Stabilni Chrome 4.0

poruka: 83
|
čitano: 17.485
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stabilni Chrome 4.0".
16 godina
neaktivan
offline
Stabilni Chrome 4.0

Glavno da ima AdBlock Namigiva

Faith is only fiction.
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stabilni Chrome 4.0

hehehe :-DD

:-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stabilni Chrome 4.0

FF 3.6 ima persone. beat that

http://www.biohost.info/whmcs/aff.php?aff=070
Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
online
Stabilni Chrome 4.0

Ma glavno da se meni chrome ne želi instalirat,da trebam editirat registry ali ima tutorijal samo za vistu/xp a sedmice nigdje....pa čak ni IE nije ovako nisko paoŠutim

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stabilni Chrome 4.0
Posljednja verzija Chromea s podrškom za ekstenzije dostupna je samo za korisnike Windowsa, no u najavi je i verzija za Mac. Korisnici Linuxa nove mogućnosti mogu isprobati preko beta verzije, poručuju iz Googlea.
Ova verzija koju imam podrzava ekstenzije i na linuxu radi ko bog, čemu onda ovo gore ? 
Ubuntu 9.10 Karmic Koala
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2010 22:50 (linuxuser).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stabilni Chrome 4.0
Alex55 kaže...

Mene muči jedan problem koji sam mogao s Firefox-om i IE-om.

 

U tim preglednicima sam postavio da svaki put kada izađem iz preglednika da se obrišu sve moje privatne stvari (History itd.). Ne znam kako to podesiti u Chrome-u, pa vas molim za pomoć!

http://www.tech-recipes.com/rx/3014/google_chrome_clear_history_delete_data/

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Stabilni Chrome 4.0

Ima xmarks - dakle firefox polako gubio tržišni udio na mojim desktopima...

-- HaHa na sve
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Stabilni Chrome 4.0
ima i za 7icu, treba obrisati neki ključ...
-- HaHa na sve
15 godina
neaktivan
offline
Stabilni Chrome 4.0

nemam chrome,ali mora biti opcija da se automatski briše ono što želiš kad ga zatvoriš..
to hoćeš jel?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stabilni Chrome 4.0

Početak kraja stalnog rasta udjela FF na tržištu preglednika.

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stabilni Chrome 4.0

Chrome je ok, ali meni se nikada ne pojavljuje ovo  "Chrome is up to date", nego mi stalo,  od kad ga imam, verzija 3.xxx, stalno pise da se ne moze ažurirati. Instalirao sam ba vec par puta, ali isto... Ne znam u cemu je problem... Izlanuo se

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Stabilni Chrome 4.0
HaHa kaže...
ima i za 7icu, treba obrisati neki ključ...

Evo uspio sam, onaj tutorijal koji opisuje za vistu radi i za sedmicu...pa mislim da je to ipak glupo da čovjek mora po registryu švrljat da instaliraš browser...Neodlučan

16 godina
offline
Stabilni Chrome 4.0

Mozda ce se ovo moci instalirati na kompjuter. :P

Bas cu sada probati.

 

 

Edit: Ne. Instaler ne radi.

Faking Chrome...

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2010 23:15 (Psiho246).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Stabilni Chrome 4.0

Evo ,sad surfam na chromu, i jednostavno sam lud! Heh, addonovi čine čuda u firefoxu, kad vidim da pol da ne kažem banalnih stvari ovdje nemogu sredit što se tamo može...ako je brzina ta cijena koju moram platit onda uredu, jer ipak što je sporija mozzila od chroma, ona mi pruže druge stvari sa kojima mi opet čini neke stvari i brže i oku ugodnije nego chrome. A sad natrag na firefoxSmijeh

 

@psiho: evo ti link kako da središ da ti radi installerNamigiva

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2010 23:22 (Stoja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Stabilni Chrome 4.0
Stoja kaže...

Evo ,sad surfam na chromu, i jednostavno sam lud! Heh, addonovi čine čuda u firefoxu, kad vidim da pol da ne kažem banalnih stvari ovdje nemogu sredit što se tamo može...ako je brzina ta cijena koju moram platit onda uredu, jer ipak što je sporija mozzila od chroma, ona mi pruže druge stvari sa kojima mi opet čini neke stvari i brže i oku ugodnije nego chrome. A sad natrag na firefoxSmijeh

 

Reci konkretno koje stvari ako se smije znat?   Ne kažem da nisi u pravu nego me samo zanima informativno! Meni na svu sreću ništa ne fali u foxu tako da sam bez beda na gugl kramu. Osmijeh

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
14 godina
neaktivan
offline
Stabilni Chrome 4.0

mah, svaki cigan svoga konja hvali. Imam ih svih 5 instaliranih na računalu, svi imaju svoje prednosti osim FFa, IEa i Safarija koji su bezveze ... ali je zato Opera sjajna ! U radu koristim Chrome za surfanje netom, Operu tj. njen Dragonfly za "istraživanje" HTML koda mojeg projekta, a IE koristim zato jer moram jer radimo intranet aplikacije za naručitelja.

 

Ali opet kažem, svaki cigo ...

 

 

P.S.

a kad počnu s uspoređivanjem brzine pa brzina ajaxa, pa DOM selektora, pa ACID testovi, pa vako, pa onako, ... pa ti kažu da je Chrome najbrži browser na svijetu i skontaš da će ti se stranica učitati za čitave 4 milisekunde brže od FFa ... WOO HOO !

:-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stabilni Chrome 4.0
seneka kaže...
Alex55 kaže...

Mene muči jedan problem koji sam mogao s Firefox-om i IE-om.

 

U tim preglednicima sam postavio da svaki put kada izađem iz preglednika da se obrišu sve moje privatne stvari (History itd.). Ne znam kako to podesiti u Chrome-u, pa vas molim za pomoć!

http://www.tech-recipes.com/rx/3014/google_chrome_clear_history_delete_data/

eh kad bi se još dao uklonit history na googleovim serverima bilo bi još bolje...

... ovoliki je bija, majke mi...
16 godina
offline
Stabilni Chrome 4.0

Da li ima nacina kak to čudo natjerati i instalirati na d: particiju u proizvoljnu mapu? Do sad sam najbliže došao do toga da sam ga instalirao u program files na c: particiji. Onda sam probao sa aplication mover-om prebaciti na d: u mapu jednu, ali onda se uopće neće pokrenuti. zna li netko?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Stabilni Chrome 4.0
zoran123456 kaže...

mah, svaki cigan svoga konja hvali. Imam ih svih 5 instaliranih na računalu, svi imaju svoje prednosti osim FFa, IEa i Safarija koji su bezveze ... ali je zato Opera sjajna ! U radu koristim Chrome za surfanje netom, Operu tj. njen Dragonfly za "istraživanje" HTML koda mojeg projekta, a IE koristim zato jer moram jer radimo intranet aplikacije za naručitelja.

 

Ali opet kažem, svaki cigo ...

 

 

P.S.

a kad počnu s uspoređivanjem brzine pa brzina ajaxa, pa DOM selektora, pa ACID testovi, pa vako, pa onako, ... pa ti kažu da je Chrome najbrži browser na svijetu i skontaš da će ti se stranica učitati za čitave 4 milisekunde brže od FFa ... WOO HOO !

 

brži je pri pokretanju samog programa.  ff mi se u zadnje vrijeme pokreče i po 10 sec dok se kram pokrene za 1 sec. Tako 30 puta na dan i evo razlike Smijeh

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stabilni Chrome 4.0
Imao sam FF. Sad imam Chrome. Ne vracam se nazad. Vec mi je brzina start up-a presudila. I obrada flasha, samo za primjer. Hvala, ali ne hvala FF.
Lijeva ruka - Logitech UltraX Flat Desna ruka - Razer DeatAdder Oci - Samsung T200 Usi - Logitech + Phillips + Creative X-Fi
15 godina
online
Stabilni Chrome 4.0

Evo da krenem redom:

 

Firefox smooth scroll addon: sa njim ti je scrollanje stranicama ugodno,fluidno, radi na principu kinetic scroolina što imaš u iphonu i sličnim uređajima: što jače i brže vrtiš kotaćić,brže stranicu scrollaš

 

WOT(web of trust): addon koji ti pokazuje koliko su sigurne stranice koje posječuješ,te upozorava ako odeš na stranicu koja je na lošem glasu, i sam možeš ocjenjivat stranice kakve su

 

Gmail notifier: neznam dali neš slično ima chrome, al ovdje ti na dnu prozora stoji mala ikona gmaila, i možeš namjestit svakih koliko da ti provjerava poštu, te te obavijesti kad  ju dobiješ.Možeš stavit i na više gmail accounta

 

Fastest fox: addon koji ubrzava rad u raznim stvarima: npr, označiš neki tekst i odmah imaš opcije da to tražiš na google/wikipedia/slični servisi i također se taj tekst kopira(ako je primjerice url)Također ti učitava sljedeću stranicu kad dođeš na dno stranice(al to ne radi na bugovom forumu, na drugim stranicama radi)

 

Download statusbar: umjesto novog prozora da se otvori kad skidaš file, na dnu ti se otvori dodatna traka sa informacijama o file/fileovima koje skidaš, i imaš tipku clear sa desne strane da ih makneš kad su gotovi

 

Tab mix plus: ovo je ogroman addon koji ti omogučuje manipulaciju tabova na 1000 načina, od toga da čim otvoriš tab ti otvara homepage,pa da ti se selektira tab čim dođeš sa strelicom iznad njega, do toga da možeš namjestit da ti se određeni tab automatski refresha u zadano vrijeme+puno puno toga

 

videodownload helper: snjim možeš skinut video sa bilo koje stranice od youtube pa do vimea i sličnih

 

To bi bilo od add-onova a još imaš i nove persone,kao neke mini-teme koje ti uljepšaju browserSmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stabilni Chrome 4.0
Alex55 kaže...

Mene muči jedan problem koji sam mogao s Firefox-om i IE-om.

 

U tim preglednicima sam postavio da svaki put kada izađem iz preglednika da se obrišu sve moje privatne stvari (History itd.). Ne znam kako to podesiti u Chrome-u, pa vas molim za pomoć!

čudi me da oni koji koriste chrome to ne znaju..,pa valjda postoji ta mogućnost
u svakom slučaju history,cahe i cookies možeš obrisati i s ccleanerom jednom dnevno ili kad hoćeš

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Stabilni Chrome 4.0

Koristio Firefox, evo instalirao Chrome. Mogu reci da super radi. Prezadovoljan sam. Pogotovo mi se svidjela mogucnost Bookmarks sinhronizacija... Mislim da se vise ne vracam na Firefox :)

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stabilni Chrome 4.0

meni je super chrome 4.0...

16 godina
offline
RE: Stabilni Chrome 4.0
denix kaže...

Da li ima nacina kak to čudo natjerati i instalirati na d: particiju u proizvoljnu mapu? Do sad sam najbliže došao do toga da sam ga instalirao u program files na c: particiji. Onda sam probao sa aplication mover-om prebaciti na d: u jednu mapu, ali onda se uopće neće pokrenuti. zna li netko?

Malo je čudno što sam sebe citiram, ali da li netko zna kako riješiti ovo?

16 godina
neaktivan
offline
Stabilni Chrome 4.0

Nije dovoljno zastupljen na forumu da bi ikoga bilo briga Smijeh

Šalu na stranu, pogledaj ovaj link.

Faith is only fiction.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2010 0:18 (D4RKL1NG).
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stabilni Chrome 4.0
Alex55 kaže...

Mene muči jedan problem koji sam mogao s Firefox-om i IE-om.

 

U tim preglednicima sam postavio da svaki put kada izađem iz preglednika da se obrišu sve moje privatne stvari (History itd.). Ne znam kako to podesiti u Chrome-u, pa vas molim za pomoć!

Pokrenes chrome i ides na Tools (kljuc u desnom cosku) -> New incognito window. To ti je opcija za surfanje bez ostavljanja tragova na racunaru.... Mozes i kreirati ikonu na desktopu da se uvijek pokrece u tom modu.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stabilni Chrome 4.0
mersadk kaže...
Alex55 kaže...

Mene muči jedan problem koji sam mogao s Firefox-om i IE-om.

 

U tim preglednicima sam postavio da svaki put kada izađem iz preglednika da se obrišu sve moje privatne stvari (History itd.). Ne znam kako to podesiti u Chrome-u, pa vas molim za pomoć!

Pokrenes chrome i ides na Tools (kljuc u desnom cosku) -> New incognito window. To ti je opcija za surfanje bez ostavljanja tragova na racunaru.... Mozes i kreirati ikonu na desktopu da se uvijek pokrece u tom modu.

ili tipkovnička kratica Ctrl + Shift + N  incognito window...

Faith is only fiction.
15 godina
offline
RE: Stabilni Chrome 4.0

ima opcija da pokreneš kao anonimni korisnik Shift+Ctrl+N i surfaš no mile volje i  kad ga ugasiš sve obriše 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Stabilni Chrome 4.0

Opera rules :)
kad ugrade mail client u Crome i prestanu snimati naše aktivnosti na svoje servere prelazim na Chrome...do tada Opera rules :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice