Sony Xperia SL krajem kolovoza

poruka: 34
|
čitano: 4.711
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Xperia SL krajem kolovoza".
14 godina
offline
Sony Xperia SL krajem kolovoza

Nice one {#}

Naprosto obožavam Sony (Ericsson), još kad bi im cijene bile niže to bi bio spektakl.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza
Pih ICS.

Trazi se Jelly Bean!
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Sony Xperia SL krajem kolovoza

Sta im nije malo slab taj procesor?Mislim vec se ide na 4 jezgre ili s4 procesore.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SL krajem kolovoza

4 ili 24 jezgre, svejedno je. Ništa ih ne može iskoristiti. Jedino što dobiješ je kraće trajanje baterije.

bit.ly/dcyfs
Moj PC  
9 1 hvala 1
12 godina
offline
Sony Xperia SL krajem kolovoza

jel se meni cini ili ovo Sony izbacuje telefone ko HTC prije?

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony Xperia SL krajem kolovoza

Stvarno ne kontam te fore ono tipa ima sam 2 jezgre, pa šta onda, imam Xperiu Arc sa jednom jezgrom i sve radi u redu, tu i tamo zatrza ali stvarno rijetko. Čak sam ostao na Gingerbread-u (2.3.4.) jer je najzahvalniji sustav i sa svim aplikacijama kompatibilan, na ICS ne radi pun k...c aplikacija, a na Jelly Bean-u ne želim razmišljat. Ne razumjem zašto se razvija novi OS (Jelly Bean), a pola aplikacija ne radi kako treba na ICS-u. Pa to je lakrdija. Pa ti kupi novi mob sa Jelly Bean-om - LAKRDIJA.

Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza

Meni apsolutno sve aplikacije rade na ICS sa GS3, kao sto su radile i sa GS1.

 

@nedlm

 

Baš suprotno, što je više jezgra, manja je potrošnja baterije, jer npr. sve jezgre rade na 25% loada na puno nižem naponu nego kada bi jedna jezgra radila na 100%.

Za pročitati : Waterways ✓ - Out of Position ✓ - Bridges ✓ - Isolation Play scan;_; - Green Fairy
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 14:39 (8ax).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza
MasterOfDisaster kaže...

Daj nabroji koje to aplikacije ne rade na jelly beanu bas me zanima.

14 godina
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza
kach kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Daj nabroji koje to aplikacije ne rade na jelly beanu bas me zanima.

Kako da ti nabrojim kad sustav još uopće nije ni izašao {#},tj. izašao je ali kod nas još nema uređaja na tom OS-u, a inače kada je izašao ICS jako puno aplikacija nije radilo ili nije radilo kako treba od izabacivanja iz aplikacije do katastrofalnih performansi, itd, pa su programeri radili update-ove isključivo za ispravak da aplikacija radi kako treba na ICS-u, tako će najvjerojatnije biti i sa Jelly Bean-om, budimo realni.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 14:48 (MasterOfDisaster).
15 godina
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza
8ax kaže...

Meni apsolutno sve aplikacije rade na ICS sa GS3, kao sto su radile i sa GS1.

 

@nedlm

 

Baš suprotno, što je više jezgra, manja je potrošnja baterije, jer npr. sve jezgre rade na 25% loada na puno nižem naponu nego kada bi jedna jezgra radila na 100%.

Pa nemozes ti smanjit napon za svaku jezgru, o cemu ti pricas?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SL krajem kolovoza

Pa smanji se napon na svim jezgrama.

 

EDIT: Sad sam shvatio šta si mislio, mislio sam u odnosu na mobitel s jednom jezgrom.

Za pročitati : Waterways ✓ - Out of Position ✓ - Bridges ✓ - Isolation Play scan;_; - Green Fairy
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 14:56 (8ax).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SL krajem kolovoza

Slažem se sa time da stvarno nema smisla stavljati svaku novu verziju ako ti ne treba. Ja isto imam Arc S i malo sam pogledao što mi nosi ICS i rekao "hvala, ne". Sa GB-om mi radi više nego dobro pa i ne mislim uskoro mijenjati ga. Nema nijedan pravi razlog da ga zamijenim sa HTC One X ili SGS 3 jer mi dobro služi i mnogo je ljepši i ergonomičniji.

 

A što se tiče jezgri, slažem se sa onim 4 ili 24 svejedno jer ionako aplikacije to ne mogu iskoristiti.

There's no business like showbusiness
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza
8ax kaže...

Pa smanji se napon na svim jezgrama.

 

EDIT: Sad sam shvatio šta si mislio, mislio sam u odnosu na mobitel s jednom jezgrom.

Ti mozes smanjit napon cijelog cipa, ali ne i jezgre.

Isto kao i na PC-u.

 

 

 

Nakraju, sto vise jezgri, vise potrosnje (barem sto se tice Tegre)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza
Čemu Snapdragon S3 procesor u high end uređaju?Zašto ne dual core Snapdragon S4
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Sony Xperia SL krajem kolovoza

i kaj če sad tih famoznih 0.2ghz-a donjeti velike promjene u preformansama? zašto ne stave ovaj chipset koji je u htc one s-u?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza
Mogli su metnut Mali 400P, za CPU me boli briga, bilo koji dualac na JB je milina
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza
MasterOfDisaster 

Kak nije izasao?! Jesi zaboravio na nexus s i galaxy nexus. Sluzbeni OTA jelly bean je vec odavno instaliran na njima.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2012 18:50 (kach).
15 godina
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza
MasterOfDisaster kaže...
kach kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Daj nabroji koje to aplikacije ne rade na jelly beanu bas me zanima.

Kako da ti nabrojim kad sustav još uopće nije ni izašao {#},tj. izašao je ali kod nas još nema uređaja na tom OS-u, a inače kada je izašao ICS jako puno aplikacija nije radilo ili nije radilo kako treba od izabacivanja iz aplikacije do katastrofalnih performansi, itd, pa su programeri radili update-ove isključivo za ispravak da aplikacija radi kako treba na ICS-u, tako će najvjerojatnije biti i sa Jelly Bean-om, budimo realni.

Malo pricas gluposti.

 

Ako aplikacija nije bila napravljena za API 8 (Froyo) ili ga nije podrzavala, logicno je da nece radit na ICS-u.

 

Svaka aplikacija koja radi na Froyo i GB, radi bez problema na ICS/JB.

ICS i JB su gotovo identicni SDK, tako da je dokazano i potvrdeno da sve sa ICS-a radi na JB i obrnuto.

 

Jedine aplikacije koje ne rade na ICS-u a da nisu updateane ni za GB su one koje koriste neku mrezu, ili BT/WiFi/2G/3G/4G

ostalo sve radi jer su se samo ti driveri upgradeali znacajno.

 

Jelly Bean je izasao 28.6, isti dan je dosao OTA za GNexus (i kod nas), a prije tjedan dana i  za Nexus S (takoder kod nas).

 

Romova za 1GHz+ i dual/quad core procesore koji su imali barem ICS rom, imaju Jelly Bean rom.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza
Mitch kaže...
MasterOfDisaster kaže...
kach kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Daj nabroji koje to aplikacije ne rade na jelly beanu bas me zanima.

Kako da ti nabrojim kad sustav još uopće nije ni izašao {#},tj. izašao je ali kod nas još nema uređaja na tom OS-u, a inače kada je izašao ICS jako puno aplikacija nije radilo ili nije radilo kako treba od izabacivanja iz aplikacije do katastrofalnih performansi, itd, pa su programeri radili update-ove isključivo za ispravak da aplikacija radi kako treba na ICS-u, tako će najvjerojatnije biti i sa Jelly Bean-om, budimo realni.

Malo pricas gluposti.

 

Ako aplikacija nije bila napravljena za API 8 (Froyo) ili ga nije podrzavala, logicno je da nece radit na ICS-u.

 

Svaka aplikacija koja radi na Froyo i GB, radi bez problema na ICS/JB.

ICS i JB su gotovo identicni SDK, tako da je dokazano i potvrdeno da sve sa ICS-a radi na JB i obrnuto.

 

Jedine aplikacije koje ne rade na ICS-u a da nisu updateane ni za GB su one koje koriste neku mrezu, ili BT/WiFi/2G/3G/4G

ostalo sve radi jer su se samo ti driveri upgradeali znacajno.

 

Jelly Bean je izasao 28.6, isti dan je dosao OTA za GNexus (i kod nas), a prije tjedan dana i  za Nexus S (takoder kod nas).

 

Romova za 1GHz+ i dual/quad core procesore koji su imali barem ICS rom, imaju Jelly Bean rom.

Gle ne mislim se sa tobom prepucavat, ali znam neke stvari jer koristim android OS 2 godine, to da su aplikacije i to većinom igre bile update-ane isključivo da budu kompatibilne sa ICS, jer nisu radile kako treba ili nikako, dok su savršeno radile na GB, tako da tvoja tvrdnja uopće ne stoji da nešto što radi na GB radi i na ICS ili još bolje na JB. Na mobitelu imam preko 90 aplikacija i vjeruj mi znam šta pričam što se tiče kompatibilnosti i hrpe njihovih update-ova da bi radile na ICS. Svako tko ima hrpu programa na mobu će ti reći koliko je hrpa aplikacija dobivalo update-ove da bi mogle raditi na ICS. Ti si očito taj dio prespavao.

Sorry, ali tu si totalno fulao i tu su u zabludi.

 

A pošto JB kod nas imaju 2 uređaja koje ima "hrpetina" ljudi, mislim da baš i nije mjerodavno da možemo reći da je i kod nas zaživio JB pošto zadnja istraživanja govore da je JB instaliran na manje od 1% svih android mobitela u svijetu, to dovoljno govori koliko je novi OS zastupljen u svijetu, a ti govoriš da ga ono i kod nas ima sve u šesnaest. I vjeruj mi sada će krenuti update-ovi aplikacija za JB da se ispoliraju da rade kako treba.

 

A što se romova tiče oni su posebna skupina, pošto ljudi koji plate uređaj par tisuća kuna baš i neće stavljat neki rom i gubit garanciju, a da ne govorim o mogućnosti onih manje sposobnih da si brickaju uređaju i lagano ga pohrane u kantu za smeće. Naravno da će možda raditi osobe koje su entuzijasti i nije ih strah potencijalno izgubit garanciju ili uređaj, a možda su im te uređaje kupili mama ili tata pa im je svejedno i ne dira ih puno šta će se desiti prilikom stavljanja roma.

 

LP

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2012 19:35 (MasterOfDisaster).
12 godina
offline
Sony Xperia SL krajem kolovoza

MasterOfDisaster

 

Pa ako si pametan napraviš backup stock ROM-a i vožiš koji hočeš.

 

Al mene najviše probija to što gamad tipa Sony kasni sa update-ima na telefone koji bi mogli imat 100% JB još nisu dobili ni ICS sramota, glavno da ga novi modeli dobe.

 

Ja sam imo custom GB 2.3.5 radio je mrak na mom telefonu (ZTE Blade 3.5 inča) , no kad sam probo na frendovom note-u ICS... reko hoču drugi fon i JB {#}

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza
Streetpunk kaže...

MasterOfDisaster

 

Pa ako si pametan napraviš backup stock ROM-a i vožiš koji hočeš.

 

Al mene najviše probija to što gamad tipa Sony kasni sa update-ima na telefone koji bi mogli imat 100% JB još nisu dobili ni ICS sramota, glavno da ga novi modeli dobe.

 

Ja sam imo custom GB 2.3.5 radio je mrak na mom telefonu (ZTE Blade 3.5 inča) , no kad sam probo na frendovom note-u ICS... reko hoču drugi fon i JB {#}

Ma ja se slažem što se tiče backupa stock ROM-a, ali to njih dosta i ne zna, a hoće stavit ROM.

 

Prije dok sam bio mlađi sve živo sam update-ao na zadnju verziju, ali sad vidim da znam dosta izgubiti kad odem na novi sustav što sam imao na starom a bilo je dobro, tako da sada dosta pazim i gledam šta je bolje. Moja Xperia Arc ima ICS, ali sam odlučio da ću ostati na GB jer je bolji sustav za moj Arc i bolje radi na njemu. Hrpa će Vas reći, a ne ICS je miljama bolji, što sam ja vidio ništa bolje samo interface novi koji više pije baterije i usporava mobitel. Hvala ljepo takvo što mi ne treba, a sigurno neću mjenjat Arc za neki uređaj na kojemu bolje radi ICS, jer ću kao time dobit hrpu boljih stvari koje ionako nikada ne koristim.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza
MasterOfDisaster kaže...
A što se romova tiče oni su posebna skupina, pošto ljudi koji plate uređaj par tisuća kuna baš i neće stavljat neki rom i gubit garanciju
Stvarno? Zašto li je romova za skuplje mobitele daleko više od romova za nešto jeftinije?
a da ne govorim o mogućnosti onih manje sposobnih da si brickaju uređaju i lagano ga pohrane u kantu za smeće
Dosta mobitela ne možeš brickati i kad bi htio, a manje sposobni su uglavnom samo previše lijeni za čitanje se obično zaustave na neuspjelom pokušaju roota (možete ih naći u svakoj temi koja sadrži android u nazivu)
Naravno da će možda raditi osobe koje su entuzijasti i nije ih strah potencijalno izgubit garanciju ili uređaj
Ja osobe koje samo žele izvući maksimum iz uređaja ne bih nazvao entuzijastima, a što se garancije tiče samo
, a možda su im te uređaje kupili mama ili tata pa im je svejedno i ne dira ih puno šta će se desiti prilikom stavljanja roma.

Takvi kupuju ajfon :)

LP

I šta to fali FXP ICS-u na Arc-u?

bit.ly/dcyfs
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2012 19:59 (nedIm).
14 godina
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza
nedIm kaže...
MasterOfDisaster kaže...
A što se romova tiče oni su posebna skupina, pošto ljudi koji plate uređaj par tisuća kuna baš i neće stavljat neki rom i gubit garanciju
Stvarno? Zašto li je romova za skuplje mobitele daleko više od romova za nešto jeftinije?
a da ne govorim o mogućnosti onih manje sposobnih da si brickaju uređaju i lagano ga pohrane u kantu za smeće
Dosta mobitela ne možeš brickati i kad bi htio, a manje sposobni su uglavnom samo previše lijeni za čitanje se obično zaustave na neuspjelom pokušaju roota (možete ih naći u svakoj temi koja sadrži android u nazivu)
Naravno da će možda raditi osobe koje su entuzijasti i nije ih strah potencijalno izgubit garanciju ili uređaj
Ja osobe koje samo žele izvući maksimum iz uređaja ne bih nazvao entuzijastima, a što se garancije tiče samo
, a možda su im te uređaje kupili mama ili tata pa im je svejedno i ne dira ih puno šta će se desiti prilikom stavljanja roma.

Takvi kupuju ajfon :)

LP

I šta to fali FXP ICS-u na Arc-u?

Gle svi su se uhvatili ROM-ova, to je čista stvar preference da li hoćeš ili nećeš stavit rom, ja sam samo naveo stvari koje nisu pozitivne oko stavljanja ROM-a ako ne paziš. Niti sam rekao da su oni koji stavljaju ROM mamini ili tatini sinovi ili kćerke nego da ima i takovih. Nemojte se za svaku riječ hvatat ko za slamku i tu natezat moj komentar oko ROM-ova.

 

A što se tiče ICS za Xperiu Arc na svim mogućim forumima našim i stranima  većina  (ne svi) ljudi se žale na ICS na Arc-u da im je drastično usporio mob, da im jede više RAM-a, da im kraće traje baterija, da im lampica za obavijesti ne radi itd., itd. Tako da baš nemam želje za takvim sustavom na svom mobu, a sad mi sve radi savršeno.

 

LP

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2012 20:25 (MasterOfDisaster).
15 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia SL krajem kolovoza

Žale se na oficijelni ICS, probaj FXP.

bit.ly/dcyfs
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza
MasterOfDisaster kaže...

Gle ne mislim se sa tobom prepucavat, ali znam neke stvari jer koristim android OS 2 godine, to da su aplikacije i to većinom igre bile update-ane isključivo da budu kompatibilne sa ICS, jer nisu radile kako treba ili nikako, dok su savršeno radile na GB, tako da tvoja tvrdnja uopće ne stoji da nešto što radi na GB radi i na ICS ili još bolje na JB. Na mobitelu imam preko 90 aplikacija i vjeruj mi znam šta pričam što se tiče kompatibilnosti i hrpe njihovih update-ova da bi radile na ICS. Svako tko ima hrpu programa na mobu će ti reći koliko je hrpa aplikacija dobivalo update-ove da bi mogle raditi na ICS. Ti si očito taj dio prespavao.

Sorry, ali tu si totalno fulao i tu su u zabludi.

 

A pošto JB kod nas imaju 2 uređaja koje ima "hrpetina" ljudi, mislim da baš i nije mjerodavno da možemo reći da je i kod nas zaživio JB pošto zadnja istraživanja govore da je JB instaliran na manje od 1% svih android mobitela u svijetu, to dovoljno govori koliko je novi OS zastupljen u svijetu, a ti govoriš da ga ono i kod nas ima sve u šesnaest. I vjeruj mi sada će krenuti update-ovi aplikacija za JB da se ispoliraju da rade kako treba.

 

A što se romova tiče oni su posebna skupina, pošto ljudi koji plate uređaj par tisuća kuna baš i neće stavljat neki rom i gubit garanciju, a da ne govorim o mogućnosti onih manje sposobnih da si brickaju uređaju i lagano ga pohrane u kantu za smeće. Naravno da će možda raditi osobe koje su entuzijasti i nije ih strah potencijalno izgubit garanciju ili uređaj, a možda su im te uređaje kupili mama ili tata pa im je svejedno i ne dira ih puno šta će se desiti prilikom stavljanja roma.

 

LP

Ja koristim Android 3 godine. Toliko o prepucavanju.

Na mobitelu imam 186 aplikacija, i na ovom forumu sam vjerojatno imao najvise android uredaja (neki znaju razlog zasto).

 

Ti si totalno fulao, a to pokazuju i drugi useri sa foruma.

 

Official ga ima 1% u svijetu.

CM10 je skinut 150,000 puta!

To ti je vec 2-3% gore.

 

Romom se ne moze samo tako izgubit garancija, backup se na normalnom romu vrati u 15 minuta.

Brickanje se moze dogodit samo kod otkljucavanja BL-a, a tu mogucnost pruzaju samo 3 proizvodaca na telefonima novijim od 2011.

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza
Pa kaj ce ti 186... ja imam ~160 i planiram obrisat vise od pola...
A ja nemogu vjerovat da jos nema 100% working JB za GS3.
Za pročitati : Waterways ✓ - Out of Position ✓ - Bridges ✓ - Isolation Play scan;_; - Green Fairy
16 godina
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza
8ax kaže...
Pa kaj ce ti 186... ja imam ~160 i planiram obrisat vise od pola...
A ja nemogu vjerovat da jos nema 100% working JB za GS3.

Na jesen dolazi kod nas..

14 godina
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza
Mitch kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Gle ne mislim se sa tobom prepucavat, ali znam neke stvari jer koristim android OS 2 godine, to da su aplikacije i to većinom igre bile update-ane isključivo da budu kompatibilne sa ICS, jer nisu radile kako treba ili nikako, dok su savršeno radile na GB, tako da tvoja tvrdnja uopće ne stoji da nešto što radi na GB radi i na ICS ili još bolje na JB. Na mobitelu imam preko 90 aplikacija i vjeruj mi znam šta pričam što se tiče kompatibilnosti i hrpe njihovih update-ova da bi radile na ICS. Svako tko ima hrpu programa na mobu će ti reći koliko je hrpa aplikacija dobivalo update-ove da bi mogle raditi na ICS. Ti si očito taj dio prespavao.

Sorry, ali tu si totalno fulao i tu su u zabludi.

 

A pošto JB kod nas imaju 2 uređaja koje ima "hrpetina" ljudi, mislim da baš i nije mjerodavno da možemo reći da je i kod nas zaživio JB pošto zadnja istraživanja govore da je JB instaliran na manje od 1% svih android mobitela u svijetu, to dovoljno govori koliko je novi OS zastupljen u svijetu, a ti govoriš da ga ono i kod nas ima sve u šesnaest. I vjeruj mi sada će krenuti update-ovi aplikacija za JB da se ispoliraju da rade kako treba.

 

A što se romova tiče oni su posebna skupina, pošto ljudi koji plate uređaj par tisuća kuna baš i neće stavljat neki rom i gubit garanciju, a da ne govorim o mogućnosti onih manje sposobnih da si brickaju uređaju i lagano ga pohrane u kantu za smeće. Naravno da će možda raditi osobe koje su entuzijasti i nije ih strah potencijalno izgubit garanciju ili uređaj, a možda su im te uređaje kupili mama ili tata pa im je svejedno i ne dira ih puno šta će se desiti prilikom stavljanja roma.

 

LP

Ja koristim Android 3 godine. Toliko o prepucavanju.

Na mobitelu imam 186 aplikacija, i na ovom forumu sam vjerojatno imao najvise android uredaja (neki znaju razlog zasto).

 

Ti si totalno fulao, a to pokazuju i drugi useri sa foruma.

 

Official ga ima 1% u svijetu.

CM10 je skinut 150,000 puta!

To ti je vec 2-3% gore.

 

Romom se ne moze samo tako izgubit garancija, backup se na normalnom romu vrati u 15 minuta.

Brickanje se moze dogodit samo kod otkljucavanja BL-a, a tu mogucnost pruzaju samo 3 proizvodaca na telefonima novijim od 2011.

 

Bravo što duže koristiš android i što imaš više aplikacija. Ajde me onda molim te ispravi za aplikacije i dan današnje ispravljanje pogrešaka za ICS, a koje bez problema rade na GB. To nisi spominjo zato jer nisi u pravu. Danas sam išao raditi update za igru Hambo i update za ispravak rada na SGS " radi ICS. Onda npr. igra Great Little War Game njezina povijest update-ova

 

What's in this version:

(1.2.6)
* Fix for corrupted splash screen resulting in crashes with 1.2.5
(1.2.5)
* Fixed a crash issue on Jelly Bean (4.1)
* Various bug fixes.
(1.2.2) Improved performance,
* Fix for Asus Transformer on Android 4.0 (ICS)
* Fix for XPeria Pro input on Android 4.0 (ICS)
(1.2.1) Fixed an issue that could cause crashes when starting the game
(1.2.0) Code changes to improve compatibility with Android 4 (ICS) devices

 

I tako mogu u nedogled, a tvoja tvrdnja da ono što radi na GB radi i na ICS je čisti apsurd.

 

Nadalje tvoj komentar da JB ima 1% tržišta je netočan nego ima 0,8% link na prekjučerašnju vijest. A ovo da je skinuto 150 000 ROM-ova je nebitno pošto se gledaju službni podaci i službena podrška proizvođača. To je kao da Microsoft kaže da ima 5 mlrd. Windows korisnika, a kupljno je 2 mlrd. i toliko aktivirano, uvijek se gledaju samo službeni i legalni podaci. Naravno da korisnika windowsa ima i troduplo više nego što je prodano na legalan način, ali to nema nikakove koristi za proizvođača već samo novčanu štetu.

 

A što se tiče ROM-a, to smo već davno gore u postovima apsolvirali tako da nema potrebe ponovo to prolaziti.

 

LP

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia SL krajem kolovoza
Ti zelis rec da nema potrebe za ICSom jer jedan mobitel ne podrzava neku igru?
Za pročitati : Waterways ✓ - Out of Position ✓ - Bridges ✓ - Isolation Play scan;_; - Green Fairy
13 godina
offline
Sony Xperia SL krajem kolovoza
I Xperia S mi je izvan svih financijskih mogucnosti, di ce mi tek ovaj bit x)
LoL NordicEU : Heineken01
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice