Snap će ponuditi 200 milijuna dionica po 14 do 16

poruka: 13
|
čitano: 2.708
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Snap će ponuditi 200 milijuna dionica po 14 do 16 ".
15 godina
offline
Snap će ponuditi 200 milijuna dionica po 14 do 16

Svaka cast....forumasi strpite se koji mjesec da flopa na 8-9$ i onda bam kupnja....ne bu dugo Snap, al bude rasao kao FB sigurno

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Snap će ponuditi 200 milijuna dionica po 14 do 16

Kako iz HR kupiti?

Treat your password like your toothbrush. Dont let anybody else use it, and get a new one every six months. ~Clifford Stoll
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Snap će ponuditi 200 milijuna dionica po 14 do

Preko brokera tipa Schawb i sl.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Snap će ponuditi 200 milijuna dionica po 14 do

Prva poruka na Schwab:

Before you begin, you'll need:

  • Your U.S. permanent resident address
Treat your password like your toothbrush. Dont let anybody else use it, and get a new one every six months. ~Clifford Stoll
15 godina
offline
Re: Snap će ponuditi 200 milijuna dionica po 14 do
9 godina
neaktivan
offline
Re: Snap će ponuditi 200 milijuna dionica po 14 do

I dalje ne nude mogućnost za HR ;)

Due to industry regulations, Schwab will need to review the details of your specific situation before proceeding with your account application.

Please telephone Schwab at +1-415-667-7870 (if outside the U.S.) or 1-877-853-1802 (if calling from within the U.S.) for more information.

Thank you again for your interest in investing with Charles Schwab.

 

Ali potražim dalje, a ak netko ima preporuku, neka slobodno napise...

Treat your password like your toothbrush. Dont let anybody else use it, and get a new one every six months. ~Clifford Stoll
9 godina
neaktivan
offline
Snap će ponuditi 200 milijuna dionica po 14 do 16

Možeš preko Zabe-ZB trader global, ali imaju jako visoke provizije, pa nije za daytrading. Ali ako mislis nesto kupiti na dulji rok onda je ok.

 

Inace ekipa dosta hvali Interactive Brokers, jedino sto su dosta teski zahtjevi za upasti tamo. Ali su im i puno nize provizije.

 
3 0 hvala 0
15 godina
online
Snap će ponuditi 200 milijuna dionica po 14 do 16

Manje više sve poznatije banke imaju mogućnost kupnje dionica preko njihovih za to namjernjenih servisa (PBZ Investor, Erste broker..) s time da je prvo potrebno otvoriti skrbnički račun i tekući račun. Provizije su takve da nisu za daytrading kao što je već navedeno ali tko ne gleda na taj vid trgovanja su sasvim ok, znači oko 0.4%-0.6% (preko aplikacije, a preko njihovih brokera su obično oko 1.2-1.5%). S tim da ima još dosta troškova u vidu troška na aplikaciju kojom trgujete (ovisno o banki), i troška za skrbnički račun (0.2-0.4%).

 

Ineractive brokers, Schwab su također dobra opcija ali minimum za otvoriti račun mislim da je kod IB-a 10000$ a kod Schwab-a 25000$

logic sense of no sense.
 
5 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Snap će ponuditi 200 milijuna dionica po 14 do
tastyworks je broker za one koji stvarno vole wallstreet !
https://tastyworks.com/
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Snap će ponuditi 200 milijuna dionica po 14 do
agnostes kaže...

I dalje ne nude mogućnost za HR ;)

Due to industry regulations, Schwab will need to review the details of your specific situation before proceeding with your account application.

Please telephone Schwab at +1-415-667-7870 (if outside the U.S.) or 1-877-853-1802 (if calling from within the U.S.) for more information.

Thank you again for your interest in investing with Charles Schwab.

 

Ali potražim dalje, a ak netko ima preporuku, neka slobodno napise...

 Šteta, nisam probao za HR jer sam u SADu, ali kolege s faksa itd. iz Njemačke koriste najnormalnije i mislim da je tu čak najmanja provizija.

Ali da, kao što su drugi napomenuli, naše banke deru do kože za kupnju dionica vani, ali da se to sredit....netko mi je nedavno pričao da je kinesko tržište najzanimljivije

15 godina
online
Snap će ponuditi 200 milijuna dionica po 14 do 16

Mislim da je najmanja provizija na Interactive brokers za sve koji nisu u USA, ali naravno sve ovisi o tome koliko i što se kupuje. Tko nije aktivno u tome sasvim mu je dovoljno i ovo što naše banke nude, jer su prvenstveno troškovi vezani uz troškove česte kupnje i prodaje, pa tko to ne radi često, nije veliki problem. Uostalom i najjednostavnije je, a pritom i uz najmanji potreban ulog.

 

Za USA je najbolji TD Ameritrade, ali ujedno ima i najveće troškove. S time da je i on worldwide, ali je prilično zeznito za sredit sve papire.

logic sense of no sense.
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Snap će ponuditi 200 milijuna dionica po 14 do
agnostes kaže...

Prva poruka na Schwab:

Before you begin, you'll need:

  • Your U.S. permanent resident address

 Moj frend kupuje iz Hrvatske preko nekih brokera. Moze se. Zaradio je vec dosta love na americkim dionicama.

14 godina
offline
Snap će ponuditi 200 milijuna dionica po 14 do 16

ja sam pitao u pbzu minimalni iznos naloga 2000eur ,u zabi se isto može ali za detalje ne znam

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice