Stiže Galaxy S III Mini?

poruka: 26
|
čitano: 4.246
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže Galaxy S III Mini?".
13 godina
offline
Stiže Galaxy S III Mini?

veličina odlična , jedino kamera 5mpx hm... 
Na kolko ce procesor raditi ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stiže Galaxy S III Mini?

Bilo bi fora da je jak isto kao SGS3. Ili barem nešto jaći od SGS2.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Stiže Galaxy S III Mini?

Vidim da Samsung polako ide HTC-ovim stopama od prije nekoliko godina kako su poceli svako malo stancati nove modele.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stiže Galaxy S III Mini?
s3 mini, to je to, samo da kosta cca. 2500 kn i uz pretplatu 800 kuna i rokaj!! Wooo hooo..
12 godina
neaktivan
offline
Stiže Galaxy S III Mini?

 vidjet cemo cijenu.. trebali su zadrzat karakteristike kolko je moguce s3 al vidim vec se reze kamera na 5mpx.. hm..  smrdi mi samo na dobar marketing..

edit: bude li cjena slicna s2 .. s2 ce bit opet bolji buy od ovoga..

xfact
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2012 13:16 (=xfact=).
Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Stiže Galaxy S III Mini?

a sto, ti ocekujes da mini model ima istu kameru kao i s3? to je smijesno, pa tko bi onda kupovao s3? btw, za mobitele nije bitna pikselaza, bitnija je kvaliteta kamere. bolje da imas kvalitetnu 5MP kameru od nekvalitetne 8 ili 10 MP.

 

ovo je bas dobar potez Samsunga, dosad sam ismijavao mini modele jer su imali premali ekran i slabe procesore, ali 4'' i dual core je vise nego dovoljno.

naravno, veliko je pitanje koja ce mu cijena biti i hoce li konkurencija ponuditi vise. ja bih osobno radije odabrao specifikacijama bolji HTC od Samsunga ukoliko su tu negdje cijenom i otprilike tu negdje ostalim karakteristikama (kamera mi je tu najmanje bitna jer imam kameru od 7000 kuna koja svoj posao obavlja odlicno, uz dodatnu opremu vrijednu barem 2x toliko).

Posto je najpovoljniji dual core sa 4'' Sonyev model (Xperia neka, ne pamtim sad ovako) za oko 1700-1800 kuna (naravno ne u lopovskoj Hrvatskoj), ocekujem tu cijenu, inace, ukoliko bude preko 2000 kuna to je pusiona.

 

Samsung IMO radi fenomenalne poteze i zato mu prodaja ide dobro. Jos da poradi na kvaliteti izrade (tj. materijalima koristenima) svojih telefona, gdje ce mu bit kraj. Kao sto sam i ranije rekao, tuzba Apple-a je samo pomogla Samsungu. Apple se uvaljao u gadna g...a, isao je na gadan rizik tuzeci za gluposti za koje je (hint svicarski sat, pa nove kontratuzbe samsunga za LTE) i sam naknadno tuzen. a izdao je za cijenu prosjecan mobitel sa nekoliko gadnih mana, cak i dizajnerskom. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2012 13:42 (1DX).
13 godina
offline
Stiže Galaxy S III Mini?

Ako cijenom bude pristupačan mogao bi postati moj idući mobitel!

[G] Sapko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stiže Galaxy S III Mini?
=xfact= kaže...

 vidjet cemo cijenu.. trebali su zadrzat karakteristike kolko je moguce s3 al vidim vec se reze kamera na 5mpx.. hm..  smrdi mi samo na dobar marketing..

edit: bude li cjena slicna s2 .. s2 ce bit opet bolji buy od ovoga..

 Baš gledam cijene S II novog (T-Centar, jel) i ne mogu vjerovati da je još tako cijenjen.
Iako je došao veliki braco, iako je napunio godinu dana -  još se uvijek dobro prodaje.

Još pronalazi sretne kupce.

Definitvno je Galaxy SII promijenio Android svijet.

 

A što se tiče S III Minija, popunjavanje nekog višeg mid-ranga.
A za takav uređaj, mislim da su trebali 8 MPx.
Ako je već 5 MPx, neka je onda bolji senzor.

Što se tiče samo ekrana, pri istoj rezoluciji na nešto manjem ekranu, imat će bolji DPI.

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ Salman v4.2 + Siyah 4.1.5 + CWM 6.0.1.2
16 godina
offline
Stiže Galaxy S III Mini?

Bolje rečeno: Galaxy S3 Normal.

 
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stiže Galaxy S III Mini?
Qudek kaže...
s3 mini, to je to, samo da kosta cca. 2500 kn i uz pretplatu 800 kuna i rokaj!! Wooo hooo..

nismo mi te sreće :)

15 godina
odjavljen
offline
Re: Stiže Galaxy S III Mini?
passmaslom kaže...

Vidim da Samsung polako ide HTC-ovim stopama od prije nekoliko godina kako su poceli svako malo stancati nove modele.

Nije stvar u štancanju mobitela već pokrivanje svakog segmenta. High end, middle i low klase... 

Galaxy SII I9100 + 2000mah battery || 21. stoljeće, vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi.
16 godina
neaktivan
offline
Stiže Galaxy S III Mini?

Xperia P

 

Jako dobar mobitel 4 incha i jako tijelo, dvojezgreni procesor

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S III Mini?
koristio sam par dana s3 i sve je super osim ogromnog displeja, sa jednom rukom nema sanse za normalno koristenje
s3 mini ce cini se bit puno zanimljiviji
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
16 godina
offline
Re: Stiže Galaxy S III Mini?

Ok veličina, vjerojatno taman za prosječnog korisnika, plus naravno odličan hardver trebali

bi polučiti uspjeh. E sad, što nisu neki ekspo organizirali ili digli famu sa izgubljenim u kafiću..

to je već drugi "problem" :)

12 godina
offline
Stiže Galaxy S III Mini?

da je hardware kao kod S3, a jos 4 inchni display, nebi nimalo razmisljao odmah bi ga kupio :D

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stiže Galaxy S III Mini?
Indestructible kaže...

da je hardware kao kod S3, a jos 4 inchni display, nebi nimalo razmisljao odmah bi ga kupio :D

Pa vjerojatno zato i nije takav hardware.

Kako ne kontate?

Zguraj ti hardware zvijeri kao što je S3 na 4,8" u 4" po uvjetom da ima autonomiju rada kao i S3 (znači 2100 mAh) 

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ Salman v4.2 + Siyah 4.1.5 + CWM 6.0.1.2
13 godina
neaktivan
offline
Stiže Galaxy S III Mini?

Ja ne znam kakve vi ženske ruke imate, ali meni je 4.8" na S3 idealno. I to bez problema za jednu ruku.

 

Ovo ce bit super, ali opet, to sve isto ima Galaxy S Advance pa, da bar stave neki mocan dual core i ako ne nista Amoled+ ekran, da bar bude full RGB kad je vec tako mala rezolucija.

 

Kamera je sasvim dosta, samo da bude sto tanji i sto elegantniji i ici ce ko bog!

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stiže Galaxy S III Mini?
BMK kaže...

Ja ne znam kakve vi ženske ruke imate, ali meni je 4.8" na S3 idealno. I to bez problema za jednu ruku.

 

Ovo ce bit super, ali opet, to sve isto ima Galaxy S Advance pa, da bar stave neki mocan dual core i ako ne nista Amoled+ ekran, da bar bude full RGB kad je vec tako mala rezolucija.

 

Kamera je sasvim dosta, samo da bude sto tanji i sto elegantniji i ici ce ko bog!

 nije stvar u ruci - to je letva za koju mi pola džepova nije dovoljno veliko, pa moram

specijalno za njegovo visočanstvo imati paderušu u ovo doba godine:)

13 godina
offline
Stiže Galaxy S III Mini?

U Indiji je već pušten u prodaju samo pod drugim nazivom (SGS Duos S7652). Procesor 1GHz Cortex A-5,  4" - 480x800, 5MP kamera, 4GB ugrađene memorije + SD slot, 1500 mAh Li-ion baterija. Predviđa se da bi se specifikacije mogle promjeniti (pojačati) za druga tržišta.

[G] Sapko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stiže Galaxy S III Mini?

a cena oko 350$?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stiže Galaxy S III Mini?

Haha, ušao sam na članak očekivajući S3 Mini od otprilike 3,2", kad ono - 4". Veći ekran od mog starog Desirea, opasni su ti trendovi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stiže Galaxy S III Mini?
psihoroba kaže...

a cena oko 350$?

Kod nas vjerojatno 350€.

[G] Sapko
12 godina
protjeran
offline
Re: Stiže Galaxy S III Mini?
sudy_freak kaže...
Indestructible kaže...

da je hardware kao kod S3, a jos 4 inchni display, nebi nimalo razmisljao odmah bi ga kupio :D

Pa vjerojatno zato i nije takav hardware.

Kako ne kontate?

Zguraj ti hardware zvijeri kao što je S3 na 4,8" u 4" po uvjetom da ima autonomiju rada kao i S3 (znači 2100 mAh) 

 

Da, bas bi bilo super da postoji 4" mob sa sa istim ili jacim rezultatima na benchmarcima, 8 mpix kamerom i sa boljom ocijenom na battery testu
13 godina
offline
Stiže Galaxy S III Mini?

ma dvojezgreni proc je i vise nego dovoljan i da je kamera 8mpx i to je to ne treba nista vise... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S III Mini?
psihoroba kaže...

veličina odlična , jedino kamera 5mpx hm... 
Na kolko ce procesor raditi ? 

ne kužim ljude koji se lože na megapixele. šta fali i 2048x1536 za većinu korisnika, ako je kvaliteta dobra.

Može li ljudima u tamnim odjelima u Bruxellesu biti stalo do Hrvatske?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže Galaxy S III Mini?
difre kaže...
sudy_freak kaže...
Indestructible kaže...

da je hardware kao kod S3, a jos 4 inchni display, nebi nimalo razmisljao odmah bi ga kupio :D

Pa vjerojatno zato i nije takav hardware.

Kako ne kontate?

Zguraj ti hardware zvijeri kao što je S3 na 4,8" u 4" po uvjetom da ima autonomiju rada kao i S3 (znači 2100 mAh)

 

Da, bas bi bilo super da postoji 4" mob sa sa istim ili jacim rezultatima na benchmarcima, 8 mpix kamerom i sa boljom ocijenom na battery testu

  Ja ne kuzim ljude koji se loze na benchmarke....Postoje i puno bolji mobovi s 2jezgrenim procevima koji su fluidniji od S3 IMO (i NE, NE mislim na ajpon, ni 4s ni 5 ni6)

"Nikad necu protiv toga imat nesto protiv"
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice