Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3

poruka: 21
|
čitano: 4.445
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3".
13 godina
neaktivan
offline
Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3

Sony ne želi priznat poraz.

Nemože više protiv hacker jedino da napravi PS4.

 
20 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3
Zato sam ja jucer navecer umjesto GT5 na tv-u imao glupavi progress bar.... Nek puste ljude s tim updateima na miru... Jednom u tjedan dana se desi da je tv slobodan, nemam zadaca i imam zelju za igrom, odjednom update...
Vir prudens non contra ventum mingit...
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3

Nova verzija je 3.56, a ne 3.65 :)

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3
čekajte malo, kakvih ja gubitaka imam ako ne zelim napraviti update na 3.56*? npr.ja imam update 3.41 od kad znam za ps3 i nikada nisam radio update..jedino sad zbog "jb".
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3

zastita crackana za 20 minuta od izdavanja  {#}

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3
ivan-zd kaže...
čekajte malo, kakvih ja gubitaka imam ako ne zelim napraviti update na 3.56*? npr.ja imam update 3.41 od kad znam za ps3 i nikada nisam radio update..jedino sad zbog "jb".

Ne mozes pristupat PSN, a samim time ne mozes igrati multiplayer.

15 godina
offline
RE: Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3
infinityzg kaže...
ivan-zd kaže...
čekajte malo, kakvih ja gubitaka imam ako ne zelim napraviti update na 3.56*? npr.ja imam update 3.41 od kad znam za ps3 i nikada nisam radio update..jedino sad zbog "jb".

Ne mozes pristupat PSN, a samim time ne mozes igrati multiplayer.

Nemožeš imati i ovce i novce (simbolički rečeno), ako več igraš pirate, nemožeš multi.

 

Edit tek sada shvatio zašto svi (čast izuzecima) developeri okreču da naprave dobar multipalyer{#}

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
15 godina
offline
RE: Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3

Evo ja sam jos na 3.41 a uopce ne igram pirate,neg cekam neki normalni CFW a ne ovaj idotski koji naprave samo da se pirati mogu igrat ocu debug opcije...i mkv support

But I'm not a slave to a God / That doesn't exist / And I'm not a slave to a world / That doesn't give a shit /
15 godina
protjeran
offline
Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3
meni ne triba multiplayer -:)
 
1 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3

Ime je maštovito... Kakaroto je pravo ime Goku-a iz jednog od najpoznatijeg anime serijala Dragon Ball :)

Y
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3
yacky kaže...

Ime je maštovito... Kakaroto je pravo ime Goku-a iz jednog od najpoznatijeg anime serijala Dragon Ball :)

  Zapravo onda tek vidis koji su ti "hakeri" nerdovi zapravo{#}

 

Inace legendaran anime ali davati si nickove po tim likovima :facepalm:

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
16 godina
offline
Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3

PS3 je overrated za to za što se primarno koristi (uzimajući u obzir i cijene medija za njega). Jedino što je meni zgodno je dizajn i ne prevelika veličina koju zauzima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2011 4:49 (dd.inc).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3

bitno da nije dosadno :D

CyberPunk
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3

Ma trude se bez veze, bolje da se prave da su mrtvi.{#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3
AA-d00d kaže...

 

Inace legendaran anime ali davati si nickove po tim likovima :facepalm:

  Reče AA-d00d  {#}

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3
Nije tu samo da ne možeš pirata igrati online, već ne možeš ni imat mogućnost pokretanja Linuxa i igrati legalne igre online. S obzirom na propust koji je Sony napravio, možda je jedino rješenje da antipiratska provjera bude u samoj igri
Ovako bi ja to rješija: serijski broj koji se provjerava prilikom online igranja, a ako se isti koristi više od 2-3 puta istovremeno (čisto zbog mogućih duplih zapisa prilikom reconnecta), bana se ili se prilikom spajanja novog korisnika prethodni disconnecta.
Za spriječiti pogađanje validnog serijskog, konzola s koje se pokuša igrati određeni broj igara s invalidnim serijskim brojem se bana, a korisnik koji donese orginalni disk s bananim serijskim dobija zamjenu (za zaštititi legalne korisnike, s tim da se ta mogućnost ne bi mogla neograničeno koristiti kako se ne bi zloupotrebljavalo).
Na taj način pirati ne bi gušili servere, a oni koji pokreću Linux bi mogli igrati legalno kupljene igre.
Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3
MrBlc kaže...

Ovako bi ja to rješija: serijski broj koji se provjerava prilikom online igranja, a ako se isti koristi više od 2-3 puta istovremeno (čisto zbog mogućih duplih zapisa prilikom reconnecta), bana se ili se prilikom spajanja novog korisnika prethodni disconnecta. 

izumio si toplu vodu, bravo

16 godina
neaktivan
offline
RE: Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3
paintb0x kaže...
AA-d00d kaže...

 

Inace legendaran anime ali davati si nickove po tim likovima :facepalm:

  Reče AA-d00d  {#}

  Barem nije Kakaroto, Vedžita ili Naruto!{#}

 

Inace da mogu mjenjat nick, stavio bi si nesto jednostavnije  {#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3
(moramo priznati da su maštoviti s imenima, op.a.)

 

Šta znači kratica op.a.?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3
sinus1234 kaže...
(moramo priznati da su maštoviti s imenima, op.a.)

 

Šta znači kratica op.a.?

  opaska autora

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sigurnosna zakrpa za PlayStation 3
R4zOR229 kaže...

Evo ja sam jos na 3.41 a uopce ne igram pirate,neg cekam neki normalni CFW a ne ovaj idotski koji naprave samo da se pirati mogu igrat ocu debug opcije...i mkv support

Bas sam sinoc procitao da se radi na programu koji ce imat podrsku za MKV i NTFS.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice