Skype za Android

poruka: 19
|
čitano: 6.005
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Skype za Android".
16 godina
neaktivan
offline
Skype za Android

....skype dostupan i na Maemu (linux port)-Nokia N900

dasHHa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Skype za Android

Skype je dušu dao za razgovore. Da ga ne koristim telefonski račun bio bi astronomski Smijeh. A petica mi se čini dost dobrom

16 godina
neaktivan
offline
Skype za Android

Srećom evo danas radi, jucer navecer nije se moglo logirat uopce.

Neke stvari su mogli i bolje odradit, ali eto imamo skype :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Skype za Android
A je vijest! Odite pa vidite kak izgleda i kak radi skype na ios-u i to vec ohoho od prije. Ne razumijem zasto se tako kasni sa appovima na androidu.
16 godina
offline
RE: Skype za Android
2008 kaže...
A je vijest! Odite pa vidite kak izgleda i kak radi skype na ios-u i to vec ohoho od prije. Ne razumijem zasto se tako kasni sa appovima na androidu.

Stari moj di je skype za iOS? A još od prije sam ga ja koristio na WM dok iOS nije ni postojao, kad se već hvalimo

16 godina
neaktivan
offline
Skype za Android

hell mfking yeah!!

 

bilo je krajnje vrijeme!

 

 

preporod.

Silence! I Kill You...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Skype za Android
2008 kaže...
A je vijest! Odite pa vidite kak izgleda i kak radi skype na ios-u i to vec ohoho od prije. Ne razumijem zasto se tako kasni sa appovima na androidu.

Otkad postoji iOS, a otkad android?

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Skype za Android
Mozda sam krivo shvacen. Nisam ni rekao da je na iOSu skype prvi izasao vec na to kako app izgleda i funkcionira. Imam ga sad i na androidu pa zato kazem. To nema veze sa time sto se kada pojavilo. Ista prica kao i sa videopozivima. Pa je, i moja stara nokia 6270 je imala dvije kamere i mogucnost videopoziva i...i nista. Imao sam je preko god dana, a napravio videopoziva NULA. Sve se svodi na usability pojedinih funkcija i appova. Vidim sad i galaxy odmah kod poziva nudi i mogucnost videopoziva, ali sa iPhoneom štanga. Šteta da jos ne postoji neki app koji bi sinkronizirao sve te videopozive preko jednog servisa, i sa skypea, facetimea pa sad i uskoro gmaila. Ovak drek.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Skype za Android
2008 kaže...
Mozda sam krivo shvacen. Nisam ni rekao da je na iOSu skype prvi izasao vec na to kako app izgleda i funkcionira. Imam ga sad i na androidu pa zato kazem. To nema veze sa time sto se kada pojavilo. Ista prica kao i sa videopozivima. Pa je, i moja stara nokia 6270 je imala dvije kamere i mogucnost videopoziva i...i nista. Imao sam je preko god dana, a napravio videopoziva NULA. Sve se svodi na usability pojedinih funkcija i appova. Vidim sad i galaxy odmah kod poziva nudi i mogucnost videopoziva, ali sa iPhoneom štanga. Šteta da jos ne postoji neki app koji bi sinkronizirao sve te videopozive preko jednog servisa, i sa skypea, facetimea pa sad i uskoro gmaila. Ovak drek.

drek su nase mreze!pa koji video signal da prodje na GPRS-u ili EDGE-u(80 Kbps ili 220 Kbps!!!!)a tzv 3 i 3.5 g je dostupan samo u 4-5 gradova a i tu je upload ocajan.

dasHHa
15 godina
neaktivan
offline
Skype za Android

Konacno prava skype aplikacija s grupnim konverzacijama :)

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Skype za Android

bilo bi jos dobro da radi na HTC Wildfire (Android 2.1).

Na cemu vama radi?

 

Pozdravi,

Calinjos

Pozdrav, Calinjos
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Skype za Android

Skype za android sucks. n puta bolje je rijesen za npr iOS i za symbian.

Biljezim se sa stovanjem...
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Skype za Android

TAkođer isprobao sam ga na Androidu..Nikako nemogu reči da je dobar...Mada nije ni loš,no ja sam očekivao nešto poput na Iphoneu..Nažalost to nisam dobio .

16 godina
neaktivan
offline
Skype za Android

Loš je, prije par dana uspio sam uspostaviti vezu na 10ak sekundi, nakon toga je nešto krckalo i nisam više čuo svog sugovornika, nakon još dva pokušaja s istim "poremećajima" u prijenosu govora sam odustao(koristio sam 3g mrežu) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Skype za Android

Ljudi se opcenito zale na losu kvalitetu razgovora preko 3G-a, nepodrzavanje videorazgovora, nema exit tipku itd itd...

Biljezim se sa stovanjem...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Skype za Android

upload je opcenito mali na 3G mrezama na T-mobileu i tele2.Nije skype tomu kriv.

dasHHa
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Skype za Android
dasHHa kaže...

upload je opcenito mali na 3G mrezama na T-mobileu i tele2.Nije skype tomu kriv.

Više nego dovoljan za kvalitetan razgovor, ali se ne radi o brzini uploada nego o nekim drugim stvarima očito, kada uploadam slike na mail preko 3G-a brzina je vrlo dobra, a za VoIP je potrebno mnogo manje.

15 godina
offline
RE: Skype za Android
dasHHa kaže...

upload je opcenito mali na 3G mrezama na T-mobileu i tele2.Nije skype tomu kriv.

Ne zale se samo ljudi u RH. Pogledaj na android marketu komentare za skype.

Biljezim se sa stovanjem...
16 godina
neaktivan
offline
Skype za Android

Ne znam za Android+skype jer ja imam nokiu n900 i kod mene radi ok na wi-fi a na 3G zna pucati veza.Lag je previsok na VIP-u 300-400 ms

dasHHa
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice