Sharkoon Tauron za igrače

poruka: 18
|
čitano: 3.685
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sharkoon Tauron za igrače".
14 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Tauron za igrače

Fora, ali malo preagresivno sa bojama..

 

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sharkoon Tauron za igrače
NightShadow kaže...

Fora, ali malo preagresivno sa bojama..

 

 

E, da si naručiš kućište po narudžbi i da stojiš kraj njih dok ti ga rade, imao bi barem dvije primjedbe da ti nešto ne valja. Najvjerojatnije  da ta kućišta nisu rađena za kupce kao što si ti.  {#}

 

 

095/9170-795
12 godina
offline
Sharkoon Tauron za igrače

jako ljepo :))

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sharkoon Tauron za igrače

Predivno izgledaju, ali nije fora kad su ustvari napravili sav mogući modding na kućištu (mislim plexy bočna stranica, prefarbana unutrašnjost, te prefarbani ventilatori), ali oćigledno sa ovim kućištima ciljaju na kupce koji ili nemaju vremena, ili nemaju alata i mjesta, ili nemaju volje, a žele da im kućište izgleda uređeno (moddano)...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Sharkoon Tauron za igrače

Ne cini se lose, pogotovo bijelo...

Malo off: Jeste skuzili kak 3. slika FAIL-a, unutra HD6990 i na nju spojen PSU 400w sa 1*8Pin i 1*6Pin {#}

Alistair Overeem vs. Brock Lesnar - Match godine 30.12.2011<3
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Tauron za igrače

sam kostur kejsa je izgleda preuzet od fractal define r3{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon Tauron za igrače
Minos kaže...

sam kostur kejsa je izgleda preuzet od fractal define r3{#}

a tacno ko zaviruje u unutrasnjost kucista?

12 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Tauron za igrače

klasika,dobro izgleda,inace ne volim kicasta spejs kucista

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon Tauron za igrače
Nisu stedili na ventovima, to mi se svida. Cijena bi mogla bit oko 600-700kn. Novi best buy mozda?
Battlelog ~ UrbanFsk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Tauron za igrače

ja mislim da je ovo to to.

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Sharkoon Tauron za igrače

Je...isti u sve tri boje i u trgovini na istoj adresi...naravno skuplji.... zeleni i crveni 775 a bijeli 825 krznasa {#}

resistance is futile
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon Tauron za igrače

@ agent47thehitman

vjerujem da je mnogima kao i meni bitan dizajn unutrašnjosi što zbog dobrog airflow-a i cable managmenta sve do samog izgleda.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.2.2012 12:03 (Minos).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon Tauron za igrače
Minos kaže...

@ agent47thehitman

vjerujem da je mnogima kao i meni bitan dizajn unutrašnjosi što zbog dobrog airflow-a i cable managmenta sve do samog izgleda.

bitno ti kako izgleda strana na kojoj stoji maticna ploca? protok zraka je dobar razlog al stvarno izgled je valjanje gluposti,izvini na izrazavanju ali tako je

 

ontopic: bjeli je stvarno jako lijepog i upadljvog izgleda,samo mi apsolutno nije jasno zasto nema (mozda i ima al stvarno nisam nigdje naisao) novih bijelih ekrana,dovoljno mi je crnine i ovako (i nemojte mi spominjati apple,mislio sam na ostale proizvodjace samsung,lg,asus,acer itd)

15 godina
odjavljen
offline
Sharkoon Tauron za igrače

a zasto je bijeli skuplji?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon Tauron za igrače
agent47thehitman kaže...
Minos kaže...

@ agent47thehitman

vjerujem da je mnogima kao i meni bitan dizajn unutrašnjosi što zbog dobrog airflow-a i cable managmenta sve do samog izgleda.

bitno ti kako izgleda strana na kojoj stoji maticna ploca? protok zraka je dobar razlog al stvarno izgled je valjanje gluposti,izvini na izrazavanju ali tako je

 

ontopic: bjeli je stvarno jako lijepog i upadljvog izgleda,samo mi apsolutno nije jasno zasto nema (mozda i ima al stvarno nisam nigdje naisao) novih bijelih ekrana,dovoljno mi je crnine i ovako (i nemojte mi spominjati apple,mislio sam na ostale proizvodjace samsung,lg,asus,acer itd)

ne, nebitno mi je kako izgleda strana na kojoj stoji maticna...nemoj me krivo shvatiti ali mislio sam na izgled unutrasnjosti opcenito više na urednost, kad se napravi uredan cable managment odmah je i airflow bolji

16 godina
offline
Sharkoon Tauron za igrače

Imao sam par Šarkuna i niada vise...

 

Jeftino smece tanasnog lima...

Intel i5 750 @3.8; GA P55 UD3; Kingmax 4 Gb 1600 Mhz; Gigabyte 6950 2 Gb; Hdd Samsung F3 1 Tb X 2 i F4 2 Tb
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon Tauron za igrače
Kant kaže...

Imao sam par Šarkuna i niada vise...

 

Jeftino smece tanasnog lima...

Koji točno model?
Pa ne radi sharkoon tako loše proizvode, ipak je njemački brand :D
Recimo ona serija T5 i T9, čine se solidna kučišta za ok cijenu

 

16 godina
offline
Sharkoon Tauron za igrače

Samo se cini...

 

Lijepo izgledaju ali lose je to...

 

Imo sam par Rwbwla9 i 12

Intel i5 750 @3.8; GA P55 UD3; Kingmax 4 Gb 1600 Mhz; Gigabyte 6950 2 Gb; Hdd Samsung F3 1 Tb X 2 i F4 2 Tb
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice