Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u Hrva

poruka: 17
|
čitano: 11.114
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u Hrva".
11 godina
offline
Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u Hrva

REVOLUCIONARNO!!!

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u Hrva

vidis kad se pizza :)  pregrije 

...... gdje je sve po mom :)
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u Hrva

sad ćemo moći požare snimati u svoj njihovoj ljepoti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u Hrva

Sjećam se vremena dok je još GSM signal bio slab i morao se loviti u blizini prozora ili na obližnjem brdu. Tada su svi moji drugovi furali one male Nokije, Simense i Eriksone a ja sam imao Motorolu CD930. Koja sam faca bio kada poredamo cigle po stolu i svi traže signal, samo na mojoj bebici blinka zelena LED-ica (ima signal).

E sad zašto sam ovo ispričao ne znam, ali mogu zamisliti sličnu situaciju sa ovom mašinom i današnjim plastičnim lomljivim fončićima.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u
@uss
Nisu sve Nokia, a ni ostali mobiteli bili, a ni sad nisu isti. Imao sam 7xxx (7310 mislim, al davno bijaše) "bananu" iz Matrix-a i svi ostali su se mogli samo pokriti ušima. Dobio sam ju na poklon, a koštala je k'o živa dodo ptica ☺
Ona kod Nadana 😐
12 godina
neaktivan
offline
Re: Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u
Frend se naložio na ovaj telefon najviše zbog baterije i gledajuć specifikacije nigdje ne piše masa uređaja (barem ja nisam našao).. Skrivaju li to s razlogom? :D
www.windowsnovosti.com || WoT: zemo323
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u Hrva

Nesto mi Nadanove zivotinje i nisu djelovale zivahno... ;)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u
Jel može taj mobitel otkriti dali je ženska zagrijana na pravom mijestu?!
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
online
Re: Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u
majstorSZ kaže...
Frend se naložio na ovaj telefon najviše zbog baterije i gledajuć specifikacije nigdje ne piše masa uređaja (barem ja nisam našao).. Skrivaju li to s razlogom? :D

 Bolji izbor mu je Blackview BV5000, fali mu samo FLIR kamera, ali košta 1450 kuna. 

Frend uzeo, za tu lovu....

Kad pogledaš, Droid Force košta 4 puta više. 

Jedino ako baš brije na FLIR, onda drugog izbora ni nema. 

Čak i obična HVGA FLIR kamera košta više od tog mobitela.....

Kruha i igala...
15 godina
offline
Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u Hrva

Recite mi kakvi su sada Androidi? Mislim na ove nove verzije. S obzirom da ovaj ima verziju 6 - kakva je? Meni moja Xperia Mini ST15i (kupljena u 3. mjesecu 2012.) ima ICS (v4.0.4) i rootao sam je. I sve do prije 1.5 ili 2 godine je bilo ok, da bi sada došlo do toga da je smartphone nepouzdan zbog OS-a. Počelo je kao usporavanje i rušenje aplikacija (najviše browsera), a sada je skoro skroz zagušen i spor. Što je najčudnije, nemam puno aplikacija, a memorija (ne mislim na RAM) je puna i to ostacima postojećih aplikacija. Kada obrišem njihove informacije, memorija se oslobodi, ali na kratko i opet se ispuni nakon dan - dva. Resetiranje i reinstalacija Androida pomogne na možda tjedan dana i onda opet isto. Pa mislim, tako nije bilo niti prije 3 godine kada sam imao masu igara i drugih programa na mobitelu, a sada kada ih imam puno manje je memorija puna. Isto tako, sada kao i onda sam ih prebacivao na memorijsku karticu, ali memorija mobitela se puni. Istina, mobitel ima sveukupno 420 MB memorije za aplikacije, ali prije se nije tako punila. Radi li se o istrošenosti memorije, tj. čipa?

 

Zašto ovo pišem? Zato što zalud smartphone nakrcan dobrim hardverom, ako je OS loš i nakon koju godinu će postati neupotrebljiv ili iritantan za korištenje (kao moj). Onda, kakva je sada situacija? Svjestan sam da smarthpone-i sada imaju manje - više 2, pa sve do 4 GB RAM-a (moj ima 512, a 340 MB je za sistem) i unutarnja memorija za instalaciju aplikacija je obično 8 i više GB, ali bez obzira na to - kako se ponaša moderni Android na takvome hardveru, posebno nakon koju godinu korištenja? Jer ovo što se tiče mog primjerka je blesavo. Bio sam oduševljen mobitelom, da bi iznenada počeli problemi.

Moj PC  
2 0 hvala 1
7 godina
online
Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u Hrva

Danas je situacija puno bolja, a ovo kaj ti se memorija nafila ti je stvar modernijih verzija aplikacija. 

Općenito, imam kineza vrijednosti par sto kuna(zopo zp780) već više od dvije godine. 

Quad core na 1.3 GHz, giga rama i 2 gige particija za aplikacije. 

Ni jednog rušenja aplikacija i nisam radio factory reset do sad. 

Radi ko novi. 

Bitno je samo ne instalirat službenu Facebook aplikaciju ako mob ima manje od 2 GB prostora za aplikacije. 

Kruha i igala...
 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u
ZdravkoZ kaže...
Jel može taj mobitel otkriti dali je ženska zagrijana na pravom mijestu?!

 Na prvoj slici je prikazana da može, ako je osjetljiva do te mjere mislim da je to jedina realno korisna funkcija za prosječnog korisnika. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u
fer-de-lance kaže...
majstorSZ kaže...
Frend se naložio na ovaj telefon najviše zbog baterije i gledajuć specifikacije nigdje ne piše masa uređaja (barem ja nisam našao).. Skrivaju li to s razlogom? :D

 Bolji izbor mu je Blackview BV5000, fali mu samo FLIR kamera, ali košta 1450 kuna. 

Frend uzeo, za tu lovu....

Kad pogledaš, Droid Force košta 4 puta više. 

Jedino ako baš brije na FLIR, onda drugog izbora ni nema. 

Čak i obična HVGA FLIR kamera košta više od tog mobitela.....

 Pa mislim da ga najviše baterija interensira jer nije zadovoljan baterijom na SGS6, ali ni FLIR mu nije na odmet jer radi prozore (proizvodnju i ugradnju) pa vjerujem da bi mu neko vrijeme bila zanimljiva 

www.windowsnovosti.com || WoT: zemo323
7 godina
online
Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u Hrva

Zato baš Blackview, ima 5000 mAh bateriju i možeš čak i drugi mobitel punit iz njega. 

Punio sam s njega moj mobitel pola sata i uz 2.5 sata screen on timea je popio samo 25% baterije. 

Znači normalnom upotrebom oko 10-15 sati screen on timea, tak da prosječni korisnik ga puni jednom u 4 dana. 

Naravno, zato su i dimenzije veće, sama baterija mu ima oko 100 grama valjda, ali kompromisi su uvijek nužni.

Ionak ga nitko ne kupuje zbog izgleda, nego zbog performansi, baterije i neuništivosti. 

Kruha i igala...
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u

Ova kamera bi i mene zanimala ali nadam se da će ju i ostali uvesti :) 

 

Inače neznam dali se sječate bila je vijest da se moze vidjeti otprilike koji ste pin upisali na plastičnoj/gumenoj tipkovnici koja je uglavnom u dučanima. To je moguče vijeti sa termalnom kamerom jer ona vidi koje ste tipke pritisnuli, čak je moguče pretpostaviti redosljed po tome ako se vidi recimo koja je tipka najviše zadrzala toplinu a koja manje. 

Da bi se zaštitili toga, osoba koja je to otkrila rekla je da moramo na takvim tipkovnicama probati drzati na svim tipkama prste pa je to sa termalnom kamerom teže vidjeti jer tipke tada vidi podjednako toplim. Na ovo su inače imune tipkovnice koje su na bankomatima jer su one metalne. 

 

Inače ova kamera bi po meni bila korisna ako hmm 

ako želite vidjeti di se miš skriva u skladištu ili negdje 

Nisam siguran možda čak mozete sa time pratiti ženinu trudnoču :) 

 

 

16 godina
protjeran
offline
Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u Hrva
život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Smartfon s termalnom kamerom CAT S60 stigao u
Za one kojima je bitan samo FLIR postoji za 250$ od iste kompanije Flirone kamera, koja se ušteka u iOs ili Android uređaj.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice