Spam pao za trećinu

poruka: 13
|
čitano: 5.282
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Spam pao za trećinu".
14 godina
offline
Spam pao za trećinu

Normalno kad je mato banan na trećini svojih računa.

Do what you want cause a pirate is free.
Moj PC  
23 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Spam pao za trećinu
sirka666 kaže...

Normalno kad je mato banan na trećini svojih računa.

OT:

dobro tko je više taj Mato i zašto je on toliko interesantan da ga se stalno spominje?

Anything you say can and will be used against you
15 godina
offline
Re: Spam pao za trećinu
(s)izgoreo kaže...

OT:

dobro tko je više taj Mato i zašto je on toliko interesantan da ga se stalno spominje?

Neznam neki troll. Znam da je jedan Nvidijaš(zaboravio sam kak se zove) bio napadnut od stane forumaša zato što ga je često spominjao i zbog svakakvih poruka je otišao s foruma. Od tog dana nvidia je izgubila velikog pristašu...XD

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
14 godina
neaktivan
offline
Re: Spam pao za trećinu
(s)izgoreo kaže...
sirka666 kaže...

Normalno kad je mato banan na trećini svojih računa.

OT:

dobro tko je više taj Mato i zašto je on toliko interesantan da ga se stalno spominje?

Ne znaš tko je Mato? 

jbg... nitko nije savršen. 

Nista nije sveto sve je bruto i neto, sve je zabava!
15 godina
offline
Re: Spam pao za trećinu
Shody_1994 kaže...

Ne znaš tko je Mato?

jbg... nitko nije savršen.

I bolje da nezna, kao što bolje da ni ne zna za justina bibera (nema se za biber).

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
14 godina
offline
Spam pao za trećinu

Što se mene tiče, od kad sam preselio/preusmjerio sve račune na Gmail, spam je pao za 100%..{#}

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Spam pao za trećinu

Kako ću sad znati kupiti antidepresive i švedske pumpe

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Spam pao za trećinu

Mato vam je tip koji se cesto uspoređuje sa trollovima na forumu, (valjda zato sto i je trolina{#}), poznati su mi tek neki od mnogo njegovih multi acc-ova. Acc pod nazivom "Mato_ivanovec (ili tako nekako), te acc "svijetleci ventilator". Harao je ovim forumom do nedavno, najvise postova (cistog spama) je bilo u bircu i nespavalicama (među ostalim spamom{#}). Ukratko Mato vam je tip koji je prvi u povjesti covjecanstva uspio overclockati zetora i baontiana od 50cc i time ostao zapamcen na forumu{#}{#}, koristi se tuđim wlan-om te stanuje negdje u okolici Osijeka...................

 

Mogla bi se napisat lektira o tom tipu{#}..................

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 艾维诶艾娜 九百九十二...
Moj PC  
7 0 hvala 1
16 godina
offline
Spam pao za trećinu

Lijepo je čuti da se i MS pridružio borbi protiv spama. Ja niti ne gledam što dođe u SPAM, ne dolazi puno, ali stvarno ne kužim kako im se to uopće da i isplati slat.

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Spam pao za trećinu
DamageHigh kaže...

Što se mene tiče, od kad sam preselio/preusmjerio sve račune na Gmail, spam je pao za 100%..{#}

Jesi siguran? {#}

Ivan 992 kaže...

Mato vam je tip koji se cesto uspoređuje sa trollovima na forumu, (valjda zato sto i je trolina{#}), poznati su mi tek neki od mnogo njegovih multi acc-ova. Acc pod nazivom "Mato_ivanovec (ili tako nekako), te acc "svijetleci ventilator". Harao je ovim forumom do nedavno, najvise postova (cistog spama) je bilo u bircu i nespavalicama (među ostalim spamom{#}). Ukratko Mato vam je tip koji je prvi u povjesti covjecanstva uspio overclockati zetora i baontiana od 50cc i time ostao zapamcen na forumu{#}{#}, koristi se tuđim wlan-om te stanuje negdje u okolici Osijeka...................

 

Mogla bi se napisat lektira o tom tipu{#}..................

Mato je još s nama {#}

Android ♥ /// aka triplex
14 godina
offline
Re: Spam pao za trećinu

Ne kužim zakaj si mene citirao..al ok..{#}

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Spam pao za trećinu
DamageHigh kaže...

Ne kužim zakaj si mene citirao..al ok..{#}

Pa zato što se Mato zove Gmailovac o.O

Android ♥ /// aka triplex
15 godina
offline
Re: Spam pao za trećinu
zbuzanic kaže...

Lijepo je čuti da se i MS pridružio borbi protiv spama.

Moram priznat da se osjeti na mailserverima tih par desetaka posto. Load njih i spamassasina je poprilicno nizi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice