Široki LG u studenom

poruka: 6
|
čitano: 1.547
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Široki LG u studenom".
14 godina
offline
Široki LG u studenom

Sada treba staviti 3 ovakva u eyefinity{#}

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Široki LG u studenom

O ne, opet razvlacanje.

I ovaj 16:9 format mi je bezveze a o ovom da niti ne pricam.Nadam se da nece zaziviti kao standard vec biti namijenjen igracima.

Sto ce mi 2560 linija po horizontali a samo 1080 u vertikali. Sto to znaci da ce recimo 20" monitor tog formata imati vertikalnu rezoluciju 600 tocaka?

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2012 12:55 (tutanjkamen).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Široki LG u studenom

Možda je to i ok treba vidjeti uživo ali 16:9 je super. Ovdje bi dobili veći i možda ćak i bolji radni prostor.

Arian RIčko
14 godina
offline
Široki LG u studenom

Neznam čemu to? Nije li Philips imao (ili još uvijek ima) takve televizore pa se nisu baš najbolje prodavali. Ne leži mi ni 16:9 format na monitorima. 16:10 je po meni idealno.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Široki LG u studenom
dastefan kaže...

Neznam čemu to? Nije li Philips imao (ili još uvijek ima) takve televizore pa se nisu baš najbolje prodavali. Ne leži mi ni 16:9 format na monitorima. 16:10 je po meni idealno.

Philips je prije par dana obajavio da prestaje s proizvodnjem 21:9 TV-a, zbog slabe potražnje.

Tako će i ovaj monitor završiti.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Široki LG u studenom

 

"Sada treba staviti 3 ovakva u eyefinity"

 

Da, jedan iznad drugog. ;)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice