Stigla Xperia Z3

poruka: 38
|
čitano: 6.269
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigla Xperia Z3".
13 godina
offline
Stigla Xperia Z3

Jesam jedini koji misli da smo došli do određenog zasićenja i ponude tržišta?

2. godinu zaredom dobivamo praktički iste mobilne čipove s razlikom od par posto napretka?
Ne pamtim kada sam vidio bolje performanse od prethodnika za barem 30%.

 

Ispravite me ako griješim. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
Moj PC  
22 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stigla Xperia Z3

Nisi jedini.

 

A izgleda da je Sony malo pogubio kompas, pošto je ovo praktički isti mob kao Xperia Z2.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
16 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stigla Xperia Z3
explorer 4 kaže...

Nisi jedini.

 

A izgleda da je Sony malo pogubio kompas, pošto je ovo praktički isti mob kao Xperia Z2.

Nije jedini.
Ta već smo gotovo navikli na to.

 

Ok, hardver je dostigao vrhunske performanse.
Očekujemo sada neko poboljšanje kao što je bio prelazk s single-core CPU-a na quad-ove.

Ajmo proizvođači.
Dajte nešto što ćemo željeti, a ne što ćemo komentirati "Isti kao i prethodnik". 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
12 godina
odjavljen
offline
Stigla Xperia Z3

Sony, Sony.

Iako moje srce pripada Sonyu (lol), moram reći da Sony donosi jedne od najslabijih promjena, iako nisu niti ostali bolji, ali Sony nema na ćemu poraditi, jako dobar mobitel, dok Zmazung na svojoj Galaxy S i Note seriji ima, 1. plastika, iako Note 4 ima metalni obrub, još uvijek mi se to ne sviđa, imo, treba biti "full-metal" ili metal i pleksiglass/staklo. I 2. TouchWiz, najgori UI od svih, dobro najgori skin, imo, je MIUI, ali dobro, zato postoji Nova Launcher.

 
2 6 hvala 0
11 godina
offline
Stigla Xperia Z3

Ja sam već jednom napisao komentar na temi o mogućim informacijama za Z3.....  99% isti telefon kao Z2 i jedina dobra stvar je da će Z2 pojeftiniti zbog ovog novog modela. Meni se inače dizajn ove serije Z Sonyevi mobitela jako sviđa i ne bi ništa ni mjenjao ali "ne možeš izbaciti potpuno isti telefon, daj makar povećaj neke brojke (bilo koje)".

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
8 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Stigla Xperia Z3
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Ja sam već jednom napisao komentar na temi o mogućim informacijama za Z3.....  99% isti telefon kao Z2 i jedina dobra stvar je da će Z2 pojeftiniti zbog ovog novog modela. Meni se inače dizajn ove serije Z Sonyevi mobitela jako sviđa i ne bi ništa ni mjenjao ali "ne možeš izbaciti potpuno isti telefon, daj makar povećaj neke brojke (bilo koje)".

Pa jesu ...sa Z2 na Z3  . Njima dovoljno {#}

Headphone Freak . Kad sam bio mali progutao sam tavu , tko ne vjeruje nek opipa drsku
13 godina
offline
Re: Stigla Xperia Z3
Deawood kaže...

Sony, Sony.

Iako moje srce pripada Sonyu (lol), moram reći da Sony donosi jedne od najslabijih promjena, iako nisu niti ostali bolji, ali Sony nema na ćemu poraditi, jako dobar mobitel, dok Zmazung na svojoj Galaxy S i Note seriji ima, 1. plastika, iako Note 4 ima metalni obrub, još uvijek mi se to ne sviđa, imo, treba biti "full-metal" ili metal i pleksiglass/staklo. I 2. TouchWiz, najgori UI od svih, dobro najgori skin, imo, je MIUI, ali dobro, zato postoji Nova Launcher.

 ta plastika je kvalitetna, savitljiva, lako mjenjiva i omogućuje izmjenu baterije. To je činjenica.

12 godina
offline
Re: Stigla Xperia Z3
sudy_freak kaže...

Jesam jedini koji misli da smo došli do određenog zasićenja i ponude tržišta?

2. godinu zaredom dobivamo praktički iste mobilne čipove s razlikom od par posto napretka?
Ne pamtim kada sam vidio bolje performanse od prethodnika za barem 30%.

 

Ispravite me ako griješim. 

Ne griješiš ali mene zanima što će ti 30% brži mobitel? 

Meni više znači pola sata duže trajanje baterije ili kvalitetniji prikaz i touchscreen nego da je mobitel 300% brži jer ne znam gdje bi ja tu brzinu u stvarnom životu osjetio. Koje su to aplikacije?

14 godina
neaktivan
offline
Stigla Xperia Z3
Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // 4820K@4.6GHz // 6GB DDR3 // R9 280X // Ereboss // Define Mini
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Stigla Xperia Z3

Nikad više mobitel sa flapovima {#}

tata
Moj PC  
4 3 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Stigla Xperia Z3
zuper kaže...
Deawood kaže...

Sony, Sony.

Iako moje srce pripada Sonyu (lol), moram reći da Sony donosi jedne od najslabijih promjena, iako nisu niti ostali bolji, ali Sony nema na ćemu poraditi, jako dobar mobitel, dok Zmazung na svojoj Galaxy S i Note seriji ima, 1. plastika, iako Note 4 ima metalni obrub, još uvijek mi se to ne sviđa, imo, treba biti "full-metal" ili metal i pleksiglass/staklo. I 2. TouchWiz, najgori UI od svih, dobro najgori skin, imo, je MIUI, ali dobro, zato postoji Nova Launcher.

 ta plastika je kvalitetna, savitljiva, lako mjenjiva i omogućuje izmjenu baterije. To je činjenica.

 

Da, da, sigurno. Flaster 5.generacije, osjećaj je koma i kvaliteta je koma, iako se slažem s ostatkom. 

12 godina
offline
Stigla Xperia Z3

ne znam za vas, i ja sam zasicen, ali mi nekako ovo nedostaje (slike dole)

kao sto kazete, trziste je zasiceno

nekada telefoni su se razlikovali jedni od drugih, a danas su jaje jajetu, vrijeme je takvo da jedan proizvodjac moze prodavati bukvalno isti telefon bez gubitna reputacije, uzmes iphone 4 i 4s i ne mozes ga razlikovati, razlikuje ga samo onaj koji zna detalje koji razlikuju ta dva telefona (ne hejtam nego dajem jedan primjer)

 

onda smo dosli i do toga da nam prodaju flagship modele svako 6 mjeseci? ne samo to, vec i kad uzmes flagship telefon ne znas da li je flagship, HTC izbaci One M8 nakon toga Butterfly

isto tako, podrska za danasnje telefone je jadna, bukvalno jadna, cast izuzetcima

 

da ne pricam kako je s google telefonima, u zadnje vrijeme ni microsoft nije nista bolji, na ofisl cyan se dugo cekalo, a ne znam da li su 8x i ativ s dobili ofisl 8.1 nadogradnju?

 

telefoni su trenutno dozivjeli neki svoj vrhunac usudio bih se reci, pa se pokusava s nekim glupim inovacijama, prvo onaj galaxy round, pa sad ovaj edge

i onda nesto moje licno, ne mogu uzivati nekako danas u ovim novim telefona, prije sam jedva cekao sajam u barceloni, uzimao novine o telefonima citao, nisam unaprijed imao informacije kakav ce telefon biti kako ce izgledati, specs se najmanje gledao tada
covjece kad se sjetim kad sam otisao po novi broj ne sjecam se kako se zvao magazin, mislim da je iz srbije, mobi tako nekako, a na naslovnoj, Nokia N95 - najbolji telefon na svijetu, nisam imao mira dok kupio novine i procitao sta kazu

mene trese sad malo nostalgija za ovim starim telefonima, valjda kao i dijete uzivao medju njima, stas, neki ce reci da sad laprdam, ali kako god

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.9.2014 1:17 (Indestructible).
 
14 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Stigla Xperia Z3

S ovim Sony nije dobio bas nista, samo je syebo korisnike Z modela koji moraju strepit za sljedece update-e softvera.

 

Izgleda da je Apple jos jedini osto normalan u ovom kaosu kolko tolko.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
8 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stigla Xperia Z3
Indestructible kaže...

ne znam za vas, i ja sam zasicen, ali mi nekako ovo nedostaje (slike dole)

kao sto kazete, trziste je zasiceno

nekada telefoni su se razlikovali jedni od drugih, a danas su jaje jajetu, vrijeme je takvo da jedan proizvodjac moze prodavati bukvalno isti telefon bez gubitna reputacije, uzmes iphone 4 i 4s i ne mozes ga razlikovati, razlikuje ga samo onaj koji zna detalje koji razlikuju ta dva telefona (ne hejtam nego dajem jedan primjer)

 

onda smo dosli i do toga da nam prodaju flagship modele svako 6 mjeseci? ne samo to, vec i kad uzmes flagship telefon ne znas da li je flagship, HTC izbaci One M8 nakon toga Butterfly

isto tako, podrska za danasnje telefone je jadna, bukvalno jadna, cast izuzetcima

 

da ne pricam kako je s google telefonima, u zadnje vrijeme ni microsoft nije nista bolji, na ofisl cyan se dugo cekalo, a ne znam da li su 8x i ativ s dobili ofisl 8.1 nadogradnju?

 

telefoni su trenutno dozivjeli neki svoj vrhunac usudio bih se reci, pa se pokusava s nekim glupim inovacijama, prvo onaj galaxy round, pa sad ovaj edge

i onda nesto moje licno, ne mogu uzivati nekako danas u ovim novim telefona, prije sam jedva cekao sajam u barceloni, uzimao novine o telefonima citao, nisam unaprijed imao informacije kakav ce telefon biti kako ce izgledati, specs se najmanje gledao tada
covjece kad se sjetim kad sam otisao po novi broj ne sjecam se kako se zvao magazin, mislim da je iz srbije, mobi tako nekako, a na naslovnoj, Nokia N95 - najbolji telefon na svijetu, nisam imao mira dok kupio novine i procitao sta kazu

mene trese sad malo nostalgija za ovim starim telefonima, valjda kao i dijete uzivao medju njima, stas, neki ce reci da sad laprdam, ali kako god

U potpunosti se slažem.
Godinama dobijemo muda pod bubrege.
Ali, što si ovo rekao da svakih 6 mjeseci dobijemo flagship, ekšli ne dobijemo.
Isto s*anje, drugo pakovanje.
Ali oni štancaju te mobitele k'o idioti jer ima ljudi koji jednostavno ne znaju ništa o hardverskim specifikacijama, ali jednostavno nisu zadovoljni ako nemaju najnoviji Galaksi (debilno, al' što ćeš).

Bitno je imati zadnji flegšip (iako ih 90% ne zna što znači), a baterija na tom sr*njetu ne može ni 1 dan izdržati uz nepuna 4 sata SOT-a. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
13 godina
offline
Re: Stigla Xperia Z3
BlueMax kaže...

Ne griješiš ali mene zanima što će ti 30% brži mobitel? 

Meni više znači pola sata duže trajanje baterije ili kvalitetniji prikaz i touchscreen nego da je mobitel 300% brži jer ne znam gdje bi ja tu brzinu u stvarnom životu osjetio. Koje su to aplikacije?

Upravo sam se na to i referencirao.

Danas svi imaju "kvad-korove, puno tih nekih megabajata, megapiksela na ekranu i u kameri kol'ko oš, a na ekranu ne mo'š ni prebrojat".

A kakva ti je baterija? - a traje 1 dan ako ga ne diram. {#}

 

Ja se ne mogu požaliti sa svojom na Mi3

čisto reference radi.

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
13 godina
offline
Re: Stigla Xperia Z3
I ja imam Mi3 i ne mislim ga mijenjati, al ko to zna!
Po meni je dobro što je Z3 tu, jer Z2 pada cijena.
15 godina
odjavljen
offline
Stigla Xperia Z3

Pa odavno se zna službeno da žele šestomjesečni ciklus. Nadogradnje bi trebale stizati za sve flagshipe, ali da, malo brine što Z3 dolazi s 4.4.4, a Z2 nema 4.4.3 koliko mi je poznato? Sama nadogradnja - manja baterija je fuj, fuj minus, ali bolje kućište koje je udobnije za držanje, svakako je bonus.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Stigla Xperia Z3
explorer 4 kaže...

Nisi jedini.

 

A izgleda da je Sony malo pogubio kompas, pošto je ovo praktički isti mob kao Xperia Z2.

Profit, profit i samo profit. Nakon razlaza s Ericssonom uspjeli su se probiti na tržištu i sada to kane zacementirati bržim ritmom izbacivanja novih mobitela na tržište.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Stigla Xperia Z3
sudy_freak kaže...

Ajmo proizvođači.
Dajte nešto što ćemo željeti, a ne što ćemo komentirati "Isti kao i prethodnik". 

Čemu kad prodaja ide?

12 godina
neaktivan
offline
Stigla Xperia Z3

Mislim da je ovaj potez Sony-a prebrzo urađen, trebali su da rade još mnogo na razvijanju novih stvari!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stigla Xperia Z3

da slažem se..ali cijena je prevelika za tehnologiju koja je već isfurana a cijena generička..govorim o svim flagshipima..ekran isti,malo veći kao i ostale komponente:kamera,baterija,soc itd ali tehnologija je ista.U praksi bi trebao biti puno jeftiniji..a deru kožu sa leđa..

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Stigla Xperia Z3

Rejoice! Tehnologija je došla do toga da ako čuvaš mob može biti aktualan 3-4 godine! 

Ima toliko divnih stvari na ovom svijetu na koje se isplati trošiti novce, svako malo ulagat u novi mob jer ima kul nove fičre bi trebalo biti na dnu liste. Imamo zrelu tehnologiju a inovacije se sele na druga srodna polja (wearables). 

Ja sam recimo u procesu kupnje novog moba i super da je izašla nova verzija jer eto, ipak ću sad dobiti nešto sitno poboljšano. Z2 vlasnici bi isto trebali biti zadovoljni jer mob im nije nimalo  zastario u tom procesu. To se meni čini sasvim u redu. Jedino tko može biti nezadovoljan su oni koji vole mahati mobitelima da ih se vidi pa sad neće imati kako pokazati da je to nova verzija osim ako ne nalijepe veliku naljepnicu Z3 na poleđinu.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stigla Xperia Z3

malo manji, uži i tanji, ip68, 200mhz veći clock, poboljšana optika, ISO 12800. i to je sve.

14 godina
offline
Re: Stigla Xperia Z3
Svi su se prepali iP6 koji izlazi ovih dana i koji će za razliku od 1+1 biti pravi flagship killer, Android flagship killer.
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
offline
Re: Stigla Xperia Z3
sardax kaže...
Svi su se prepali iP6 koji izlazi ovih dana i koji će za razliku od 1+1 biti pravi flagship killer, Android flagship killer.

 

Pa bilo bi i vrijeme kad zadnje 2-3 godine nisu predstavili nešto što će featureima konkurirati Android flagshipima. ;)

13 godina
offline
Re: Stigla Xperia Z3
Deawood kaže...
zuper kaže...
Deawood kaže...

Sony, Sony.

Iako moje srce pripada Sonyu (lol), moram reći da Sony donosi jedne od najslabijih promjena, iako nisu niti ostali bolji, ali Sony nema na ćemu poraditi, jako dobar mobitel, dok Zmazung na svojoj Galaxy S i Note seriji ima, 1. plastika, iako Note 4 ima metalni obrub, još uvijek mi se to ne sviđa, imo, treba biti "full-metal" ili metal i pleksiglass/staklo. I 2. TouchWiz, najgori UI od svih, dobro najgori skin, imo, je MIUI, ali dobro, zato postoji Nova Launcher.

 ta plastika je kvalitetna, savitljiva, lako mjenjiva i omogućuje izmjenu baterije. To je činjenica.

 

Da, da, sigurno. Flaster 5.generacije, osjećaj je koma i kvaliteta je koma, iako se slažem s ostatkom. 

ajd pročitaj ovo . ta plastika je kvalitetna. svi koji su jučer imali prilike koristiti note 4 vele da ima premium osjećaj.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Stigla Xperia Z3
zuper kaže...

ajd pročitaj ovo . ta plastika je kvalitetna. svi koji su jučer imali prilike koristiti note 4 vele da ima premium osjećaj.

 

Gledao sam i njihov i MKBHDov review. Ali plastike je plastika, što god tko rekao, kod flagshipova nemaš neke velike razlike u kvalitete plastike, jer je plastika plastika, simple, iako nije ona jeftina kineska, ali je još uvijek plastika.

13 godina
offline
Re: Stigla Xperia Z3
Deawood kaže...
zuper kaže...

ajd pročitaj ovo . ta plastika je kvalitetna. svi koji su jučer imali prilike koristiti note 4 vele da ima premium osjećaj.

 

Gledao sam i njihov i MKBHDov review. Ali plastike je plastika, što god tko rekao, kod flagshipova nemaš neke velike razlike u kvalitete plastike, jer je plastika plastika, simple, iako nije ona jeftina kineska, ali je još uvijek plastika.

 

Imam s3 mini, i da, nije neki premium osjećaj ali iskreno sam ostao šokiran koliko je čvrst i kvalitetan mob. Osim što ga nosim sa ključevima u džepu bez ikakve maske, milijun puta mi je pao sa visine struka na beton, asfalt, parket, letio po autu za vrijeme nesreće i osim izglodanih rubova ništa se ne vidi na prednjoj ili stražnjoj strani i sve tipke rade ko prvi dan. Ne bi više uzeo samsunga jer mi se generalno ne sviđa dizajn niti sučelja niti mobova ali o kvaliteti "plastike" mogu samo superlativi biti napisani. Da, nije premium osjećaj ko na ostalim flagshipovima ali ne možeš uspoređivati s ostalim plastičnim telefonima (ipak je bolji osjećaj), a i rekao bih da je čak izdržljivije nego na konkurenciji.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.9.2014 16:41 (Chronosus).
12 godina
offline
Re: Stigla Xperia Z3
Chronosus kaže...

Rejoice! Tehnologija je došla do toga da ako čuvaš mob može biti aktualan 3-4 godine! 

Ima toliko divnih stvari na ovom svijetu na koje se isplati trošiti novce, svako malo ulagat u novi mob jer ima kul nove fičre bi trebalo biti na dnu liste. Imamo zrelu tehnologiju a inovacije se sele na druga srodna polja (wearables). 

Ja sam recimo u procesu kupnje novog moba i super da je izašla nova verzija jer eto, ipak ću sad dobiti nešto sitno poboljšano. Z2 vlasnici bi isto trebali biti zadovoljni jer mob im nije nimalo  zastario u tom procesu. To se meni čini sasvim u redu. Jedino tko može biti nezadovoljan su oni koji vole mahati mobitelima da ih se vidi pa sad neće imati kako pokazati da je to nova verzija osim ako ne nalijepe veliku naljepnicu Z3 na poleđinu.

 

pa upravu si djelimicno, naravno da nije potrebno mjenjati stalno telefone, ko ima android os, moze s njim raditi sto hoce

ali moras priznati da je kranje bezobrazno od proizvodjaca kada neko ceka update za svoj telefon 3-4 mjeseca? i jos dobije bugovan update, i na kraju nista mu dobro ne donese

i na kraju najvise izvise ovi sto kupe flagship telefon, sumnjam da ce Xperia Z dobiti android L,a koliko je uredjaj star? godinu dana tek, otprilike

sto se tice ovog Z3, interesantno je da on ima 3100mah bateriju a Z2 3200mah

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice