Sony Vaio Y

poruka: 36
|
čitano: 10.702
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Vaio Y".
14 godina
offline
Sony Vaio Y

Meni na mojem Vaiu ne smeta što nema hrvatskih slova. Znam raspored na pamet pa mi nije problem!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony Vaio Y

Evo još da vam kažem i razliku u cijenama! Ovaj kojeg ja imam kod nas je koštao nekih 16000kn ili 15000kn, dok sam ga ja u Italiji platio nekih 8500kn!! Pa sad ako želite uštedjeti par kn mislim da se isplati iako nema hrv slova!! A i većinom su svi laptopi dosta jeftiniji!

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Vaio Y

ko pricha o ljepoti...kazhem ti uzmi ga u ruke pa se javi...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Vaio Y

dobro odi u avenu mall, obuhvati ga rukama pa odi obuhvati bijeli macbook i vidit chesh di je bar 200$ od 300$ sveukupne razlike

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Vaio Y
Thog kaže...

dobro odi u avenu mall, obuhvati ga rukama pa odi obuhvati bijeli macbook i vidit chesh di je bar 200$ od 300$ sveukupne razlike

Ne vrijedi ti to objasnjavat kad ljudi vec prije nego probaju znaju sto ce zakljucit ;)

13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Vaio Y
korg11 kaže...

eh to se i ja pitam, zašto bi čovjek kupio vaoi kad za te pare kupim makinu od laptopa

 Sony Caio u usporedbi sa skoro isto tako skupim HP-om je nebo i zemlja. Sony Vaio je jako skup ali u potpunosti opravdava razlog u usporedbi sa svim konkurentnim.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice