Shameware trojanac za Android

poruka: 40
|
čitano: 4.959
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Shameware trojanac za Android".
16 godina
neaktivan
offline
Shameware trojanac za Android

Netko ima smisla za humor..Kako god, probao sam sličnu aplikaciju, i nisam joj našao korisnu primjenu, pošto ne hodam 0-24 gledajući u mobitel i tipkajući. Ako već moram, napišem poruku na brzinu ili stanem s strane..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Shameware trojanac za Android

Hahah koja ideja za zeznuti pirate, imam osjećaj da je ovo zbilja kreator aplikacije napravio hehe.  Ali bome ja imam nekih 160 kontakata, i nekih 40 lipa po poruci došlo bi me nekih 60kuna, a toliko me dođe mjesečna pretplata xD

Stoja
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Shameware trojanac za Android

Ovo je totalna ludnica! {#}

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Shameware trojanac za Android
Ovo je SPARTA!!!
2.000 Posts! And counting...
15 godina
offline
Re: Shameware trojanac za Android
Predobra stvar :D svaka cast onome tko je smislio :
Tre kaznit sve pirate :D sramota je da netko ne moze izdvojit 1 - 5$ ( s tim da me je 5$ samo igra deer hunter kostala a ostalo je bilo oko 1 - 2$l

To "nemam karticu" ne prolazi posto sad svako moze napravit poklon, prepaid karticu za online kupovinu :D a svaki napredni korisnik ima rootan mob i market enabler :D

Tako da neka treba malo vise ovakvih appova da se ljudi nauce :D

A i doduse app mi se cini useless taj :D
League Of Legends EU : KeiichiAssassin
13 godina
neaktivan
offline
Shameware trojanac za Android

Treba još ovakvih trojanaca, siguran sam će svi kojima se ovo dogodilo smanjit/prestati ilegalno downloadati.

O tempora, o mores !
 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Shameware trojanac za Android

Ma istina, evo odkako na iphonu sam, pošto mi nije JB-an nemogu stavljati piratske appove i opet mi je ok. Ima dosta besplatnih naslova, i neki koji koštaju pa budu besplatni na kratko vrijeme. I sem par igri, više-manje sam sve našao što mi treba. Ima baš par aplikacija koje bi htio kupiti, ali još nisam karticu nabavio{#}

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Shameware trojanac za Android
@Stoja prepaid kartice su ti zakon za ebay i to mobilno kupovanje :) uplatis na nju kolko oces i trosis to sto du uplatio :D jedino et kostat ce te izrada kartice oko 25kn vise manje ( bila u hypo banci kad dam ja uzimao) i et uplatis i trosi :D sam vrag je to kupovanje sitno :D ja sam dolar po dolar i nagurao 25$ :/
League Of Legends EU : KeiichiAssassin
15 godina
offline
Re: Shameware trojanac za Android
Keops kaže...

Treba još ovakvih trojanaca, siguran sam će svi kojima se ovo dogodilo smanjit/prestati ilegalno downloadati.

Bolje nemoj pisati ništa nego takve GLUPOSTI!!!!!!!!!!!!!

Ako ti imaš višak love za bacanje na upitno korisne aplikacije samo izvoli, ali nemoj druge za,aratis  svojim debilnim idejama {#}

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
15 godina
offline
Re: Shameware trojanac za Android
Bolje ti ne pisi gluposti :)

Da ti app ne treba ne bi je instalirao...a google vraca novac ako u 15 min se predomislis i smatras da ti app ne treba...

Ajde da govorimo o iznosu od 100$ pa ne bi nis rekao cisto sumnjam da bi vecina nas iskesirsla taj novac na app, ali kad ne zelis dat 1.5$ za nesto sto ces koristit e onda svaka cast :) iskreno sto vise programa s ovakim spemom instalirao pa kad te sms racun odere po dzepu naucit cec :D
League Of Legends EU : KeiichiAssassin
15 godina
neaktivan
offline
Shameware trojanac za Android

Radi ove aplikacije postotak ozljeđenih prilikom hodanja i pisanja poruka je opao za 30%.

 

Svi silni Amerikanci koji imaju problema s zdrastvenim će sad lako riješiti svoje muke.

 

Disclaimer: MR i CT scan glave not included.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Shameware trojanac za Android

ti i kolega napišite fino zamolbe i pošaljite u apple možda vas prime kao lowcost radnu snagu iz zemalja u krizi {#}

ima ona stara: ko voli nek izvoli! ali spamati neke programe ili aplikacije bez obzira u koju svrhu bilo nije fora i još one ljude koji nemaju love oderati za puno više nego što aplikacija dođe to je bahato bezobrazno i jadno, nek mamu svoju oderu tako, jer i ona vjerovatno ima piratske aplikacije {#}

e da bdw. imao sam donedavno iphone 3gs i nisam ga JB i nisam imao ni jednu piratsku aplikaciju ali ponovo kažem ko voli nek izvoli, ali tako kajlat ljude i oderati ih za puuuno više love nego što app dođe nije fer ni po kojoj osnovi, jer da ekipa ima love na bacanje ko bi se zamarao s JB jednostavnije je kupiti app ali ako nemaš, i još te tako oderu{#}

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.4.2011 16:07 (McNEKONTROLIK).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Shameware trojanac za Android

Slična aplikacija Look n Type za Windows Phone 7 je posve besplatna.

u jelly? {#}

 
3 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Shameware trojanac za Android
M_dipl. kaže...

Ne, ali koliko je_eno jadan moraš biti da ti je problem dati osam kuna za aplikaciju?! LOL

 

@McNEKONTROLIK

Neimaština nije izgovor za krađu. Posebno ako kradeš nešto tako jeftino i to za mobitel koji sigurno nije tako jeftin.

Interesantno,ali se uvijek bune na cijene oni koji imaju respektabilne konfiguracije...{#}

 
4 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Shameware trojanac za Android

To me podsjeća na loše krekirane Settlerse, ne znam točno koja verzija (II,III ili IV), gdje su svinjogojci uzgajali žito, rudari sjekli drva, tako nešto...{#}

 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Shameware trojanac za Android
Keiichi kaže...
Predobra stvar :D svaka cast onome tko je smislio :
Tre kaznit sve pirate :D sramota je da netko ne moze izdvojit 1 - 5$ ( s tim da me je 5$ samo igra deer hunter kostala a ostalo je bilo oko 1 - 2$l

To "nemam karticu" ne prolazi posto sad svako moze napravit poklon, prepaid karticu za online kupovinu :D a svaki napredni korisnik ima rootan mob i market enabler :D

Tako da neka treba malo vise ovakvih appova da se ljudi nauce :D

A i doduse app mi se cini useless taj :D

Rootao sam i ja i mislio stavit Market Enabler, ali sam se predomislio. Necu se ja prilagodjavati Googleu nego on meni. Kad stave paid apps u Hrvatsku cu i kupit nekoliko aplikacij i igara, dotad samo one koje se nude i izvan Marketa.

 

Moguce da i developeri gube s tim, ali gubi i Google jer ce zbog toga developeri ici na drugu platformu.

Keiichi kaže...
Bolje ti ne pisi gluposti :)

Da ti app ne treba ne bi je instalirao...a google vraca novac ako u 15 min se predomislis i smatras da ti app ne treba...

Ajde da govorimo o iznosu od 100$ pa ne bi nis rekao cisto sumnjam da bi vecina nas iskesirsla taj novac na app, ali kad ne zelis dat 1.5$ za nesto sto ces koristit e onda svaka cast :) iskreno sto vise programa s ovakim spemom instalirao pa kad te sms racun odere po dzepu naucit cec :D

Tih 15 minuta je kita. Koliko mozes neku navigaciju testirat u 15 minuta? Neku vecu igru? Dok ti skine potrebne podatke prodje 10-ak minuta...

Twitter: @bmarasovic ||| http://androoolog.blogspot.com/
14 godina
protjeran
offline
Shameware trojanac za Android

Postoje i javne recenzije,dakle lopovluk nema opravdanja...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Shameware trojanac za Android
linuxjuzer kaže...

Postoje i javne recenzije,dakle lopovluk nema opravdanja...

To nije isto. Pogledaj samo kako je to kod filmova npr. i kod igara...

 

Svatko ima drugacije misljenje za neku igru, program, film, aplikaciju, whatever...

Twitter: @bmarasovic ||| http://androoolog.blogspot.com/
14 godina
protjeran
offline
Re: Shameware trojanac za Android
Šef kaže...
linuxjuzer kaže...

Postoje i javne recenzije,dakle lopovluk nema opravdanja...

To nije isto. Pogledaj samo kako je to kod filmova npr. i kod igara...

 

Svatko ima drugacije misljenje za neku igru, program, film, aplikaciju, whatever...

Slažem se,ali naravno,nemoguće je svima ugoditi.Zato postoje demoi,recenzije svega i svačega..Kako se kupuju kompovi?Pa forum je drugar,pun upita tipa: EEEjjj,imal ko da mi složi dobru i jeftinu konfu,sa atijevom grafuljom...i da mi preporuči koju ramu da uzmem???

 

Nitko neće ići maznuti komp,da eto vidi da li mu paše..

 

Ja sam isto pljunuo brdo para na igre(moj zarađeni novac),pa se ispostavilo da i nisu baš ono što sam htio..Ali glava je i dalje na ramenu...{#}

15 godina
offline
Re: Shameware trojanac za Android
Istina da na neke stvari ne mozes testirat u 15min :D al s obzirom na youtube i masu videa tih 15 min je dovoljno :) barem po meni.

Ja osobno ne igram i ne koristim mob kao navigaciju.

Tj kupih deer hunter cisto jer sam to igrao kad sam bio pican na p1 :D a agps koristim iskljucivo google maps i foursquare i takve appove :D
League Of Legends EU : KeiichiAssassin
14 godina
neaktivan
offline
Shameware trojanac za Android

Pa nije ni Google Market jedino mjesto gdje se mogu isprobavati aplikacije, otvorena je nova Amazonova trgovina, koja nudi niz pogodnosti u odnosu na Google-ovu i vrijeme testiranja aplikacije je 30 min, također svaki dan se nudi 1 aplikacije free...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Shameware trojanac za Android

ispravak netočnog navoda ( he he zvučim kao ona stoka (bez uvrede domačim  životinjama) iz našeg sabora) uglavnom ja NIGDJE nisam napisao da je uredu krasti nečiju mukotrpno programiranu aplikaciju, ali da je recimo malo manje pogrešno maznuti ili bilo na koji drugi način zakinuti bogatu gamad iz jabuke SVAKAKO barem po mom moralnom kompasu {#}

a i vi bi ste mogli mRVICU manje moralizirati i dramiti oko plačanja tih 1-2-3-5 $ aplikacija kad vas vjerovatno velika večina ima neke znatno skuplje stvari koje nisu baš nazovi plačene {#} tako da ono neka biti ciničan, a ako ćemo i po crnogorskom sistemu jednostavno je jednostavnije ovako nego se naganjati s razno raznim karticama pejpalovima i svim drugim glupostima...

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Shameware trojanac za Android
linuxjuzer kaže...

Slažem se,ali naravno,nemoguće je svima ugoditi.Zato postoje demoi,recenzije svega i svačega..Kako se kupuju kompovi?Pa forum je drugar,pun upita tipa: EEEjjj,imal ko da mi složi dobru i jeftinu konfu,sa atijevom grafuljom...i da mi preporuči koju ramu da uzmem???

 

Nitko neće ići maznuti komp,da eto vidi da li mu paše..

 

Ja sam isto pljunuo brdo para na igre(moj zarađeni novac),pa se ispostavilo da i nisu baš ono što sam htio..Ali glava je i dalje na ramenu...{#}

Za vecinu hardvera je to drugacije. Imas benchmark envidije gtxxxx5000 i amdea 9990 i usporedis te benchmarke. To je definitivno. 

A za film, aplikacije, muziku je drugacije jer nismo svi isti. Ja cu reci da su Pirati s Kariba najbolja trilogija ikad, a netko drugi ce reci da su smece, pretjerivanje itd. I zato ona treca osoba mora sama pohledat film i onda donijeti svoje misljenje. 

Keiichi kaže...
Istina da na neke stvari ne mozes testirat u 15min :D al s obzirom na youtube i masu videa tih 15 min je dovoljno :) barem po meni.

Ja osobno ne igram i ne koristim mob kao navigaciju.

Tj kupih deer hunter cisto jer sam to igrao kad sam bio pican na p1 :D a agps koristim iskljucivo google maps i foursquare i takve appove :D

Ma tebi svaka cast sto kupujes aplikacije, ali ja necu iz principa, dok god Market sluzbeno ne donese sve aplikacije u Hrvatsku.

Joco55 kaže...

Pa nije ni Google Market jedino mjesto gdje se mogu isprobavati aplikacije, otvorena je nova Amazonova trgovina, koja nudi niz pogodnosti u odnosu na Google-ovu i vrijeme testiranja aplikacije je 30 min, također svaki dan se nudi 1 aplikacije free...

Amazon je jos vece govno od Marketa po pitanju dostupnosti. Nije cak ni u UK dostupan!

A treba im i moja kartica, cak i za besplatne aplikacije.

Twitter: @bmarasovic ||| http://androoolog.blogspot.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Shameware trojanac za Android
nije problem dat osam kuna nego je problem u razmisljanju,vecina ljudi razmislja zst bi ja da dolar i neata kad moze besplatno,da su bar pokusali bit developeri onda bi davali i vise
RazorNapster
15 godina
offline
Re: Shameware trojanac za Android
Barnie kaže...
nije problem dat osam kuna nego je problem u razmisljanju,vecina ljudi razmislja zst bi ja da dolar i neata kad moze besplatno,da su bar pokusali bit developeri onda bi davali i vise

Pa to je naš balkanski mentalitet, jednostavno nikakvog respekta prema ljudima koji rade software. Ja kažem da te aplikacije koštaju i jednu jedinu lipu, opet bi se piratiziralo jer na njoj ne piše free...

 

Nije da se sada pravim neki bezgrešnik, i ja isto dosta sam piratizirao, ali ono što mi se zbilja sviđa nastojim i kupiti kao podršku developeru, a općenito pokušavam smanjiti piratice. Sada na iphonu sam po tom pitanju na nuli, i tako planiram i ostati, a čim si sredim za online plaćanje odmah ću kupiti par stvari koje već imam u planu{#}

Stoja
16 godina
neaktivan
offline
Re: Shameware trojanac za Android
Barnie kaže...
nije problem dat osam kuna nego je problem u razmisljanju,vecina ljudi razmislja zst bi ja da dolar i neata kad moze besplatno,da su bar pokusali bit developeri onda bi davali i vise

ja sam developer (nekim dijelom) i koristim nekoliko pirat aplikacija...

zasto: - zato jer su prejednostavne da bi ih platio...

a inace, imam preko 150$ kupljenih appova

potpis :D
16 godina
neaktivan
offline
Re: Shameware trojanac za Android
M_dipl. kaže...
Hacker-ri kaže...
Barnie kaže...
nije problem dat osam kuna nego je problem u razmisljanju,vecina ljudi razmislja zst bi ja da dolar i neata kad moze besplatno,da su bar pokusali bit developeri onda bi davali i vise

ja sam developer (nekim dijelom) i koristim nekoliko pirat aplikacija...

zasto: - zato jer su prejednostavne da bi ih platio...

a inace, imam preko 150$ kupljenih appova

Pa ako su tako jednostavni zašto sam ne napišeš slične i koristiš njih? Ili su prejednostavni, pa nađi alternativu (bilo da ju sam izradiš bilo da nabaviš negdje nekakvu free verziju) ili nisu prejednostavni, pa plati. Ovaj tvoj argument je smiješan, ti si procijenio da je to prejednostavno da bi ti za to dao novce, a developere 'ko je.be, jelda?

upravo tako...

"plati parking" - 3 klikabilne tipke i to je to?! da dajem za to 8 kuna? lol...

ja sam procijenio da to ne vrijedi 8 kuna i skinuo je piratstvom, tj. procjena je da nema smisla davati 8 kuna developeru koji je proveo 3 sata na izradi aplikacije, i nije izdao update u 5 mjeseci...

to je moje misljenje, a za procjenu mojeg misljenja me boli k....

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Shameware trojanac za Android
Šef kaže...

Za vecinu hardvera je to drugacije. Imas benchmark envidije gtxxxx5000 i amdea 9990 i usporedis te benchmarke. To je definitivno.

A za film, aplikacije, muziku je drugacije jer nismo svi isti. Ja cu reci da su Pirati s Kariba najbolja trilogija ikad, a netko drugi ce reci da su smece, pretjerivanje itd. I zato ona treca osoba mora sama pohledat film i onda donijeti svoje misljenje.

  daj ne pricaj gluposti, sta kenjas sad ti tu....pirati s kariba nisu trilogija  {#}

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
Shameware trojanac za Android

Kad netko skine piratsku verziju programa ne šteti direktno programeru jer nije ovaj siromašniji zbog toga,

a niti bi je ovaj kupio i da ne postoji piratizirana verzija jer je prešrt za to ili nešto trece.

 

S druge strane kada autor aplikacije (ako je to napravio autor) ovako "naplati" piratu zbog pokušaja

piratiziranja postoji oštecena osoba. Netko u tome slucaju gubi prilicno više love nego vrijedi aplikacija,

a da pritom autor ne dobi ni kune, nego oni najveci pirati -telekomi.

Po meni je na kraju ipak problematicniji autor koji oštecuje drugog, sam ništa ne dobiva, ali uživa u

tuđoj nesreci. Nije da sad podržavam neznam kakvo piratstvo, ali protivnik sam i ovakvog uzimanja

pravde u svoje ruke. Krajnje bezobrazno. Time se sam autor spušta na razinu samog pirata.

 

Osim toga ovaj problem ukazuje ponovno na problematicnost svih tih Android trgovina i svakojakih

aplikacija. Za sad takvih slucajeva nije bio na JB iOSu i nadam se da ih nece ni biti.

Kad bi svatko nudio i FREE verziju s oglasima svojih aplikacija, nebi ni dolazilo do ovakvog piratiziranja..

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Shameware trojanac za Android
alen-c kaže...

Kad netko skine piratsku verziju programa ne šteti direktno programeru jer nije ovaj siromašniji zbog toga,

a niti bi je ovaj kupio i da ne postoji piratizirana verzija jer je prešrt za to ili nešto trece.

 

S druge strane kada autor aplikacije (ako je to napravio autor) ovako "naplati" piratu zbog pokušaja

piratiziranja postoji oštecena osoba. Netko u tome slucaju gubi prilicno više love nego vrijedi aplikacija,

a da pritom autor ne dobi ni kune, nego oni najveci pirati -telekomi.

Po meni je na kraju ipak problematicniji autor koji oštecuje drugog, sam ništa ne dobiva, ali uživa u

tuđoj nesreci. Nije da sad podržavam neznam kakvo piratstvo, ali protivnik sam i ovakvog uzimanja

pravde u svoje ruke. Krajnje bezobrazno. Time se sam autor spušta na razinu samog pirata.

 

Osim toga ovaj problem ukazuje ponovno na problematicnost svih tih Android trgovina i svakojakih

aplikacija. Za sad takvih slucajeva nije bio na JB iOSu i nadam se da ih nece ni biti.

Kad bi svatko nudio i FREE verziju s oglasima svojih aplikacija, nebi ni dolazilo do ovakvog piratiziranja..

POTPISUJEM {#}

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice