Štedljivi Pentium 350

poruka: 10
|
čitano: 2.991
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Štedljivi Pentium 350".
12 godina
neaktivan
offline
Štedljivi Pentium 350
Ja bih radije vidio ARM u desktop izdanju, bez hladila, sa potrosnjom od desetak watta, a da vrti DivX.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Štedljivi Pentium 350
zoki.zlikowski kaže...
Ja bih radije vidio ARM u desktop izdanju, bez hladila, sa potrosnjom od desetak watta, a da vrti DivX.

 

Pa Brazos toliko troši, a vrti i 1080p

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
16 godina
offline
Re: Štedljivi Pentium 350
segregator kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Ja bih radije vidio ARM u desktop izdanju, bez hladila, sa potrosnjom od desetak watta, a da vrti DivX.

 

Pa Brazos toliko troši, a vrti i 1080p

Čitam o ovom procesoru Pentium 350, i ne znam kaj bi rekel oču se smijat ili cudit pa kakva je to mala potrošnja i štedljivosti s obzirom na karakteristike jezuš kristuš.{#}

 

Ak ljudi nisu primjetili a nisu izgleda, znači to je dvojezgreni proc na 1.2ghz za Intel 1155 Socket no uz to nema nikakve grafičke jezgre znaći to je samo X2 procesor i to sve u 15W TDP-a.{#}

 

http://ark.intel.com/products/61272/Intel-Pentium-Processor-350-%283M-Cache-1_2-GHz%29

 

Ne znam kog Intel farba, pa kakve to oni procesore rade i ko če taj krš kupovat uopče i di če ga stavit u koji HTPC recimo a di je tom Pentium grafa na Vrbi možda.{#} Gdje mu je grafička jezgra nema je nigdje, sposobna za odradit bilo kaj u jednom pravom HTPC racunalu pa na kaj to onda izgleda ak nema grafičke jezgre nikakve na procesoru fučkaj ga.{#}

 

Znači neko če ic slagat HTPC komp, zasnovan na ovom procesoru jel a di je grafa još i nju treba kupit jel pa kud smo onda došli zapravo nikud. Kaj reči za kraj nego samo ovo AMD E-450/HD 6320 APU(prijašnji E-350), od 18W TDP-a za one koji još ne znaju to je mali X2 APU na 1.65ghz s vrlo sposobnom grafičkom jezgrom s obzirom na veličinu idealno za HTPC.{#}{#}

 

http://www.techpowerup.com/151645/ASUS-Intros-E45M1-M-PRO-Fusion-Motherboard-with-AMD-E-450-APU.html

AMD E-350 ili E-450 mališan fizička velicina je ista normalno! AMD E-350 ili E-450 mališan fizička velicina je ista normalno!
http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
13 godina
offline
Re: Štedljivi Pentium 350
Pročitaj si post i vidi koliko si puta rekao "grafa" i "jel". :)
OT: ovo je dobro. Što fali ovome dodati neku low profile grafičku koja će pogoniti to što bi inače ovaj CPU s nekom integriranom mogao.
Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
16 godina
offline
Re: Štedljivi Pentium 350
sudy_freak kaže...
Pročitaj si post i vidi koliko si puta rekao "grafa" i "jel". :)
OT: ovo je dobro. Što fali ovome dodati neku low profile grafičku koja će pogoniti to što bi inače ovaj CPU s nekom integriranom mogao.

Grafa nije spomenuta bezveze više puta jer je to vrlo bitno zbog cijene a i puno drugih stvari koje ti ne vidiš izgleda. Taj Pentium če bit skuplji od E-450 vjerojatno, prema svim procjenama ipak je to Intel jel nema tu iznenađenja nikakvog sve po starom.{#}

 

E sad ak su ta dva proca u usporedbi a Intel je skuplji, a slažemo HTPC komp jedan proc tj AMD APU ima grafu a drugi Intel proc je nema uopče. Znači još trebaš nadoplatit nekaj, tj kupit posebnu grafu koja troši dodatnu energiju u Intel kombinaciji jel kužiš a to spada pod veliki minus odma u startu.{#}

 

Nije mi nikak jasno zakaj je Intel uopče izbacil, ovakav proc bez grafičke jezgre kome je to namjenjeno zapravo u Desktop segmentu.{#} Em taj Pentium 350 nije namjenjen za nikakve jače poslove, s obzirom na tehnikalije a nedostatak grafe u paketu kod HTPC konfiguracije čemu je on i namjenjen recimo je itekakva mana na kubik.{#}{#}

 

 

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
14 godina
neaktivan
offline
Štedljivi Pentium 350

ne kužim svrhu tog procesora, nema grafiku (znači nije primarno htpc) a ima VT (koji je potpuno nepotreban na takvom tipu procesora)

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Štedljivi Pentium 350
rambox kaže...


cekpi kaže...

ne kužim svrhu tog procesora, nema grafiku (znači nije primarno htpc) a ima VT (koji je potpuno nepotreban na takvom tipu procesora)

A je, imate pravo.

Ako je primarno za HTPC, treba imati integriranu grafiku, da.
Ali opet, vjerojatno mu neće ni cinena biti jako velika. Ali, s druge strane, to je Intel. 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
16 godina
offline
Re: Štedljivi Pentium 350

A jeste primijetili brojku u nazivu?

kako im se potrefilo 350 isto kao kod AMD E350? :D

 

 

 

S obzirom da podržava ECC memoriju, vjerojatno je namijenjen za servere

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2011 12:00 (segregator).
14 godina
neaktivan
offline
Štedljivi Pentium 350

sami su ga stavili u desktop kategoriju

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Štedljivi Pentium 350
It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice