Stigao i iPhone 4 iz Kine

poruka: 64
|
čitano: 13.579
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao i iPhone 4 iz Kine".
16 godina
neaktivan
offline
Stigao i iPhone 4 iz Kine

Bas me interesuje da li mu radi facetime sa originalnim iPhone4 :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Stigao i iPhone 4 iz Kine

Vidio kod frenda kineski iphone, katastrofa, ni blizu originalu.

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stigao i iPhone 4 iz Kine

valjda on nema problema s antenom

potpis
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 9:17 (RPG vs TENK).
 
31 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stigao i iPhone 4 iz Kine
makopos kaže...

Vidio kod frenda kineski iphone, katastrofa, ni blizu originalu.

 

 

vau, pa to je iznenađenje

:-)
15 godina
offline
Stigao i iPhone 4 iz Kine

ma i jedan i drugi sluzi primarno da vas vide s njim i da budete faca u drustvu

Znate vec http://bit.ly/9PlRyP
Moj PC  
8 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stigao i iPhone 4 iz Kine
makopos kaže...

Vidio kod frenda kineski iphone, katastrofa, ni blizu originalu.

I ja također, kada sam usporedio svoj pravi iPhone 3G i njegov "iPhone", ja sam kod njega morao noktom zagrebati da ga otključam! Cool

Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
14 godina
neaktivan
offline
Stigao i iPhone 4 iz Kine

Mene zaprepaščuje kojom brzinom Kinezi uspiju napraviti "kloniranje" uređaja i aplikacija Smijeh 

http://www.woodgamesfx.com
 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Stigao i iPhone 4 iz Kine
woodgamesfx kaže...

Mene zaprepaščuje kojom brzinom Kinezi uspiju napraviti "kloniranje" uređaja i aplikacija Smijeh 

 Odgovor je vrlo jednostavan di se proizvodi i onaj pravi Iphone !!!!!!

16 godina
offline
Stigao i iPhone 4 iz Kine

drzao sam u rukama imitaciju aktualnog iphona znaci ovoga sto se trenutno moze kupiti touchscreen mu je katastrofa toliko los da sam cak pomislio da uredjaj nije ispravan mozda i nije bio

 

Sheldon Cooper: Hop, you little plumber! Hop, hop, hop!
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 10:43 (crozoki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stigao i iPhone 4 iz Kine
woodgamesfx kaže...

Mene zaprepaščuje kojom brzinom Kinezi uspiju napraviti "kloniranje" uređaja i aplikacija Smijeh 

Ma treba kinezre regrutirat kao spijune u industriji... reverse enginering :D pa ti vidi..

14 godina
offline
Stigao i iPhone 4 iz Kine

Nije mi jasno kako odlično znaju kopirati, a nemaju volje napraviti nešto svoje... imaju sve tehnologiju, a opet samo kopiraju...

 
12 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stigao i iPhone 4 iz Kine
Ali je zasigurno bolji omjer cijene/kvalitete nego pravi iphone :))) i da s ovim stvarno možeš zvati, vjerojatno ne stavlja pozive na čekanje sam od sebe itd itd...
 
2 9 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stigao i iPhone 4 iz Kine
Kečko kaže...
Ali je zasigurno bolji omjer cijene/kvalitete nego pravi iphone :))) i da s ovim stvarno možeš zvati, vjerojatno ne stavlja pozive na čekanje sam od sebe itd itd...

A a spravim ne možeš?? Daj nemojte pisat nebuloze, kakvo automatsko stavljanje poziva na čekanje, to ako vi neznate jailbreakat mob i ne instalirat svakakve gluposti nije naš problem.

ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati - Flegma
14 godina
neaktivan
offline
Stigao i iPhone 4 iz Kine

Glupa gamad moraju oni sve kopitrat.. i zbog njih je nastala svjetska kriza sve upropaste sta god postoi!!!!!!!!!!!!!!!!

 
0 17 hvala 0
15 godina
offline
RE: Stigao i iPhone 4 iz Kine
mind_challenge kaže...

ma i jedan i drugi sluzi primarno da vas vide s njim i da budete faca u drustvu

 

 

 

U kakvom se ti to društvu krećeš kada si faca s mobitelom ?  Da ne živiš u šervudskoj šumi ?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Stigao i iPhone 4 iz Kine
matrix9111 kaže...

Glupa gamad moraju oni sve kopitrat.. i zbog njih je nastala svjetska kriza sve upropaste sta god postoi!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Kriza je samo zgodna izlika da bogati u određenim intervalima zadrže novac od stoke sitnog zuba, pa tko živ, tko mrtav.

 

Krive su pohlepnici koje vole špekulirati i baviti se riskantnim investicijam (pa umjesto da popuše na prenapuhanim cijenama proglase recesiju i sve plati stoka sitnog zuba) te oni koji su vrlo "pametno" svu svoju proizvodnju preselili u Kinu.

 

Kriza je nastala zbog kineskog kopiranja... guess again!

 

Pametnom dosta.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Stigao i iPhone 4 iz Kine
movie kaže...
mind_challenge kaže...

ma i jedan i drugi sluzi primarno da vas vide s njim i da budete faca u drustvu

 

 

 

U kakvom se ti to društvu krećeš kada si faca s mobitelom ?  Da ne živiš u šervudskoj šumi ?

 

A gle, klincima koji ne zaradjujui onim malo mentally challenged (ali s pravom glasa) svaka igracka pridonosi coolness faktoru. Sharene perlice i mirisni sapun, sjecas se kao epizoda iz Prosjaka i sinova.

16 godina
protjeran
offline
Stigao i iPhone 4 iz Kine

A kad BYD plasira hibridne automobile...

Ili kad dođu 3D televizori bez naočala...

Svi pričaju: "Kinesko smeće!", a kada gledam na pozadinu bilo kojeg uređaja gotovo uvijek piše da je proizvedeno u Kini.

Tko tu koga?

Nikola Tesla and My Thoughts: http://free-ri.htnet.hr/Branko/index.html
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stigao i iPhone 4 iz Kine
nCh! kaže...
Kečko kaže...
Ali je zasigurno bolji omjer cijene/kvalitete nego pravi iphone :))) i da s ovim stvarno možeš zvati, vjerojatno ne stavlja pozive na čekanje sam od sebe itd itd...

A a spravim ne možeš?? Daj nemojte pisat nebuloze, kakvo automatsko stavljanje poziva na čekanje, to ako vi neznate jailbreakat mob i ne instalirat svakakve gluposti nije naš problem.

 

Pravi Apple fan ne radi jailbreak. On ima novaca da sve kupuje i radi po PSu. Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Stigao i iPhone 4 iz Kine
MatkoBB kaže...

Nije mi jasno kako odlično znaju kopirati, a nemaju volje napraviti nešto svoje... imaju sve tehnologiju, a opet samo kopiraju...

 

Tako su odgajani, da budu poslušni i da netko drugi misli za njih. Savršena radna snaga... možda ni Hrvatima ne bi škodilo par lekcija na razini države od drugova Kineza.

15 godina
offline
RE: Stigao i iPhone 4 iz Kine
branko kaže...

A kad BYD plasira hibridne automobile...

Ili kad dođu 3D televizori bez naočala...

Svi pričaju: "Kinesko smeće!", a kada gledam na pozadinu bilo kojeg uređaja gotovo uvijek piše da je proizvedeno u Kini.

Tko tu koga?

  Nije to isto kad kinez radi za sebe, i kad radi za stranca, kada se nesto proizvodi u Kini za neku renomiranu tvrtku, ipak bi to trebalo biti kvalitetnije nego kad kinez radi za svoju firmu i svoje tržište

Znate vec http://bit.ly/9PlRyP
15 godina
offline
RE: Stigao i iPhone 4 iz Kine
movie kaže...
mind_challenge kaže...

ma i jedan i drugi sluzi primarno da vas vide s njim i da budete faca u drustvu

 

 

 

U kakvom se ti to društvu krećeš kada si faca s mobitelom ?  Da ne živiš u šervudskoj šumi ?

Nisi shvatio nisi faca kao imas MObitel, nego ako imas IPHONE, i jos ako se neznas s njim sluziti i ako ti sluzi da na njemui imas 32gb narodnjaka i da ga izvadis i pises nes bezveze u biljeske samo da se vidi da imas para za Iphone, a kad imas neki smartphone i s njim mozes cuda izvodt, onda nisi faca... takvo je nase drustvo

 

edit: ispricavam se za dupli post, pad koncentracije

Znate vec http://bit.ly/9PlRyP
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 12:09 (mind_challenge).
14 godina
neaktivan
offline
Stigao i iPhone 4 iz Kine

Žalosno, žalosno, žalosno..

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stigao i iPhone 4 iz Kine

100 dolara da mi ga daju besplatno ne bi ga uzeo

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Stigao i iPhone 4 iz Kine

Air Phone no.4? A gdje su no.1, no.2 i no.3? Anyway, 100 dolara hmm, kod nas ce kostati jos vise sto znaci da je totalno ne isplativ s obzirom na kvalitetu. Mislili si da ce zaraditi hrpu para na kopiji, ali su zaboravili da i pravi iPhone faila (antena i strgani ekran). To je samo da se sminkas okolo da ljudi vide kak si cool kaj imas "iPhone" Smijeh Vazno je izvaditi i stavit na stol mobitel, a to sto 80% opcija ne radi, steka, nema svoju funkciju opce nije vazno.

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Stigao i iPhone 4 iz Kine

Ma ludi ti kinezi kopiraju sve i svašta, nije samo iphone. Kad je frend došao sa kopijom neke nokie, kad je rekao što sve mob može pao sam sa stolice(5mpx kamera, touchscreen, tv prijemnik, 16GB memorije, stereo zvučnici, dual led flash...) a na kraju pola toga niti ne radi a touchscreen(iako ima normalnu tipkovnicu) je bio koma, na kraju je i on uvalio mob nekome pa neke se on muči sa tim kinezom i kupio si original nokiu i sad je sretan.

Stoja
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Stigao i iPhone 4 iz Kine

Kada vidim da se SSD sa SLC čipovima može iz Kine dobiti po istoj cijeni po kojoj se ovdje prodaju MLC uređaji, i to sa plaćenom poštarinom, počinjem sebi postavljati određena pitanja.

Znam, teško je čekati 25 dana da stigne...

 

 

Primjer: KINGSPEC MG1-S064 SLC (eBay cijena 279$-299$), a kako PayPal garantira do 500$...

 

E baš me zanima koliko bi nas carina opalila...

Nikola Tesla and My Thoughts: http://free-ri.htnet.hr/Branko/index.html
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 12:44 (branko).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Stigao i iPhone 4 iz Kine

Kineski krš. Imaju li oni uopće kapacitivni ekran? Ovo je za one koji se ne razumiju u kvalitetu izrade. Dakako teba razlikovati kinesko po licenci koje je kvalitetno ali ne toliko kao nekinesko i kinesko što nije po licenci koje je krš. Znam da mi je kolega kupio neki kineski, kopija neke slabije nokie, touch na ekranu mu pobleso već nakon 7 dana, promijenio foliju bilo uredu, ali mu nakon mjesec dana crkao ekran. I to bez ikakva razloga. Sad ga je bacio, kupio Sony Ericsson Vivaz i nema problema.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 13:09 (tomo100brt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Stigao i iPhone 4 iz Kine

Zarada na naivnima..

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Stigao i iPhone 4 iz Kine

ma kaj vi svi pricate... barem nema ruznu jabucicu na sebi Namigiva

Moj PC  
4 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice