"Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fascinan

poruka: 64
|
čitano: 13.434
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fascinan".
12 godina
neaktivan
offline
"Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fascinan

Sveti Bože, koji prodavač magle. Da li je taj ikad imao ikakvu ideju vrijednu pažnje ... čisto sumnjam. Nek meni da pare ako ih hoće bacat... i nagovarati druge da ih bacaju.

Općenito IT je postao smetlište glupih ideja i nekakvih milion verzija iste glupe ideje. 

 
15 3 hvala 3
9 godina
neaktivan
offline
"Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fascinan

Molim vas da prestanete vrijeđati inteligenciju vaših čitatelja s ovakvim napuhanim budalama. Čitam Bug redovno i plaćam ga svaki mjesec, ali kad mi ovakve spodobe nazivate poduzetnicima onda stvarno moram razmisliti želim li davati novac za ovo. Taj za šarlatana ne bi mogao proći, kamoli za poduzetnika, rade bacite kamen na groblju prije ćete pogoditi nekog vrijednog intervjua nego ovaj ikad postane vrijedan toga.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 16:03 (JozoBozo121).
Moj PC  
2 3 hvala 1
15 godina
offline
"Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fascinan

ne znam je li do mene ili je i drugima muka kad vide "medije" kako hvale ovog "uspjesnog poduzetnika i vizionara"...zgrazam se cim se sjetim hg spota i one afere sa procesorima, milijunske dugove itd...Prpicu ziv bio i radio ali puca nam k za tebe i ove prodavace magle koji se nazivaju medijima

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 15:57 (vacs).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fasc
Barem je PzKpfW dobio Nokiu, konacno je zetoniranje dobilo smisao. 😀
 
6 0 hvala 0
7 godina
odjavljen
offline
"Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fascinan

Umjesto "Serijski poduzetnik" trebalo bi stajati "Serijski šarlatan".

 

I onda me netko pita zašto više ne čitam Bug? Da financiram ovakve kretenarije? Ne hvala. 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 20:57 (Kuro_Okami).
 
8 2 hvala 0
14 godina
offline
"Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fascinan

Jel bio sa dvije kontaktne leće u različitim bojama?

edit: čovjek ima oči u svim bojama crne,smeđe,plave...

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 17:27 (superJozo).
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: "Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fasc
Sta rec koju posluku porat komu?
Niti jedan pozitivan komentar!
Mislim ba bi bug podhitno trebao odustati od ovog star techa
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
1 2 hvala 1
16 godina
offline
Re: "Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fasc
Hrvoje.RH kaže...
Mislim ba bi bug podhitno trebao odustati od ovog star techa

 

Fakat, ništa dobro im taj nije donio!

 

http://www.bug.hr/vijesti/dvije-novinarske-nagrade-star-techu/160675.aspx

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
7 godina
odjavljen
offline
Re: "Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fasc
izith kaže...
Hrvoje.RH kaže...
Mislim ba bi bug podhitno trebao odustati od ovog star techa

 

Fakat, ništa dobro im taj nije donio!

 

http://www.bug.hr/vijesti/dvije-novinarske-nagrade-star-techu/160675.aspx

 Nagrade koju za ICT sadržaj dodijeljuju ljudi koji s ICT-om imaju zajedničko koliko i baba Vanga s biokemijom su dobre jedino kao uteg za papir. 

 

To što Star Tech izaziva kolektivno bljuvanje ljudi na ovom forumu očito ništa ne znači. :)

16 godina
offline
"Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fascinan

Lik je otvorio ducan s informatickom opremom u vremenu kada je to islo kao vruci krumpiri.

 

 

Kupi jeftinije, prodaj skuplje, poberi marzu. 

 

 

A koliko vidim danas pokusava to isto samo u VR-u..  Jbte genijalnosti.

 
6 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fasc
Samo mu jos Saša fali
 
9 0 hvala 6
16 godina
offline
"Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fascinan

Treba gledati na stvari pozitivno. Nakon ovog bljuvanja malo mi se organizam pročistio pa trijezne glave donesoh odluku: Kad istekne pretplata na BUG ista se više neće produživati! 

Iako teška srca jer BUG čitam od prvog broja moram zaključiti da je isti sada pun šunda, ljigavaca i preseratora koji se predstavljaju kao IT veličine a sa istim imaju veze kao i ja sa nerokirurgijom.

Democracy is not for the people
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 19:31 (JudgeDredd).
 
4 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: "Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fasc
Daj nemoj izazivat...zkaj copras?
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
15 godina
neaktivan
offline
"Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fascinan

Dobar vam sugovornik...

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 20:30 (ivan599).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: "Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fasc
JudgeDredd kaže...

Treba gledati na stvari pozitivno. Nakon ovog bljuvanja malo mi se organizam pročistio pa trijezne glave donesoh odluku: Kad istekne pretplata na BUG ista se više neće produživati! 

Iako teška srca jer BUG čitam od prvog broja moram zaključiti da je isti sada pun šunda, ljigavaca i preseratora koji se predstavljaju kao IT veličine a sa istim imaju veze kao i ja sa nerokirurgijom.

 Nije cijeli bug problem, ima tu odličnih novinara, članaka i tekstova, problem je samo Dragan Petric koji je uveo žutilo, senzaciju i općenito loše novinarstvo.

Lik je nedavno pričao kako se LG povukao iz HR i kako se LG G6 nigdje neće moći kupiti, i te nebuloze piše urednik jednog IT portala?

To čak ima elemenata za tužbu od strane LG-a jer se radi o kleveti koja direktno utječe na prodaju jedne firme.

Nadam se da će vlasnici bugu uvidjeti tko radi za njih prije nego bude prekasno.

13 godina
offline
Re: "Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fasc
bill_jobs kaže...

 Nije cijeli bug problem, ima tu odličnih novinara, članaka i tekstova, problem je samo Dragan Petric koji je uveo žutilo, senzaciju i općenito loše novinarstvo.

Koliko god ne želim koristiti tako teške riječi i biti bezobrazan prema nečijem radu, moram priznati da već dulje vrijeme preskačem sav sadržaj koji gospodin Petric proizvodi, od Star Techa, kolumni pa do tekstova. Svaka čast na Star Techu (konceptualno) jer je riječ o zbilja rijetkoj pojavi domaće tech emisije. 

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
14 godina
offline
"Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fascinan

Ne poznjem Prpića osim preko dnevnih novina, ali se ne sjećam (iako relativno redovito pratim BOL i dijelove njegova foruma) kada je neki sugovornik bio tako žestoko kritiziran kao Prpić. Ovo je sociološki zanimljiv fenomen jer je običaj da se komentatori podijele i međusobno spore. Međutim, ovaj usuglašeni napad nije mi jasan. Zar je Prpić stvarno takav jadnik? Možda bih napade mogao i razumjeti da je gostovao neki dokazani kriminalac, licemjer, politički konvertit ili ini pripadnik moralnog dna društva. Što se Prpiću zamjera? Što je bio (ne)uspješan trgovac? Što je promijenio područje svoga rada iz trgovine u razvoj softvera? Što pokušava uspjeti radeći na ideji koju razvija već neko vrijeme? Što (još) nije uspio u privlačenju investitora? Što je uzeo mjesto na Star Techu nekome tko je stvarno po njima zaslužio biti Petricov sugovornik?

Zar smo toliko isključivo društvo da ne možemo smisliti nekoga tko pokušava zaraditi za kruh, nego da smo spremni otkazati pretplatu na Bug koju imamo od prvoga broja?! 

Nakon zadnjih lokalnih izbora na kojima su politički mrtvaci (radi dokazanoga kriminala) postali politički zombiji, zorno oslikavajući moralne rupe hrvatskoga društva, ove reakcije netoleracije BOL-ovaca govore u prilog tvrdnji da smo postali društvo koje voli javno mrziti.

 

Onima koji mi argumentirano pojasne i dokažu svoju priču o Prpiću, obvezujem se pritisnuti forumsko "hvala". U suprotnome slažem se s onima koji misle da Star Techu treba ukinuti komentiranje.

 
13 3 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fasc

Nije jadnik, kriminalac niti moralno dno. Običan prodavač magle. U suštini se ne razlikuje od poduzetnika tipa Pevec, isto zavalio dobavljače i banke. Samo se izvukao. Ništa specijalno za HR

16 godina
offline
"Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fascinan

BarbaVeli, informiraj se malo bolje. Nije ti ovo ucionica. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 23:11 (funat).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
"Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fascinan

OK, ne mora vam se sviđati, ali čovjek je krenuo od nule i nešto postigao pa imajte barem toliko poštovanja. Kao što se vidi iz mnogih primjera najveći grijeh je u Hrvatskoj ako u nečemu uspiješ, a ne daj bože da nešto i zaradiš. To se ovdje ne prašta.

 
3 2 hvala 0
14 godina
offline
"Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fascinan

eno vidim na facebooku lik bi zatvarao poput plenkovica, pa decki pazite se 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2017 0:20 (loky4i4).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fascinan

Kakva je to bila afera sa procesorima u hg spotu?
hvala...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
"Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fascinan

Joj, dajte ljudi...Brijem da ste opasno zabrijali...Prpa je jedan od nas. Kompjuteraš koji je eto srećom uspio realizirati neke svoje planove.

On daje pozitivan primjer, te pokazuje put svakome tko želi nešto napraviti od svojeg života. Nasuprot, tome da uvijek budete žrtve vlastitih slabosti koje vas koče da nešto ipak napravite pozitivno u svojim životima.

 

Ostavite se negativizma, te pokušajte gledati svijet malo sa pozitivnije strane. Pokušajte, nije teško, svaki danom fokusirate se na sebe, te ne prestanite voditi tuđe brige, te se petljati u tuđe živote.

 

BTW, odlična emisija, ova epizoda, kao i uvijek do sada BUG radi odlično bez obzira na zločeste komentare, jer vjerujem da velika većina gledatelja ipak, srećom ne misli kao ovi par negativaca koji samo čekaju kao dežurni moralisti kako bi nešto išli hejtati....

 

Lijepi pozdrav našem drPetricu, te cijeloj ekipi koja stoji iza Star Techa.

Vidimo se na jesen!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.TMATIJA1.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
2 16 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fasc
Damok kaže...

Kakva je to bila afera sa procesorima u hg spotu?
hvala...

 

 

prodavali su refurbished komponente pod novo jos tamo 2002.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2017 0:24 (vacs).
14 godina
offline
Re: "Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fasc
PzKpfw kaže... 

Ostavite se negativizma, te pokušajte gledati svijet malo sa pozitivnije strane.

 baš je momak pozitivan https://www.facebook.com/hprpic/posts/10213772631978687

16 godina
offline
"Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fascinan

Jedino što je pozitivno u cijeloj ovoj priče je promjena one debilne frizure. Palac gore od mene 

 

 

PS

 

Tko nije čuo za HGŠROT, taj ne zaslužuje biti član ovog foruma.

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
7 1 hvala 2
14 godina
offline
"Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fascinan

LOL!

Meni izgleda da taj Prpić ni nakon 10 godina nezna što bi s tim Trilleniumom.

 

 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fasc
superJozo kaže...

Jel bio sa dvije kontaktne leće u različitim bojama?

edit: čovjek ima oči u svim bojama crne,smeđe,plave...

Da, nosim neki puta plave lece, imam smedje oci.

 

dado kaže...

Lik je otvorio ducan s informatickom opremom u vremenu kada je to islo kao vruci krumpiri.

 

Kupi jeftinije, prodaj skuplje, poberi marzu. 

 

A koliko vidim danas pokusava to isto samo u VR-u..  Jbte genijalnosti.

I inace je cilj svake trgovine kupit jeftinije, a prodat skuplje i pobrati marzu, to je nekakvo univerzalno pravilo koje zbog nekog glupog razloga ne uspijeva svakome. Ja doduse znam zasto, vecina ne zna, ali to tu vecinu ne sprijecava da kaze kako je to lagano ;)

Za ostale koji misle da se Trillenium predugo razvija, slazem se da je mogao krace, slazem se da je mogao i s manje novca i slazem se da je moglo biti manje gresaka. Medjutim, greske su placene mojim osobnim novcem, a zauzvrat je dobivena neka skola. Trillenium ima i neke uspjehe za one koje to zanima. ASOS, jedan od najvecih fashion online shopova na svijetu (88 milijuna unique posjetitelja mjesecno) je investirao u Trillenium (https://beta.companieshouse.gov.uk/company/08894249) i to je bio jedini startup u koji su investirali (od stotina prijavljenih). Prvi kupac nase tehnologije ce vjerojatno biti Ted Baker, poznata londonska fashion tvrtka. Ime Trillenium nikad necete vidjeti na trzistu jer se radi o white label tvrtki, mi radimo dio backenda i radimo samo s tvrtkama koje su vrijednije od 1 milijarde funti (10-tak milijardi kuna) tako da cak i kad krenemo raditi, vi to necete znati pa ne morate komentirati. Nije interesantno ni vama ni drugima.

Znam da na forumu ima puno onih koji su od HGspota u moje vrijeme dobili po nosu pa ih smeta sto se na slobodnom trzistu nisu znali nositi s nama, ali smanjite malo ego, uvijek ima boljih od vas. Vezano za HGspot, ja nisam vlasnik HGspota od IPO-a 2007. kad sam prodao sve svoje dionice (prije 10 godina) tako da nemojte povezivati probleme u HGspotu sa mnom, nisam ih ja uzrokovao. Dapace, ja nisam vodio HGspot jos od 2004. nego sam samo imao 37,5% dionica tada (nesto manje kod prodaje jer sam dio dao djelatnicima HGspota).

 

Ako zelite nesto pitati, slobodno pitajte, na Facebooku je moj wall uvijek public i svi su dobrodosli komentirati, cak i oni koji shareaju moje postove s Facea, slobodno postavite pitanje u komentar dolje, objasnit cu vam svoje stavove.

12 godina
neaktivan
offline
Re: "Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fasc
sina-k kaže...

LOL!

Meni izgleda da taj Prpić ni nakon 10 godina nezna što bi s tim Trilleniumom.

 

 Sinisa, meni nije jasno sto tebi nije valjalo u HGspotu dok si radio sa mnom? Nisi mi tada izgledao nezadovoljan, a ako i jesi, mogao si mi to reci. Nismo bas bili previse udaljeni jedan od drugoga.

16 godina
offline
Re: "Serijski poduzetnik" Hrvoje Prpić donosi fasc
hprpic kaže...
Za ostale koji misle da se Trillenium predugo razvija, slazem se da je mogao krace, slazem se da je mogao i s manje novca i slazem se da je moglo biti manje gresaka. 

 

Sorry, ali Trillenium je POTPUNO promasena ideja. Dok klasicni ducani pokusavaju prezentirati robu na nacin da budu pregledni kao na Amazon.comu, koristeci osoblje i sve moguce trikove, znakove, ekrane, navigaciju, mobilne aplikacije sa RFiD-em i slicno - ne bi li kupac lako pronasao svoje cipele, traperice ili peglu dok se nalazi u 9000 kvadrata nekog ducana, ti okreces pilu naopako i dovodis to kaoticno iskustvo velikog prostora natrag na platformu koja omogucava savrsen pregled listama i filterima. Isto ono iskustvo koje oni pokusavaju umanjiti jer ocajni muzevi ne mogu docekati doci kuci dok djeca placu sama u igraonici "shopping centra 4. generacije" - ti pokusavas uvesti na ekrane. Ja stvarno ne vidim kako to moze uspjeti. Ne radi se o tehnologiji i izvedbi, nego o potpuno promasenoj viziji. 

 

A cak i da ljudi otkriju da im se to svidja i da vole lutati shopping verzijom Wolfsteina - kako ces u Trilleniumu emulirati paradiranje s Dolce Gabbana vrecicama, ispijanje kave u Leggieru i slicne pizdarije koje su zapravo prava svrha praznoglavih zombija koji tumaraju shopping centrima svaki vikend umjesto da su na Sljemenu ili na kampiranju s djecom? 

Nas s ovog foruma to nikako ne moze interesirati jer pretpostavljam da vecina ovdje sve sto ne mora probati na sebi naruci s weba sortirano po cijeni, i to nakon iscrpne cross-compare analize i citanja 100-200 reviewa. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice