sto je Nex7 16GB i 32GB iste cijene kod nas, tako da bi samo munjen kupio 16GB koji kosta 2099kn, a toliko kosta i 32GB.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: Stiže iPad mini
Mitch kaže...
SupremeCommander kaže...
Mitch kaže...
Buhaha kaže...

Da preskupa stvarcica, ali i iPod Touch je preskup pa mi je ovo svakako bolje 

Zanimljivo jest to da je razlika u cijeni kod nas izmedu Nexus 7 i iPad Mini identicna onoj u Americi.

 Pa bas i nije...

Nex7/16GB - 2100kn, u US 199$ - 10.55kn/$

iPad Mini/16GB - 2800kn, u US 329$ = 8.51kn/$

 

Nex7 je 24% skuplji kod nas nego u US u odnosu na iPad. Kod nas je iPad puno isplativiji, ioako su oba preskupa..

Razlika izmedu Nex7 i iPM je 120$, kod nas je to 120*6=720 kn kod najjeftinijih modela sto je identicno.

 

Samo sto je Nex7 16GB i 32GB iste cijene kod nas, tako da bi samo munjen kupio 16GB koji kosta 2099kn, a toliko kosta i 32GB.

Nex7 mi ima jednu manu nema stražnje kamere :(  a  klinac mi neće bez kamere :)

15 godina
offline
Re: Stiže iPad mini
Zato je meni savrsen jer je time pala cijena, a meni treba samo prednja za Skype.

Pogotovo sad kad je Raspberry Pi dobio 5MP ,FullHD kameru za 25$ :)
(makar ne znam tko bi nosio goli pcb da se slikava al ok :D)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Stiže iPad mini

Bas me zanima kad udemo u EU dali ce se ovi usudit ostavit cijene iste ili ce ih smanjit da budu po standaradu eu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stiže iPad mini
kach kaže...

Bas me zanima kad udemo u EU dali ce se ovi usudit ostavit cijene iste ili ce ih smanjit da budu po standaradu eu.

Niti nije bitno realno, kad će svi onda komotno moći kupovati iz EU webshopova po puno nižoj cijeni uz free shipping bez pretjeranog baktanja s carinom (bar se nadam tome).

Puno trgovaca bi moglo staviti ključ u vrata.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2012 12:57 (p0temk1n).
12 godina
offline
Re: Stiže iPad mini
p0temk1n kaže...
kach kaže...

Bas me zanima kad udemo u EU dali ce se ovi usudit ostavit cijene iste ili ce ih smanjit da budu po standaradu eu.

Niti nije bitno realno, kad će svi onda komotno moći kupovati iz EU webshopova po puno nižoj cijeni uz free shipping bez pretjeranog baktanja s carinom (bar se nadam tome).

Puno trgovaca bi moglo staviti ključ u vrata.

  Ili se unormalit sa svojim maržama. U svakom slučaju, njihovom bezobraznom profitu preko marži ubrzo dolazi kraj.  {#}

13 godina
offline
Stiže iPad mini

Koja je razlika između The new iPad-a i ovoga četvrte generacije???

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stiže iPad mini

kupujem.

wifi 64Gb ipad...

 
1 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže iPad mini
Yovitssa kaže...

Koja je razlika između The new iPad-a i ovoga četvrte generacije???

Hoćeš reći između iPada 3 i 4?

Četvorka je dobila novi, (duplo) brži procesor (A6X), podršku za LTE, prednja kamera je nešto bolja, snima u 720p i slikaje u 1.2MP, i dobila je novi, tanji konektor. To je praktički to.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2012 16:03 (Penryn).
16 godina
offline
Re: Stiže iPad mini
Evo ja prekjucer uzeo 4tu generaciju wifi od 32gb u trstu za samo 300kn skuplje nego ovaj od 16gb kod nas. Imao sam ipad 1 dosad i razlika je ogromna, ovaj novi je ludilo! I da jedna "mala" sitnica, u italiji ipad ima 2 godine garancije za razliku od lijepe nase!
15 godina
offline
Stiže iPad mini

Čekati da BUG da neki kupončić od 600 kn popusta pa u kupovinu.  {#}

K
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stiže iPad mini
U Americi je LTE vezan za mrezu (zakljucan je), zna li netko kako je u Europi?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stiže iPad mini
disco kaže...
Evo ja prekjucer uzeo 4tu generaciju wifi od 32gb u trstu za samo 300kn skuplje nego ovaj od 16gb kod nas. Imao sam ipad 1 dosad i razlika je ogromna, ovaj novi je ludilo! I da jedna "mala" sitnica, u italiji ipad ima 2 godine garancije za razliku od lijepe nase!

Eh, što ti je kukuruzište od lokacije di jesmo {#} . Kod nas kinezi imaju po dvije godine garancije.

Deckard
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže iPad mini
deckard kaže...
disco kaže...
Evo ja prekjucer uzeo 4tu generaciju wifi od 32gb u trstu za samo 300kn skuplje nego ovaj od 16gb kod nas. Imao sam ipad 1 dosad i razlika je ogromna, ovaj novi je ludilo! I da jedna "mala" sitnica, u italiji ipad ima 2 godine garancije za razliku od lijepe nase!

Eh, što ti je kukuruzište od lokacije di jesmo {#} . Kod nas kinezi imaju po dvije godine garancije.

Ma i kod nas je 2 godine garancije, šta pričate. Zakonski je obavezno imati 2 godine garancije već par godina. Nego, zna li netko nešto o zaključavanju iPada?

13 godina
neaktivan
offline
Stiže iPad mini

Nisu normalni kakva cijena, za to dobijem iPad3 na njuskalu za 2900kn s gro jamstva.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stiže iPad mini
zoki.zlikowski kaže...
deckard kaže...
disco kaže...
Evo ja prekjucer uzeo 4tu generaciju wifi od 32gb u trstu za samo 300kn skuplje nego ovaj od 16gb kod nas. Imao sam ipad 1 dosad i razlika je ogromna, ovaj novi je ludilo! I da jedna "mala" sitnica, u italiji ipad ima 2 godine garancije za razliku od lijepe nase!

Eh, što ti je kukuruzište od lokacije di jesmo {#} . Kod nas kinezi imaju po dvije godine garancije.

Ma i kod nas je 2 godine garancije, šta pričate. Zakonski je obavezno imati 2 godine garancije već par godina. Nego, zna li netko nešto o zaključavanju iPada?

Nisu zakljucani, ali iPad ima poseban data plan odnosno nesto drukcije spajanje putem APN-a tako da moras bit na operateru koji nudi u ponudi 3G iPad.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
offline
Re: Stiže iPad mini
Ne pricati svasta ako nisi upucen, fino nazovi zastupnika i pitaj kolika je garancija ili jos bolje odi na stranice nasih operatera pa vidi kolka je garancija na ajfon ;)
15 godina
offline
Re: Stiže iPad mini
iPhone 4S ima 24 mj. garancije

Bio to 16GB ili 32GB white/black
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže iPad mini
Mitch kaže...
iPhone 4S ima 24 mj. garancije

Bio to 16GB ili 32GB white/black

 

Jamstvo na ajfone je oduvijek bilo i biti ce 1g.

15 godina
offline
Stiže iPad mini

gdje to iphone ima 2 godine garancije? i ipad isto? sve to kod nas ima godinu dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stiže iPad mini
BMK kaže...
Mitch kaže...
iPhone 4S ima 24 mj. garancije

Bio to 16GB ili 32GB white/black

 

Jamstvo na ajfone je oduvijek bilo i biti ce 1g.

 

mar123 kaže...

gdje to iphone ima 2 godine garancije? i ipad isto? sve to kod nas ima godinu dana.

U italiji je apple pred negdje par mjeseci dobio po prstima obmanjivanjem kupaca vezanim uz trajanje garancije, pokušavajući uvaliti prodaju produžene garancije (link).

A apple ko apple, uvijek prgav i svadljiv do krajnjih granica.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2012 22:43 (p0temk1n).
15 godina
offline
Stiže iPad mini

cek jel mi zivimo u italiji ili u hrvatskoj?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice