Slabiji interes za iPhoneom

poruka: 75
|
čitano: 12.126
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Slabiji interes za iPhoneom".
15 godina
offline
Slabiji interes za iPhoneom

Da li to moje oci dobro vide ili jos piva mi muti vid...Cool

He who dares, wins
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Slabiji interes za iPhoneom
malina22 kaže...

Da li to moje oci dobro vide ili jos piva mi muti vid...Cool

za nepovjerovati...čekam potvrdu...nije moguće da masovna hipnoza popušta...Iznenađen

16 godina
neaktivan
offline
Slabiji interes za iPhoneom

pa cuj....

ekipa je nakupovala 3g, 3gs, i ostale inačice...

ocito nisu bas tolki snobovi da ih sad pobacaju i kupuju novi...

ili se varam?Šutim

Psssssst Zecovi spavaju
Moj PC  
1 4 hvala 0
15 godina
offline
Slabiji interes za iPhoneom

Ipak dobro vidim...da li su to kupci vidjeli da ipak apple proizvodi nisu toliko sjajni kako ih stevica predstavlja ili da za mnogo manje para mozes dobiti podjednako dobar proizvod...

 

Sad cekamo odgovor artfulla i ekipe da kazu kako je ovo samo jedna kuca ili kako je istrazivanje namjesteno :)

He who dares, wins
Moj PC  
9 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Slabiji interes za iPhoneom

Krenulo je :D, sigurno je tačan podatak, ali vjerujem da je to privremena statistika... Ako se ne varam, nedavno sam pročitao statistiku prodaje i zauzeća tržišta mobilnih kompanija, Apple je za zadnji kvartal imao jaču prodaju i preuzimanje tržišta za duplo više od ostalih, znači više nego Nokia - Samsung zajedno, itd...

Ako mogu sebe ubrojati u ovu statistiku, trenutno sam minus, sadašnji vlasnici 3GS-a sigurno neće odmah uzimati 4ku, ponuda početkom 2011-te sigurno treba biti bolja i niža, i moj plan je u tom periodu 4ku nabaviti... :)

Šta se bijeli u gori zelenoj...
 
2 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Slabiji interes za iPhoneom
We are doomed.
A.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Slabiji interes za iPhoneom

Mora veliki mag Stevo postrozitit uvjete jabucarima.Uvest malo discipline u redove svoje sekte.Oni naprave uredjaj sljedece generacije koji jos vise priblizuje bogu a ljudi na starim generacijama bez video poziva prek wirelessa i sa normalnim signalom bez drzanje u stevovoj optimalnoj bozanskoj pozi drzanja uredjaja.Nebu to tak islo pod hitno obustaviti podrsku hereticima sa starim jatelefonima.Uvesti samo jatelefon4 exlusivne aplikacije po premium dvostrukoj cijeni na jatrgovini .

Salu na stranu i ovak imaju 50-50 sa svim ostalim zajedno android proizvodjacima.Ko voli nek izvoli.

 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Slabiji interes za iPhoneom

The War Has Begun :)))))))))))))))))Cool

 

 

I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Slabiji interes za iPhoneom
malina22 kaže...

Ipak dobro vidim...da li su to kupci vidjeli da ipak apple proizvodi nisu toliko sjajni kako ih stevica predstavlja ili da za mnogo manje para mozes dobiti podjednako dobar proizvod...

 

Sad cekamo odgovor artfulla i ekipe da kazu kako je ovo samo jedna kuca ili kako je istrazivanje namjesteno :)

 

Nisu - kupci su po istoj anketi najzadovoljniji sa iPhoneom :)

 

"Po zadovoljstvu korisnika iPhone i dalje predvodi sa 74%, a zatim slijedi Android sa 65%"

15 godina
protjeran
offline
RE: Slabiji interes za iPhoneom
Irfan kaže...

Krenulo je :D, sigurno je tačan podatak, ali vjerujem da je to privremena statistika... Ako se ne varam, nedavno sam pročitao statistiku prodaje i zauzeća tržišta mobilnih kompanija, Apple je za zadnji kvartal imao jaču prodaju i preuzimanje tržišta za duplo više od ostalih, znači više nego Nokia - Samsung zajedno, itd...

Ako mogu sebe ubrojati u ovu statistiku, trenutno sam minus, sadašnji vlasnici 3GS-a sigurno neće odmah uzimati 4ku, ponuda početkom 2011-te sigurno treba biti bolja i niža, i moj plan je u tom periodu 4ku nabaviti... :)

to samo kad se gledaju neki od postotaka, kad se radi o cistim brojkama, sam nokijin rast prodaje u jednom kvartalu je veci od sveukupne prodaje iphonea u tom istom kvartalu, a da ne spominjem uopce sveukupnu nokijinu prodaju u tom kvartalu...

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slabiji interes za iPhoneom
grimyHR kaže...

to samo kad se gledaju neki od postotaka, kad se radi o cistim brojkama, sam nokijin rast prodaje u jednom kvartalu je veci od sveukupne prodaje iphonea u tom istom kvartalu, a da ne spominjem uopce sveukupnu nokijinu prodaju u tom kvartalu...

Zamo za informaciju: Nokija ima cijeli vojni bataljun modela kojima ni sam dragi Bog nemože popamtit brojeve, do Apple ima samo jedan jedinstveni iPhone i ktome prodaje više uređaja nego Nokia i Samsung zajedno.

I'll be back
15 godina
offline
RE: Slabiji interes za iPhoneom
microman kaže...
grimyHR kaže...

to samo kad se gledaju neki od postotaka, kad se radi o cistim brojkama, sam nokijin rast prodaje u jednom kvartalu je veci od sveukupne prodaje iphonea u tom istom kvartalu, a da ne spominjem uopce sveukupnu nokijinu prodaju u tom kvartalu...

Zamo za informaciju: Nokija ima cijeli vojni bataljun modela kojima ni sam dragi Bog nemože popamtit brojeve, do Apple ima samo jedan jedinstveni iPhone i ktome prodaje više uređaja nego Nokia i Samsung zajedno.

 

I rather like the restless nights
16 godina
offline
Slabiji interes za iPhoneom

Glupa sporedba, iPhone vs Andoid. iPhone je smartfon a Andoid je OS koji nije ist na 2 razlicna proizvodjaca (jedan je sa Blurom a drugi sa Sensom ...)

Dobro bi bilo sporediti na primer iPhone vs Motorola Droid .

 

 

 

Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
offline
RE: Slabiji interes za iPhoneom

@ microman

Ili ne.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2010 11:17 (NEW_MAN).
13 godina
neaktivan
offline
Slabiji interes za iPhoneom

Naravno da su podaci krivo interpretirani, sto uopce ocekivati... Pitanje je koji bi OS ljudi htjeli da njihov smartphone ima, a ne koji bi smartphone htjeli. Jedno nikako ne mora povlaciti drugo (ie ljudi koji bi najradije da njihov OS bude android bi svejedno mogli htjeti iPhone kao telefon i slicno za ljude koji bi htjeli iOS).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Slabiji interes za iPhoneom
microman kaže...
grimyHR kaže...

to samo kad se gledaju neki od postotaka, kad se radi o cistim brojkama, sam nokijin rast prodaje u jednom kvartalu je veci od sveukupne prodaje iphonea u tom istom kvartalu, a da ne spominjem uopce sveukupnu nokijinu prodaju u tom kvartalu...

Zamo za informaciju: Nokija ima cijeli vojni bataljun modela kojima ni sam dragi Bog nemože popamtit brojeve, do Apple ima samo jedan jedinstveni iPhone i ktome prodaje više uređaja nego Nokia i Samsung zajedno.

dobro jesi li ti glup pa ti je matematika na osnovnoskolskoj razini preteska? bolje razmisli prije nego kazes ovako nesto

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2010 11:35 (grimyHR).
14 godina
protjeran
offline
RE: Slabiji interes za iPhoneom
microman kaže...
grimyHR kaže...

to samo kad se gledaju neki od postotaka, kad se radi o cistim brojkama, sam nokijin rast prodaje u jednom kvartalu je veci od sveukupne prodaje iphonea u tom istom kvartalu, a da ne spominjem uopce sveukupnu nokijinu prodaju u tom kvartalu...

Zamo za informaciju: Nokija ima cijeli vojni bataljun modela kojima ni sam dragi Bog nemože popamtit brojeve, do Apple ima samo jedan jedinstveni iPhone i ktome prodaje više uređaja nego Nokia i Samsung zajedno.

hmmmm..ovo u biti samo može poplašiti čovjeka...ta uniformnost i bezličnost...svima se mora sviđati svi moraju imati isti ukus...zastrašujuće

16 godina
neaktivan
offline
RE: Slabiji interes za iPhoneom
linuxjuzer kaže...
microman kaže...
grimyHR kaže...

to samo kad se gledaju neki od postotaka, kad se radi o cistim brojkama, sam nokijin rast prodaje u jednom kvartalu je veci od sveukupne prodaje iphonea u tom istom kvartalu, a da ne spominjem uopce sveukupnu nokijinu prodaju u tom kvartalu...

Zamo za informaciju: Nokija ima cijeli vojni bataljun modela kojima ni sam dragi Bog nemože popamtit brojeve, do Apple ima samo jedan jedinstveni iPhone i ktome prodaje više uređaja nego Nokia i Samsung zajedno.

hmmmm..ovo u biti samo može poplašiti čovjeka...ta uniformnost i bezličnost...svima se mora sviđati svi moraju imati isti ukus...zastrašujuće

Ne kontam ... netko te sili koristiti iOS ili iPhone? Hvala bogu imaš još sijaset OSeva i miljun modela pa si svak nađe što mu odgovara.

A.
16 godina
offline
Slabiji interes za iPhoneom

Ovo je naravno istrazivanje americkog trzista.

Brojke bi bilo jos vise porazavajuce po Apple da je istrazivanje bilo europsko.

- Psiho246
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slabiji interes za iPhoneom
Psiho246 kaže...

Ovo je naravno istrazivanje americkog trzista.

Brojke bi bilo jos vise porazavajuce po Apple da je istrazivanje bilo europsko.

Da, zaista je situacija poražavajuća za apple. ROTFLMAO.

A.
16 godina
protjeran
offline
Slabiji interes za iPhoneom

Vec duze vrijeme mi se cini da ce Android platforme pregazit jabuku i to u roku od godinu do max dvije godine.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Slabiji interes za iPhoneom
Kuzo kaže...

Glupa sporedba, iPhone vs Andoid. iPhone je smartfon a Andoid je OS koji nije ist na 2 razlicna proizvodjaca (jedan je sa Blurom a drugi sa Sensom ...)

Dobro bi bilo sporediti na primer iPhone vs Motorola Droid .

 

 

 

Omg, da li čita netko uopće te članke ili se samo zaključuje iz naslova. Istraživanje je govorilo o OS-ovima koji se pojavljuju na smartphone uređajima. I da Android 2.1 verzija je ista i na motoroli i na HTC-u i na X10, samo je korisničko sučelje customizirano. Razlike između androida na pojedinim "pametnim telefonima" je između prilagodba na sustavu koje se odnose na podržavanje hardware-a pojedinog uređaja i dodatnih aplikacija(od proizvođača do proizvođača) koje su stavljene u Android sustav. A u naslovu piše iPhone zato jer iOS se ne može koristiti nigdje drugdje (bar ne legalno) i zato

 

iOS == iPhone

MorciTheCroat kaže...

Vec duze vrijeme mi se cini da ce Android platforme pregazit jabuku i to u roku od godinu do max dvije godine.

a, Android platforma - samo je jedna

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
16 godina
offline
RE: Slabiji interes za iPhoneom
artfull kaže...
Psiho246 kaže...

Ovo je naravno istrazivanje americkog trzista.

Brojke bi bilo jos vise porazavajuce po Apple da je istrazivanje bilo europsko.

Da, zaista je situacija poražavajuća za apple. ROTFLMAO.

Nakom pocetnog ushicenja, Apple pada, kao sto sam i predvidio.

Za par godina ce vjerojatno odustati od mobilnih platforma.

Sto se tice ovog retardiranog skupa slova napisanih capsom na kraju, to vjerojatno znaci da se smijes.

Nesto smijesno?

Nesto slicno si ti izjavljivao za Nokiju prije jedno pol godine-godinu dana, dok je Nokia drzala prek 50% trzista.

Danas Nokia jos uvijek drzi oko 50% trzista a Appleov udio jede Android.

Mislim da je ipak red na mene da se smijem. :D

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slabiji interes za iPhoneom
Psiho246 kaže...
artfull kaže...
Psiho246 kaže...

Ovo je naravno istrazivanje americkog trzista.

Brojke bi bilo jos vise porazavajuce po Apple da je istrazivanje bilo europsko.

Da, zaista je situacija poražavajuća za apple. ROTFLMAO.

Nakom pocetnog ushicenja, Apple pada, kao sto sam i predvidio.

Za par godina ce vjerojatno odustati od mobilnih platforma.

Sto se tice ovog retardiranog skupa slova napisanih capsom na kraju, to vjerojatno znaci da se smijes.

Nesto smijesno?

Nesto slicno si ti izjavljivao za Nokiju prije jedno pol godine-godinu dana, dok je Nokia drzala prek 50% trzista.

Danas Nokia jos uvijek drzi oko 50% trzista a Appleov udio jede Android.

Mislim da je ipak red na mene da se smijem. :D

Daj psiho budi ozbiljan malo ... Može NOKIA držati i 99% tržišta ako joj je profit s tih 99% manji od ostalih 1% nešto je trulo u državi Finskoj. Apple ne da ne pada, nego je u odnosu na Nokiju pogotovo u nenormalnom rastu na svim frontama. Sviđalo se to nama ili ne.

A.
15 godina
offline
RE: Slabiji interes za iPhoneom
artfull kaže...
Daj psiho budi ozbiljan malo ... Može NOKIA držati i 99% tržišta ako joj je profit s tih 99% manji od ostalih 1% nešto je trulo u državi Finskoj. Apple ne da ne pada, nego je u odnosu na Nokiju pogotovo u nenormalnom rastu na svim frontama. Sviđalo se to nama ili ne.

WTF are you saying

 

Samo jedan google search i našao sam ovo (još k tome na appleinsider-u)

 

http://www.appleinsider.com/articles/10/08/12/android_based_smartphone_shipments_leapfrog_apples_iphone.html

 

Koliko vidim Symbian je No.1, a ako sam dobro upućen on je Nokia proizvod. Koliko se može vidjeti po grafovima, udio Symbian-a je pao samo za ono za koliko je Android porasao.

 

EDIT:

 

Apple baš nije utjecao na pad Symbiana

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2010 13:38 (dado2202).
16 godina
protjeran
offline
RE: Slabiji interes za iPhoneom
dado2202 kaže...
MorciTheCroat kaže...

Vec duze vrijeme mi se cini da ce Android platforme pregazit jabuku i to u roku od godinu do max dvije godine.

a, Android platforma - samo je jedna

Krivo sam se izrazio, mislio sam na mobitele bilo kojeg proizvodaca temeljene na Android platform(i).

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
16 godina
offline
Slabiji interes za iPhoneom

Mobilni Apple pada i tu nema mjesta optimizmu, s njihove strane naravno. :D

Go, go, Android!

- Psiho246
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slabiji interes za iPhoneom
dado2202 kaže...
artfull kaže...
Daj psiho budi ozbiljan malo ... Može NOKIA držati i 99% tržišta ako joj je profit s tih 99% manji od ostalih 1% nešto je trulo u državi Finskoj. Apple ne da ne pada, nego je u odnosu na Nokiju pogotovo u nenormalnom rastu na svim frontama. Sviđalo se to nama ili ne.

WTF are you saying

 

Samo jedan google search i našao sam ovo (još k tome na appleinsider-u)

 

http://www.appleinsider.com/articles/10/08/12/android_based_smartphone_shipments_leapfrog_apples_iphone.html

 

Koliko vidim Symbian je No.1, a ako sam dobro upućen on je Nokia proizvod. Koliko se može vidjeti po grafovima, udio Symbian-a je pao samo za ono za koliko je Android porasao.

 

EDIT:

 

Apple baš nije utjecao na pad Symbiana

http://www.telecomseurope.net/content/apple-dominates-smartphone-profits

 

koliko tko čega proda je jedno, a koliko tko radi profita je drugo. btw Symbian i Nokia su u USA nebitni igrači ( par posto i padaju )

 

@ Psiho - Navijanje za google i za android je jednako navijanju za microsoft i win, apple ili bilo što drugo. Zapravo Google mi je u ovom trenutku bitno manje simpatičan od ovo dvoje ( da ne kažem blago mi se gadi ) :D

A.
15 godina
neaktivan
offline
Slabiji interes za iPhoneom
GrimyHR: kao sto sam rekao ja ne usporedujem prodaju iPhonea sa prodajom Svih Nokijinih modela već iPhone sa primjerice SE x10 ili primjerice iPhone vs HTC Desire.I prvo nauči osnove kulturnog razgovora, a tek onda govori o mojim matematickim vjestinama, jer ovako ispada da ti je jezik brzi od mozga.
I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Slabiji interes za iPhoneom
artfull kaže...

 

koliko tko čega proda je jedno, a koliko tko radi profita je drugo

 

Ako nokia proda 20 puta vise mobitela nego apple, a apple ima veci profit

to otprilike znaci da su appleovi proizvodi strašno precijenjeni

(guglaj precijenjeni i dobit ces iphone4 kao prvi rezultat Smijeh)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice