Slabiji bonusi za Appleovce

poruka: 10
|
čitano: 2.212
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Slabiji bonusi za Appleovce".
14 godina
offline
Slabiji bonusi za Appleovce

efekt trokuta ,ide uspon pa vrhunac i onda slijedi pad

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Slabiji bonusi za Appleovce

Ma evo sve sam zabrinut da neće propast sa samo 60milijardi dolara zarade.

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Slabiji bonusi za Appleovce

uh da, eto katastrofe, propada Apple. Moš mislit. Pa kad pročitaš ove podatke: 215,6 milijardi dolara prihoda, neto zarada 60 milijardi dolara. A mi od turizma imamo godišnji prihod od 8 milijardi eura a dobit se niti ne spominje jer ju je nemoguće izračunat. Pa kad usporediš te podatke sve daje malo drukčiju sliku.

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Slabiji bonusi za Appleovce
dastefan kaže...

uh da, eto katastrofe, propada Apple. Moš mislit. Pa kad pročitaš ove podatke: 215,6 milijardi dolara prihoda, neto zarada 60 milijardi dolara. A mi od turizma imamo godišnji prihod od 8 milijardi eura a dobit se niti ne spominje jer ju je nemoguće izračunat. Pa kad usporediš te podatke sve daje malo drukčiju sliku.

 da ali od tih 8 miljardi eura cijela jadranska hrvatska je imala koristi a od apleovih pustih miljardi nema 100 ljudi

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
15 godina
online
Slabiji bonusi za Appleovce

Lijepo je gledat ovu sporu smrt

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Slabiji bonusi za Appleovce

to je onaj trenutak kad shvatiš da ovcama vuna ne može narasti toliko brzo koliko bi ih oni brzo i učestalo šišali pa će djetešce Cookati jer je ostalo bez biciklića zbog pada razreda. grozno.  a propos naslova, nisu to te ovce. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2017 5:22 (Ajar).
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Slabiji bonusi za Appleovce

Ovo je bilo i za ocekivati iz razloga sto su postali manje inovativni a konkurencija je jako napredovala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Slabiji bonusi za Appleovce
blackalbum kaže...

 da ali od tih 8 miljardi eura cijela jadranska hrvatska je imala koristi a od apleovih pustih miljardi nema 100 ljudi

Gledaš jako ograničeno. Svi u lancu proizvodnje i prodaje bilo kojeg Appleovog proizvoda (i bilo kojeg proizvoda inače) imaju neku korist, svatko je nešt zaradio, netko više, netko manje, jer se inače ne bi time ni bavili. Btw, nisam nikakav Apple fan, štoviše namam ništ njihovog, ali to su činjenice.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Slabiji bonusi za Appleovce
mikinov kaže...

Ovo je bilo i za ocekivati iz razloga sto su postali manje inovativni a konkurencija je jako napredovala.

 Ja recimo mislim da je ljudima općenito pun kufer smartfona i ostalih gluposti, jer prosječnom korisniku se u 99% slučajeva ništa dobro nije desilo nabavkom novog uređaja.

Kupiš jedan uređaj jer te uvjere da ti treba da je cool i da je dobar, pa ti bude "cool dobar i nezamjenjiv" 

Kupiš drugi pa se malo čohaš iza uha

Kupiš treći pa ti već ide na jetra

Četvrti...joj moral sam to promjeniti - kompatibilnost, ovo-ono, sim-tam.

Peti ..."joj znaš kaj ovaj radi, nije mi to baš cool, kad krepa budem kupil nešto ionako me zaboli đon svi rade jednako loše, a ono što ne radi od softvera ću zamjeniti sa onim što radi ili neću koristiti.

 

 

Ja imam isti smartfon već tri godine, isti glavni laptop već 4 godine, ne pada mi napamet mijenjati, a mogu si kupiti kaj mi srce hoće da niti ne trepnem, a kamo li osjetim. Jednostavno neću novo "govno", ne veseli me privikavati se na mušice novog poluproizvoda. Taman sam se naviknuo na ova koja sad imam.

 

 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Slabiji bonusi za Appleovce
blackalbum kaže...
dastefan kaže...

uh da, eto katastrofe, propada Apple. Moš mislit. Pa kad pročitaš ove podatke: 215,6 milijardi dolara prihoda, neto zarada 60 milijardi dolara. A mi od turizma imamo godišnji prihod od 8 milijardi eura a dobit se niti ne spominje jer ju je nemoguće izračunat. Pa kad usporediš te podatke sve daje malo drukčiju sliku.

 da ali od tih 8 miljardi eura cijela jadranska hrvatska je imala koristi a od apleovih pustih miljardi nema 100 ljudi

 Kupis dionicu pa ces i ti imati koristi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice