Od sljedeće godine moći ćemo letjeti jetpackom

poruka: 8
|
čitano: 1.835
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od sljedeće godine moći ćemo letjeti jetpackom".
16 godina
neaktivan
offline
Od sljedeće godine moći ćemo letjeti jetpackom

Ne da je posebno bitno, ali ovo nije jetpack - nema jet (mlazni) motor. Ovo je nekakav hovercraft, s klipnim motorom i propelerima.

 

Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Od sljedeće godine moći ćemo letjeti jetpackom

rekao bi crnogorac: nije čoek tica! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Od sljedeće godine moći ćemo letjeti jetpackom

Ovo meni treba za do posla....

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Od sljedeće godine moći ćemo letjeti jetpackom

jest u nas ce to doci,zamisljam kad ustanem vidim todora kako sa đetpakom leti iznad koza i dere se i psuje zeni majku

pjeva i treat you like a real lady a rijanu vratio na tvorničke postavke
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Od sljedeće godine moći ćemo letjeti jetpackom

Još jedna igračka društvenih elita. Ja ću si ga moći priuštiti za 20-30 godina s nekog aero otpada (susjed ga popravi) tako da mogu skoknuti s njim do obližnje trgovine (i kakve sam sreće, fulao bih krov prilikom slijetanja).

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Od sljedeće godine moći ćemo letjeti jetpackom

Micek poanta je fulati krov a ne razbiti 15m2 biber crijepa...

 

Samo nam je to još falilo sad budu lobotomci padali s neba, srećom cijena je visoka tako još ima nade.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Od sljedeće godine moći ćemo letjeti jetpackom
Ovo Horvatinčiću otvara nove horizonte.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
neaktivan
offline
Od sljedeće godine moći ćemo letjeti jetpackom

Nit' je jet, nit' je pack. Ovo je leteća platforma - bespilotna letjelica i ultralaka letjelica s mjestom za pilota - s vertikalnim uzlijetanjem i slijetanjem, opremljena benzinskim V4 motorom snage 200 konja i dva zaklonjena propelera (ducted fan), sa spremnikom benzina dovoljnog kapaciteta za oko 30 minuta leta.

 

Tamošnja kompanija Martin Aircraft već gotovo 35 godina radi na razvoju koncepta koji je osmislio njezin osnivač Glenn Martin

(sa službenih stranica): In 1998, Glenn formed GNM Ltd and in 2008 the company was renamed the Martin Aircraft Company.

 

Budući da je kompanija je osnovana 1998. godine, ona na razvoju ne radi 35 godina nego 17 godina - Glenn Martin (osnivač kompanije) radi na razvoju od 1981. godine, tj. do danas, 34 godine.

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice