Sony Xperia Z1 - prvi dojam

poruka: 43
|
čitano: 12.521
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Xperia Z1 - prvi dojam".
13 godina
protjeran
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

S tim novim mobitelima se ne smiješ u prirodi izgubiti jer ti krepa u jednom danu, a ti u ostalih par {#}

 

Šta će ti sve te supa dupa stvarčice na njemu kad mora biti na punjaču svaki dan. Bezveze.

 

 

Ad astra peronospora
 
28 4 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

Petricu opet pljuvanje po Nokiji...

Moj PC  
26 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

Ima 4 jezgre, vjerojatno je to dovoljno da bude najbolji? {#}

http://igrali.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.9.2013 17:16 (igrali).
 
15 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

Daj ovog petrica nemogu smislit, ako nesto nije na androidu odma je sranje... Sta jedan put ne posaljetr nekoga ko ce moc napravit objektivan review???

Moj PC  
15 12 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

Jedva cekam neki detaljan review i camera samples,kolko sam vidio po netu z1 ima bolje low light slike nego lumia 1020 sto je odlicno jer ne volim dizajn te lumie i wp!

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.9.2013 17:21 (kach).
 
4 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

Koliko znam Bug je imao nokia 1020 na testu ili se varam ?

Ako nije kako se moze reci da je nesto bolje od necega?

Nisam fan boy , ali mi ovaj tjedan stize 1020 pa i bas volio viditi usporedbu.

http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

Kao da drzi tablet a ne mobitel {#}

Ako sam ti pomogao opali TD!
Moj PC  
18 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

ako je vec slikavano ,zasto se ne uploada koja slika na neki servis, pa da vidimo slike u punoj rezoluciji?

 

"stari, sinoc sam prasio jednu sa strava dupetom,uh da vidis koje dupe"... prica slusatelju ne znaci nista,al ako mu pokazes to dupe, onda mu mozda i blavor u gacama  pocne stric usima.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
28 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

bez xenona se mos slikat

Moj PC  
3 3 hvala 0
14 godina
online
Re: Sony Xperia Z1 - prvi dojam
Bypass kaže...

S tim novim mobitelima se ne smiješ u prirodi izgubiti jer ti krepa u jednom danu, a ti u ostalih par {#}

 

Šta će ti sve te supa dupa stvarčice na njemu kad mora biti na punjaču svaki dan. Bezveze.

 

 

 

Pa ako se cesto gubis u prirodi onda si kupi neki pouzdani gps ili mobitel sa gpsom kojem baterija drzi duze. Niti je smartphoneu namjena gubljenje u prirodi, niti su ljudi poceli ici u prirodu od kad postoje mobiteli.
Potpis!
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

ma kako god ja znam da ja za njeg love NEMAM,a nije da ga nebi volio

The Wicker Man
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

Na Lumiu kad bi nakeljio apple logo i prodavao pod imenom iPhone 6 Petric bi ju dizao u nebesa. 

 
19 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

"ovo je jedan od najljepših smartfona ikada proizvedenih"

 

Pa ne znam baš, meni se mobitel upoće ne sviđa. Ništa posebno nema u izgledu. 

 

Iako je to sve osobno razmišljanje. 

Đuro#2155
Moj PC  
6 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z1 - prvi dojam
DamirGrd kaže...

Na Lumiu kad bi nakeljio apple logo i prodavao pod imenom iPhone 6 Petric bi ju dizao u nebesa. 

Eto nisam ja htjeo reći, ali lumie su mi najliješi mobiteli, Lumia 800 mi je najlijepši mobitel, ili eto slična je i nokia N9.

 

820 mi je recimo ružna, ali nebitno.

Pod lijepi mobitel ja smatram lumiju 800, koja ima super unibody kućište, lijepe linije, izgleda jednostavno prekrano.

Dok gledam ovaj sony, i reko ajde ja možda ne vidim dobro pa sam nekoliko puta gledao slike. Mob je ok, izgleda ok. Ali da mi je nešto lijep. To ne.  

Đuro#2155
13 godina
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

Body Dimensions 144 x 74 x 8.5 mm (5.67 x 2.91 x 0.33 in) 136.6 x 69.8 x 7.9 mm (5.38 x 2.75 x 0.31 in) Weight 170 g (6.00 oz)

 

Čisto za usporedbu... Mobitel je cigla......

Neki dan bio na Rivi(Splitskoj) i gledam ljude s tabletima u rukama hodaju uokolo, slikaju snimaju WTF????

Nek si uzmu kvadar i u setnjicu :-D

 

Pozdrav

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.9.2013 18:44 (Zver).
Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z1 - prvi dojam
Ovaj Sony nije ljep ali G leća u njemu radi ponajbolje slike u svijetu telefona(pretpostavljam)
Tu je još i najnoviji Soc.
Ako ikada izađe SXZ2 biti će sigurno još bolja.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z1 - prvi dojam
Ezio kaže...
Bypass kaže...

S tim novim mobitelima se ne smiješ u prirodi izgubiti jer ti krepa u jednom danu, a ti u ostalih par {#}

 

Šta će ti sve te supa dupa stvarčice na njemu kad mora biti na punjaču svaki dan. Bezveze.

 

 

 

Pa ako se cesto gubis u prirodi onda si kupi neki pouzdani gps ili mobitel sa gpsom kojem baterija drzi duze. Niti je smartphoneu namjena gubljenje u prirodi, niti su ljudi poceli ici u prirodu od kad postoje mobiteli.

 

Baš sam i ja htio prokomentirati... ako će netko ići u prirodu na dan-dva... vjerojatno će se htjeti opustiti, odmoriti i odmaknuti od svijeta i tehnologije. Ne vidim poantu odlaženja u prirodu pa visit na mobitelu na netu ili na skajpu na friškom zraku. Ako hoćeš fotkati prirodu, uzmeš si fotić i bok.

 

Nije da bi ja imao išta protiv da smartfonima može izdržat baterija tjedan dana, ali to je nerealno očekivati. Ali ovo što je napisao Premosnica je po meni glupost.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z1 - prvi dojam

Ja osobno ne vjerujem da može imati kameru bolju od HTC One i lumije 1020. Xperia nema baš nešto lijepi izgled, to je osobni dizain. Mislim da Petric previše iznosi osobno mišljenje kada piše o uređajima.

Na snimkama s Yt vidio sam da kamera dava možda malo previše svijetla na fotografijama, i TFT ekran nije baš toliko bolji od Xperie Z.

 

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z1 - prvi dojam
trap kaže...
Ezio kaže...
Bypass kaže...

S tim novim mobitelima se ne smiješ u prirodi izgubiti jer ti krepa u jednom danu, a ti u ostalih par {#}

 

Šta će ti sve te supa dupa stvarčice na njemu kad mora biti na punjaču svaki dan. Bezveze.

 

 

 

Pa ako se cesto gubis u prirodi onda si kupi neki pouzdani gps ili mobitel sa gpsom kojem baterija drzi duze. Niti je smartphoneu namjena gubljenje u prirodi, niti su ljudi poceli ici u prirodu od kad postoje mobiteli.

 

Baš sam i ja htio prokomentirati... ako će netko ići u prirodu na dan-dva... vjerojatno će se htjeti opustiti, odmoriti i odmaknuti od svijeta i tehnologije. Ne vidim poantu odlaženja u prirodu pa visit na mobitelu na netu ili na skajpu na friškom zraku. Ako hoćeš fotkati prirodu, uzmeš si fotić i bok.

 

Nije da bi ja imao išta protiv da smartfonima može izdržat baterija tjedan dana, ali to je nerealno očekivati. Ali ovo što je napisao Premosnica je po meni glupost.

Ja mislim da mobitelu baterija mora izdržati barem 1 dan aktivnog korištenja. Npr moja lumija dok ju aktivno koristim troši između 8-11% baterije po satu to znači da ju tako mogu koristiti 9-12 sati. A kada ne radim ništa onda nekada doslovno ne troši jednom navečer sam je makmuo s punjaća na 100% baterije ujutro je bilo 99%.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z1 - prvi dojam
kapacitet baterije vrlo sporo napreduje u mobitelima
a nije da se ne moze, pogledajte motorolu maxx
istina nije tesko punit svaku noc, al neki i ne dozive to. ima rjesenja i za to u vidu externe baterije
al kad vec motorola moze...

a za slike s ovog cuda cemo vidit
i htc one se uzdizao u nebesa
mislim da senzor nije dovoljno velik i naravno nema xenona
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

MOgli ste nam uploadati te slike da se i samo uvjerimo kakva je kamera...

IRebic
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

Nokia Lumia 1020 ima ubjedljivo najbolji fotoaparat na smartfonima, ma sto klasicna Android fanbojcina Petric mislio o tome...

 
7 8 hvala 0
11 godina
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

Ovo je sve vece i vece.Do 2020 godine,cemo

imati duplo vece mobitele.Sta oni stvarno ne

shvacaju da i ljudi imaju granice oko velicine ekrana?

Moj PC  
2 1 hvala 1
13 godina
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

lg g2 - 138.5 x 70.9 x 8.9 mm - ekran 5.2"

sony z1 - 144 x 74 x 8.5 mm - ekran 5"

 

dakle, lg je uz još veći ips ekran koji btw. prema gsmareni i anandtechu fenomenalan, kompaktniji. kamera je isto vrlo dobra, prvi podržava 1080p@60fps snimanje, a baterija je najbolja od top modela

 

http://www.gsmarena.com/lg_g2-review-982.php

 

http://www.anandtech.com/show/7251/lg-g2-and-msm8974-snapdragon-800-a-quick-look

Moj PC  
3 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

Čini se da ni Bugovci neznaju razliku između TFT i TN...

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // Silujem ljude koj kažu da je nekaj gamersko \\سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

za takav aparat ti treba i putna torba. što veća dijagonala to bolje? ma daj....

ipak to neide: stopiti u jedan uredjaj i fotić i mobitel i pc i akumulator koji to sve treba napajati.

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

"kotrast"

 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Sony Xperia Z1 - prvi dojam
trap kaže...

Nije da bi ja imao išta protiv da smartfonima može izdržat baterija tjedan dana, ali to je nerealno očekivati. Ali ovo što je napisao Premosnica je po meni glupost.

Zbog cega nerealno?

 

kad bi netko ugradio bateriju sa tehnologijom koja je trebala biti koristena unutar Ubuntu Edge telefona... danasnji bi smartphone trajao komotno od 10-15 dana... odnosno 3-4 dana prilicnog koristenja...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z1 - prvi dojam
diablo2211 kaže...

"kotrast"

Nije srušio rekord od osam tipfelera od u članku objavljenom prije tri dana. {#}

12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z1 - prvi dojam

i dalje mi ekran na videu ne djeluje jasno i oštro (osobito pri jarkom svjetlu) kao na sgs4. osim toga kao da je milimetar-dva ispod stakla ekrana, dok na sgs4 djeluje kao da je puno bliže površini (u ravnini s okvirom). inače nisam nikada čeprkao po xperiji z, a sgs4 sam isprobavao par minuta u t-centru (il tak negdje), pa me zanimaju vaša mišljenja. 

let's put a smile on that face
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice