Stigao je Bug!

poruka: 44
|
čitano: 5.659
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao je Bug!".
16 godina
offline
Stigao je Bug!

Jel iPad izdanje vec dostupno?

 

Edit: Jest, pogledao sad...

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2013 22:19 (Chris).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Stigao je Bug!
Chris kaže...

Jel iPad izdanje vec dostupno?

 

Edit: Jest, pogledao sad...

Naravno... Uživaj! {#}

 

Idem ga i ja skinuti, da vidim kako izgleda...

...
13 godina
offline
Stigao je Bug!

Pošto sam pretplatnik Danas sam dobio svoj primjerak Buga
Ali imam jednu zamjerku već drugi put mi se događa da mi časopis dolazi u pola otvorenoj zaštitnoj vrećici te je na prednjim koricama i nekoliko stranica u početku na malim mjestima na sredini na dnu malo poderano {#}

U privitku šaljem fotografiju na kojoj se jasno vidi poderani dio {#}

 

 

 
1 8 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je Bug!
Miro kaže...
Idem ga i ja skinuti, da vidim kako izgleda...

I ja bi ga skinuo al nemam na šta...

Mogla bi jedna humanitarna akcija: iPad 4 za moderatora.

Znam, serem.

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je Bug!
Miro kaže...
Chris kaže...

Jel iPad izdanje vec dostupno?

 

Edit: Jest, pogledao sad...

Naravno... Uživaj! {#}

 

Idem ga i ja skinuti, da vidim kako izgleda...

Kako si mislio "skinuti ga"?

BUG časopis u sandučić dođe prije nego se oficialno objavi na bug.hr?

16 godina
moderator
offline
Re: Stigao je Bug!
hamstercic kaže...
Miro kaže...
Chris kaže...

Jel iPad izdanje vec dostupno?

 

Edit: Jest, pogledao sad...

Naravno... Uživaj! {#}

 

Idem ga i ja skinuti, da vidim kako izgleda...

Kako si mislio "skinuti ga"?

BUG časopis u sandučić dođe prije nego se oficialno objavi na bug.hr?

 

?!? nije mi jasno pitanje... novi broj je službeno objavljen na webu, imaš i link na sadržaj u najavi koju ovdje komentiramo...
...
13 godina
offline
Re: Stigao je Bug!
F1-IVO kaže...
Miro kaže...
Idem ga i ja skinuti, da vidim kako izgleda...

I ja bi ga skinuo al nemam na šta...

Mogla bi jedna humanitarna akcija: iPad 4 za moderatora.

Znam, serem.

 

 

Kao i inace. {#} {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2013 23:16 (gamer34).
13 godina
offline
Stigao je Bug!

Čišćenje računala od malwarea...

 

nadam se kako ne preporučate programe poput zastarjelog (nova verzija krš) Spybot S&D ili još gorije onog hunter.exe sa 2-spyware.com kao što su ga hrvatski portali preporučili za čišćenje "mup" malwarea

Tko se zadnji smije, nije skužio!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Stigao je Bug!
sisko93 kaže...

Čišćenje računala od malwarea...

 

nadam se kako ne preporučate programe poput zastarjelog (nova verzija krš) Spybot S&D ili još gorije onog hunter.exe sa 2-spyware.com kao što su ga hrvatski portali preporučili za čišćenje "mup" malwarea

Pa barem je to jednostavno "istražiti"...

 

Baciš pogled na sadržaj DVD-a i vidiš koji programi su izdvojeni i korišteni za tu namjenu, odnosno temu...

...
16 godina
offline
Stigao je Bug!

Meni je jučer oko 14h stigao na stol ako se ne varam.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je Bug!
Vrlo zanimljiv broj!

Sviđa mi se nova rublika o tehnologiji. Nadam se da ce na ovaj nacin bit sto vise Draginih tekstova. Uvijek mi je bilo zao sto ne pise "punokrvnu" kolumnu.
Snake.. we're not tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing... the only thing I was good at. But at least I always fought for what I believed in.. Snake... farewell
14 godina
neaktivan
offline
Stigao je Bug!

Jel ima u ovom broju samogradnja?

Loading...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stigao je Bug!
GamerMaster2041 kaže...

Jel ima u ovom broju samogradnja?

Ne

14 godina
neaktivan
offline
Stigao je Bug!

A steta.

Meni najdrazi dio samogradnja.

Sto nestave cesce?

Loading...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stigao je Bug!
GamerMaster2041 kaže...

A steta.

Meni najdrazi dio samogradnja.

Sto nestave cesce?

Umjesto samogradnje imaš recenzije 3D pisača... pa eto ti prilike za samogradnju

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je Bug!
Miro kaže...
hamstercic kaže...
Miro kaže...
Chris kaže...

Jel iPad izdanje vec dostupno?

 

Edit: Jest, pogledao sad...

Naravno... Uživaj! {#}

 

Idem ga i ja skinuti, da vidim kako izgleda...

Kako si mislio "skinuti ga"?

BUG časopis u sandučić dođe prije nego se oficialno objavi na bug.hr?

 

?!? nije mi jasno pitanje... novi broj je službeno objavljen na webu, imaš i link na sadržaj u najavi koju ovdje komentiramo...

Da, ali to mi nije jasno kako ste mislili da ga idete skinuti? Pristup digitalnoj arhivi BUG još nije dostupan (ovaj za ožujak).

13 godina
neaktivan
offline
Stigao je Bug!

bučerova kolumna i recenzija colonial marinesa {#} kad sam procitao naslov kolumne pomislio sam wtf

 

btw citam bug oko 2 godine i ovo mi je uvjerljivo najbolji broj dosad,od bučera preko curka koje ste stavili pa sve do one sexy asusove debeljuce 7970 {#}

battlelog:KICKASS_HR
 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je Bug!
kurt kaže...

bučerova kolumna i recenzija colonial marinesa {#} kad sam procitao naslov kolumne pomislio sam wtf

 

btw citam bug oko 2 godine i ovo mi je uvjerljivo najbolji broj dosad,od bučera preko curka koje ste stavili pa sve do one sexy asusove debeljuce 7970 {#}

Možeš reći na kojoj je stranici što?

15 godina
offline
Re: Stigao je Bug!
ipad izdanje je dostupno, digitalna arhiva nije. ima nar pun klin.. sa androidom ali nikako da jos naprave za nas jer jos nije vrijeme... znam da je kompliciranije ali vjerujem da bi pun klinac ljudi voljelo da ima i za android digitalno izdanje
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
offline
Re: Stigao je Bug!
F1-IVO kaže...

I ja bi ga skinuo al nemam na šta...

Mogla bi jedna humanitarna akcija: iPad 4 za moderatora.

Znam, serem.

Ja sam dobio iPad za produljenje pretplate, potraži poštara vjerojatno je omastio brk.

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
moderator
offline
Re: Stigao je Bug!
hamstercic kaže...
Miro kaže...
hamstercic kaže...
Miro kaže...

 

Idem ga i ja skinuti, da vidim kako izgleda...

Kako si mislio "skinuti ga"?

BUG časopis u sandučić dođe prije nego se oficialno objavi na bug.hr?

 

?!? nije mi jasno pitanje... novi broj je službeno objavljen na webu, imaš i link na sadržaj u najavi koju ovdje komentiramo...

Da, ali to mi nije jasno kako ste mislili da ga idete skinuti? Pristup digitalnoj arhivi BUG još nije dostupan (ovaj za ožujak).

aha, na to si mislio... evo, ovako, da malo to objasnim:

 

- digitalna verzija Buga na webu dostupna je pretplatnicima, za sada, samo kao arhiva - odnosno s počekom od dva mjeseca. Dostupni su svi brojevi unazad desetak godina...

 

- digitalni Bug za iPad dostupan je za preuzimanje odmah po izlasku, plus arhiva, prošle dvije godine (pretplatnicima na tiskano izdanje, dok im traje pretplata)

 

Znači razlika je u tom što se na web digitalno izdanje pregledava i čita online, dok se na tabletu preuzima (skida) i čita neovisno da li si online ili offline.

 

Zato sam mislio da je automatski svima jasno kada kažem "idem skinuti" da se radi o iPad ozdanju.

 

Btw - kod iPad izdanja postoji još i kategorija iTunes pretplatnika, znači onih koji se pretplate izravno preko Appleova servisa, oni dobivaju striktno ona izdanja koja su platili i to trajno, neovisno o periodu na koji su bili pretplaćeni.

 

...
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2013 12:29 (Miro).
15 godina
offline
Re: Stigao je Bug!
stigao i meni danas bug, ali ovi postari su stvarno u ku.. dosao mi presavinut na pola i malo je ostecena zadnja stranica. vise me smeta to sta je presavinut jer su sada sve stranice savinute.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
offline
Stigao je Bug!

Ovo se čini da će po temama biti jedan jako zanimljiv BUG!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stigao je Bug!

Broj je odlican, ali su oni mamlazi iz poste opet donijeli, po sredini prelomljen, po koricama poderan casopis.

Znao je biti kao nov, a sada je kao da je prosao dva svjetska rata!

Jel se mogu ja kako zaliti posti?

  EDIT: Slike

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2013 18:03 (chutac).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stigao je Bug!

Ma postari su u k... uopce ne vode brigu ili ih boli uho za sve.. ja cu do poste morat skociti jer nije prvi puta da postari zajeb... stvar. 

Pohvale Vesni na komunikaciji sa Bug Preplatnicima. Surađujem poslovno s još jednom Vesnom i do sada imam sve najbolje za reći za njih.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stigao je Bug!
Patrick_cro kaže...

Ma postari su u k... uopce ne vode brigu ili ih boli uho za sve.. ja cu do poste morat skociti jer nije prvi puta da postari zajeb... stvar.

Pohvale Vesni na komunikaciji sa Bug Preplatnicima. Surađujem poslovno s još jednom Vesnom i do sada imam sve najbolje za reći za njih.

  BUG je sa svoje strane super, ali ovi polupismeni poštari(čast izuzecima) su valjda retardirani ili im je dosta života pa ljudima lome časopise.

A nekada zaista dođe malo savinut ali u savršenom stanju. Šteta što se šunjaju, da ih čujem strčao bi se do sanduka!

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
15 godina
offline
Re: Stigao je Bug!

Sada baš pogledao slike i moj je ipak puno bolje prošao, najbolje otići do pošte i žaliti se jer ovako da dobiš i novi opet neznaš u kakvom češ ga stanju dobiti pošto su ti poštari mamlazi. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
neaktivan
offline
Stigao je Bug!

ocito da sam ja jedini prespavao izlazak novog Buga. Sad moram trcati na kiosk a vani hladno

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Stigao je Bug!
chutac kaže...

Broj je odlican, ali su oni mamlazi iz poste opet donijeli, po sredini prelomljen, po koricama poderan casopis.

Znao je biti kao nov, a sada je kao da je prosao dva svjetska rata!

Jel se mogu ja kako zaliti posti?

  EDIT: Slike

Najbolje je poslati pritužbu na pretplata@bug.hr, kako bi kolegica imala informaciju o konkretnom slučaju i poslala pritužbu dostavljačkoj službi ili pošti, ovisno tko već u konkretnom slučaju obavlja dostavu.

 

Potpuno razumijem da vas ljute ova presavijanja i oštećivanja, žao mi je što se to događa. Eh, kada bi taj koji tako presavije i uništi Bug morao samo jednom dati 35 kuna (a za uzvrat neka zadrži ovaj džepni format koji je sam "složio"), itekako bi drugi put pazio što radi... {#}

...
14 godina
neaktivan
offline
Stigao je Bug!

Kao sto mod kaze najbolje ti je email poslat bugu.

Meni kada je uz BUG stigo pokvaren DVD ja sam njih kontaktiro i eto poslali mi DVD.

Plus Koverta sa "BUG"natpisom Smijeh

Loading...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice