Slidejoy: zarađivanje gledanjem reklama

poruka: 13
|
čitano: 6.368
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Slidejoy: zarađivanje gledanjem reklama".
14 godina
offline
Slidejoy: zarađivanje gledanjem reklama

Zanimljivo.

PUTA MADRID
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Slidejoy: zarađivanje gledanjem reklama

Ali, kako to uvijek biva sa ovim reklamnim internet zaradama ako niste u Americi najvjerovatnije ce te dobit sipak.

EUW: FerritinCRO
Moj PC  
14 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Slidejoy: zarađivanje gledanjem reklama

Naši internet paketi su premali da non stop vrte reklame, a i ko će puniti bateriju 3 put na dan? Za kaj, za 300 kuna na mjesec?

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Slidejoy: zarađivanje gledanjem reklama

Bilo bi super da mogu ujutro skiut paket reklama za cijeli dan tako da mi ne mora biti spojen na net stalno.

300kn na mjesec i nije malo :S

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
 
2 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Slidejoy: zarađivanje gledanjem reklama

Dok si doma na wifi, sumnjam da je potrebno baš non stop bit spojen na net tako da ne trebas potrosit sve

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Slidejoy: zarađivanje gledanjem reklama

Ma nema sanse da je to tako jednostavno. Vjerojatno ce se za taj maximalni isplaceni iznost zahtjevati od korisnika i 24/7 klikanje po reklamama. Inace bi mogao kupiti 20ak starijih smartphonea i dati otkaz lol...

Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Slidejoy: zarađivanje gledanjem reklama

Predobro da bi bilo istinito, ima neka caka.

Vjerojatno ce se pri svakom otkljucavanj prikazati neka reklama, koju ces morati odgledati do kraja ili slicno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2014 1:41 (crozoki).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Slidejoy: zarađivanje gledanjem reklama
Ovaj Fab. s prve fotke je zlo samo takvo.
Imaju predobre stvari koji nisu bas jeftine a nemres da nekaj ne kupis!

Sigurno bude caka, ni kod babe nema dzabe.
12 godina
neaktivan
offline
Slidejoy: zarađivanje gledanjem reklama

Budemo pratili , pa kad je izbace vidjet ćemo. Pa i Spotify free koristi reklame i da u Hr nije podržan osim nekih caka, proxya ili vpn. Moglo bi biti nedostupno za Hr kao što je netko napisao.

 

Edit: U Terms na njihovoj stranici stoji da je za građane SAD i da van toga nema drugima isplata love, odnosno zamjena bodova za lovu. Tako da ništa za EU građane.

"Just A Dream ".
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2014 11:48 (Fero).
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Slidejoy: zarađivanje gledanjem reklama
Cemu onda reklama na Bug-u?
PUTA MADRID
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slidejoy: zarađivanje gledanjem reklama
x18x05x kaže...
Cemu onda reklama na Bug-u?

https://www.getslidejoy.com/terms ovo je sa njihove službene stranice ako ne vjeruješ pa pročitaj.

"Just A Dream ".
15 godina
offline
Slidejoy: zarađivanje gledanjem reklama

Stari mi je imao prije Tomato karticu i stalnu su mu slali neke reklame (putem SMS-a, MMS-a i sl)..... zauzvrat je dobivao karikiram 100-200 minuta prema svim mrezama (nije placao uspostavu poziva) i 50-tak SMS-a svaki mjesec (ne sjecam se tocno koliko).

 

EDIT: Isto tako ima na stranicama pise i ovo: "In which countries does Slidejoy work?

Slidejoy currently works only in the United States, but we will hopefully be expanding to other countries soon"
Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2014 15:48 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slidejoy: zarađivanje gledanjem reklama
lovac82 kaže...

 

 

EDIT: Isto tako ima na stranicama pise i ovo: "In which countries does Slidejoy work?

Slidejoy currently works only in the United States, but we will hopefully be expanding to other countries soon"

Da Hrvatska će sigurno biti među prvim zemljama ili možda prva, možeš misliti. {#}

"Just A Dream ".
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice