Skype stiže na Windows Phone

poruka: 22
|
čitano: 3.509
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Skype stiže na Windows Phone".
15 godina
offline
Skype stiže na Windows Phone

Super, napokon ce i to da se desi :))

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Skype stiže na Windows Phone

sam mislio da to već postoji za WP?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Skype stiže na Windows Phone

Da Skype nije u vlasništu Microsofta još bi nekako i shvatio zašto im je ovoliko trebalo..

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Skype stiže na Windows Phone
EchoOne kaže...

Da Skype nije u vlasništu Microsofta još bi nekako i shvatio zašto im je ovoliko trebalo..

Pa kad je Microsoft nešto uspio brzo shvatiti da je potrebno {#}

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
14 godina
odjavljen
offline
Skype stiže na Windows Phone

Jedina stvar koja me zasada odbijala od WP platforme. Još da ponuda WP7 uređaja bude veća plus da operatori ponude konkuretnije cijene i prelazim.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Skype stiže na Windows Phone

pa kad se furaju na eksluzivu,kao ios, normalno da nece biti jeftinih modela...

samo, po mom misljenju, na vrhu je mjest osamo za jednog...ne moze svima proci ta politika kao apleu.

da je MS radio samo sa nokiom,to bi bila druga stvar...ali ovako sa puno proizvodjaca, gotovo istih uredjaja,sa razlicitm brandom....nista od toga.

 

jednostavno, ne mogu svi biti eksluziva...

to recimo pokusava biti i samsung sa svojim bada uredjajima, ali nikako da im krene....cak pokusavaju i sa nizom cijenom uredjaja od konkurencije,ali jednostavno, tesko je privuci korisnike na nesto novo . pa onda jos im fale neke osnovne stvari,koje su danas obavezne na svakom smartphoneu,kao sto je BESPLATNA NAVIGACIJA.

 

wp7 ima buducnost, jer MS i nokia guraju veliki novac...ali,tebaju mjenjati taktiku...siriti trziste na jeftinije modele i boriti se sa androidom, jer tu imaju sansu....a ako bi to uspjeli,ios bi sam poceo padati,jer nema bas toliko budala na svijetu koji su voljni bacati novac na nesto sto  mogu dobiti i za duplo manje od drugog proizvodjaca,jednako kvalitetnog imena.

ovako kako sada rade, gdije nokia u "jeftinije" uredjaje gura symbian,koji koliko god ga pljuvali i stavljali sa strane, nije nista losiji od ostalih, gotovo sam siguran da ce symbian jos dugo biti vodeci mobilni OS

Moj PC  
1 6 hvala 0
13 godina
offline
Re: Skype stiže na Windows Phone
raky_b kaže...

jer nema bas toliko budala na svijetu koji su voljni bacati novac na nesto sto  mogu dobiti i za duplo manje od drugog proizvodjaca,jednako kvalitetnog imena.

 

 

Kako nema? Pa je si vidio kako Apple-u dobro ide?  :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2012 11:30 (Bakaluar).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Skype stiže na Windows Phone
raky_b kaže...

pa kad se furaju na eksluzivu,kao ios, normalno da nece biti jeftinih modela...

samo, po mom misljenju, na vrhu je mjest osamo za jednog...ne moze svima proci ta politika kao apleu.

da je MS radio samo sa nokiom,to bi bila druga stvar...ali ovako sa puno proizvodjaca, gotovo istih uredjaja,sa razlicitm brandom....nista od toga.

 

jednostavno, ne mogu svi biti eksluziva...

to recimo pokusava biti i samsung sa svojim bada uredjajima, ali nikako da im krene....cak pokusavaju i sa nizom cijenom uredjaja od konkurencije,ali jednostavno, tesko je privuci korisnike na nesto novo . pa onda jos im fale neke osnovne stvari,koje su danas obavezne na svakom smartphoneu,kao sto je BESPLATNA NAVIGACIJA.

 

wp7 ima buducnost, jer MS i nokia guraju veliki novac...ali,tebaju mjenjati taktiku...siriti trziste na jeftinije modele i boriti se sa androidom, jer tu imaju sansu....a ako bi to uspjeli,ios bi sam poceo padati,jer nema bas toliko budala na svijetu koji su voljni bacati novac na nesto sto  mogu dobiti i za duplo manje od drugog proizvodjaca,jednako kvalitetnog imena.

ovako kako sada rade, gdije nokia u "jeftinije" uredjaje gura symbian,koji koliko god ga pljuvali i stavljali sa strane, nije nista losiji od ostalih, gotovo sam siguran da ce symbian jos dugo biti vodeci mobilni OS

Ne slažem se. U jeftinim uređajima nema love. Mercedes ima 10 puta manji promet od VW-a, a isti profit. Šta VW-u vrijede milijuni prodanih Seata kad zarade na njima kao Mercedes na 1000 auta? Tako je isto i s mobitelima, radije da koštaju 7.000 kn, ali da donose nove tehnike koje me impresioniraju nego da koštaju 1.000 kn, a da su svake godine isti kao i prošle. Takva se glupost dogodila i s laptopima, pa danas više ne kupujem novi laptop nego jednom u 5 godina.

12 godina
protjeran
offline
Skype stiže na Windows Phone

Ah jedva cekam, to me pati vec neko vrijeme i ne mogu vijerovati da to jos nisu sredili :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Skype stiže na Windows Phone
alankish kaže...

Jedina stvar koja me zasada odbijala od WP platforme. Još da ponuda WP7 uređaja bude veća plus da operatori ponude konkuretnije cijene i prelazim.

 Omnia 7 kad je došla u VIP, i oko svibnja prošle godine je bila s ugovorom za kikiriki (najskuplja opcija je bila 1300kn + 24mjeseca, a mislim da je bila i za 200 ili 300 kuna u najskupljoj varijanti pretplate.)

 

Možda se tak šta ponovi. :)

 

I vjerojatno će skype bit integriran, kao i sve ostalo microsoftovo u WP7.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2012 14:09 (blackjobmamba).
14 godina
offline
Skype stiže na Windows Phone

 Oko Božića sam mijenjao mob te u VIP-u tražio ponudu za tarifu koju koristim, i gle čuda, od svih uređaja visoke klase IPhone 4S najjeftiniji. SGS2, HTC Titan za oko 500kn skuplji od IPhone-a 4s, a 4s u slobodnoj prodaji 6.500 po tom cjeniku, dok je Titan 4.500 ako se dobro sjećam. SGS2 je bio oko 5000kn ako me pamćenje služi.

I naravno da sam uzeo 4s, jer mi se nije davalo 500kn više za Titana. Kako su takve cijene moguće? 

Dali to VIP dobiva subvencije da nudi tako jeftino IPhone 4s.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Skype stiže na Windows Phone
Umjesto da im vlastiti servis na vlastitom OS-u bude nekakva ekskluziva (bar u djelu funkcionalnosti), oni uopce aplikaciju za svoju platformu izdaju zadnju.
To moze samo Microsoft...
www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Skype stiže na Windows Phone
DamageHigh kaže...
Umjesto da im vlastiti servis na vlastitom OS-u bude nekakva ekskluziva (bar u djelu funkcionalnosti), oni uopce aplikaciju za svoju platformu izdaju zadnju.
To moze samo Microsoft...

Aj ne pametuj tu, ti si sigurno napravio puno velikih stvari za covjecanstvo.

Microsoft je tek prije mjesec-dva preuzeo Skype tj. njegovu administraciju, tak da prije toga nisu imali utjecaja na aplikaciju.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Skype stiže na Windows Phone

A jadan WP7. Tek sada mu stiže skype. Kasne 100 godina.

JDM4LFE
16 godina
offline
Re: Skype stiže na Windows Phone
zoki.zlikowski kaže...

Ne slažem se. U jeftinim uređajima nema love. Mercedes ima 10 puta manji promet od VW-a, a isti profit. Šta VW-u vrijede milijuni prodanih Seata kad zarade na njima kao Mercedes na 1000 auta? Tako je isto i s mobitelima, radije da koštaju 7.000 kn, ali da donose nove tehnike koje me impresioniraju nego da koštaju 1.000 kn, a da su svake godine isti kao i prošle. Takva se glupost dogodila i s laptopima, pa danas više ne kupujem novi laptop nego jednom u 5 godina.

7milijardi(VW) i 5 milijardi(Deimler) eura profita nije isto :)

 

14 godina
offline
Re: Skype stiže na Windows Phone
Edge kaže...

ti si sigurno napravio puno velikih stvari za covjecanstvo.

Kakve to ima veze s ičim? {#}

Edge kaže...

Microsoft je tek prije mjesec-dva preuzeo Skype tj. njegovu administraciju, tak da prije toga nisu imali utjecaja na aplikaciju.

Potpuna akvizicija je dovršena u 10. mjesecu prošle godine. Od tada, do danas, izdana su 3 update-a za Android, a verzija za WP7 je tek sada sklepana.

Po meni - propust. Ti na to gledaj kako hoćeš.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
12 godina
offline
Re: Skype stiže na Windows Phone
EchoOne kaže...

Da Skype nije u vlasništu Microsofta još bi nekako i shvatio zašto im je ovoliko trebalo..

pa tek odnedavno su postali vlasnici, polako, eto uskoro ce apollo update

Had a dream I was king, I woke up still king
12 godina
offline
Re: Skype stiže na Windows Phone

Još koji mjesec i bit će skoro godinu dana kako ga imaju. Mislim da je sve završeno negdje u svibnju prošle godine?

U svakom slučaju i više nego dovoljno vremena, ako ništa da prebace verziju sa Androida ko što su ponudili developerima pa nek je kasnije dorade kako žele..

12 godina
offline
Re: Skype stiže na Windows Phone

a da ne spominjemo koliko su ljudi zaposlili,skolovali im djecu, dali kruh... ;)

ma ok, Zoki je dobro rekao ima to smisla...ali nije procitao moj komentar u potpunosti, jer rekao sam da ne moze svako prodavati skupe uredjaje...na vrhu ima mjesta samo za jednog, a to je apple u svjetu mobilnih uredjaja.

isto tako,i mercedes kod automobila...

ali, nije ni mercedes bas skup....hocu reci, nije ekskluziva  (to sto smo mi j*beno siromasni je vec druga prica), jer skupi su oni sto se prodaju u serijama po 10-ak komada godisnje,a mercedes samo stanca malo skuplje aute od vecine ostalih proizvodjaca. i t usi je naso mjesto....kao npr u mobilnom svijetu HTC....skuplji su od vecine,ali ipak,ne ciljaju onu "elitu". 

 

najveci problem je sto se svi oni takmice sa istim SW i manje vise slicnim HW,nema tu puno prostora za pametovanje....tako da nokia ne moze furati eksluzivu, i nabijati cijene,kao sto to radi apple...jer konkurencija sa WP7 os-om nudi jeftinije uredjaje slicne ili iste kvalitete.

a apple, ipak nudi jedinstven proizvod.

e zato oni mogu nesto sto drugi ne mogu,bar ne u tolikoj kolicini, a to je traziti ljude sa viskom novca,spremni tim novcem pokusati "kupiti" srecu(,zavist drugih,samopostovanje,nadoknaditi velicinu one stvari i sl.)

 

i upravo zato, nokiji ne bi trebala biti konkurencija ios i apple nego android i ostali proizvodjaci...a rastom wp7 trzista,apple ce na kraju biti najveci gubitnik 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Skype stiže na Windows Phone
Panta_rei kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Ne slažem se. U jeftinim uređajima nema love. Mercedes ima 10 puta manji promet od VW-a, a isti profit. Šta VW-u vrijede milijuni prodanih Seata kad zarade na njima kao Mercedes na 1000 auta? Tako je isto i s mobitelima, radije da koštaju 7.000 kn, ali da donose nove tehnike koje me impresioniraju nego da koštaju 1.000 kn, a da su svake godine isti kao i prošle. Takva se glupost dogodila i s laptopima, pa danas više ne kupujem novi laptop nego jednom u 5 godina.

7milijardi(VW) i 5 milijardi(Deimler) eura profita nije isto :)

 

 

A promet?
raky_b kaže...

a da ne spominjemo koliko su ljudi zaposlili,skolovali im djecu, dali kruh... ;)

ma ok, Zoki je dobro rekao ima to smisla...ali nije procitao moj komentar u potpunosti, jer rekao sam da ne moze svako prodavati skupe uredjaje...na vrhu ima mjesta samo za jednog, a to je apple u svjetu mobilnih uredjaja.

isto tako,i mercedes kod automobila...

ali, nije ni mercedes bas skup....hocu reci, nije ekskluziva  (to sto smo mi j*beno siromasni je vec druga prica), jer skupi su oni sto se prodaju u serijama po 10-ak komada godisnje,a mercedes samo stanca malo skuplje aute od vecine ostalih proizvodjaca. i t usi je naso mjesto....kao npr u mobilnom svijetu HTC....skuplji su od vecine,ali ipak,ne ciljaju onu "elitu". 

 

najveci problem je sto se svi oni takmice sa istim SW i manje vise slicnim HW,nema tu puno prostora za pametovanje....tako da nokia ne moze furati eksluzivu, i nabijati cijene,kao sto to radi apple...jer konkurencija sa WP7 os-om nudi jeftinije uredjaje slicne ili iste kvalitete.

a apple, ipak nudi jedinstven proizvod.

e zato oni mogu nesto sto drugi ne mogu,bar ne u tolikoj kolicini, a to je traziti ljude sa viskom novca,spremni tim novcem pokusati "kupiti" srecu(,zavist drugih,samopostovanje,nadoknaditi velicinu one stvari i sl.)

 

i upravo zato, nokiji ne bi trebala biti konkurencija ios i apple nego android i ostali proizvodjaci...a rastom wp7 trzista,apple ce na kraju biti najveci gubitnik 

 

ima prostora za pametovanje. Neka naprave bolji OS od Applea, ponude filmove i serije za 5-10 dolara mjesecno, bezicno slanje slike na TV u full HD kvaliteti itd. Uvijek ima prostora za napredak i onda ce ljudi i trositi, kad im bude gust to kupiti, a ne da kupuju samo zato jer je eto doslo vrijeme za kupnju.
15 godina
offline
Skype stiže na Windows Phone

Nažalost MS je uvijek slijedio tehnologije i nikad trunke inovativnosti nije nigdje bilo, što je u relativno brzim promjenama kod mobilnih sustava bitno. Do Manga sam bio uvjeren da će tako i nastaviti no konačno su se iskazali da i oni konja za trku imaju, ali tek ćemo dalje vidjeti hoće li im Nokia biti uteg koji će ih pokopati ili ipak posljednji vlak kojim će uloviti šansu da i u budućnosti kreiraju svoju/našu tehnološku svijest.

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Skype stiže na Windows Phone
raky_b kaže...

 jer rekao sam da ne moze svako prodavati skupe uredjaje...na vrhu ima mjesta samo za jednog, a to je apple u svjetu mobilnih uredjaja.

isto tako,i mercedes kod automobila...

 

Ma šališ se jelda? :D Iphone no1 među mobitelima i merc među autima? Kakva brutalna LOLČINA. Još samo sa koliko sigurnosti to izjavit. 

Ti bi trebao malo ažurirat svoju bazu podataka. ;)

JDM4LFE
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice