Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga

poruka: 20
|
čitano: 4.505
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga".
15 godina
offline
Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga

Imam neki čudan predosjećaj da Apple već posjeduje patent na tu ideju, te da već sprema novu tužbu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011
Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga

A nisi cuo da je tuzba podnijeta jos prosle godine i da su im vec zabranili prodaju tih tableta...{#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga
Bilo bi odlično za e-novine.
Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga
Meni je samo zao kaj nebum zivio jos bar sto godina da vidim kam ce se ta sva silna tehnologija razvit..
The best way to be boring is to leave nothing out.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga
mind_challenge kaže...

Imam neki čudan predosjećaj da Apple već posjeduje patent na tu ideju, te da već sprema novu tužbu.

Mozes biti siguran da ce im jedini kupac za ovu inovaciju i biti upravo Apple, jer ni jedna druga kompanija nema niti ce imati ideju kao ni resurse da ju dovede do komercijalne upotrebe.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga
Scuderia kaže...
mind_challenge kaže...

Imam neki čudan predosjećaj da Apple već posjeduje patent na tu ideju, te da već sprema novu tužbu.

Mozes biti siguran da ce im jedini kupac za ovu inovaciju i biti upravo Apple, jer ni jedna druga kompanija nema niti ce imati ideju kao ni resurse da ju dovede do komercijalne upotrebe.

ja da sam neka faca, tipa ceo u samsungu ne bi applu vise ni kiflu prodao, nek se snalaze ak ce biti takvi, a ovo bi mi bio galaxy tab i to bi patentiro i nitko ne bi smjeo imat prozirne i savitljive ekrane

EDIT: ne nitko, samo apple

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2011 11:49 (Check).
14 godina
offline
Re: Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga
Scuderia kaže...
mind_challenge kaže...

Imam neki čudan predosjećaj da Apple već posjeduje patent na tu ideju, te da već sprema novu tužbu.

Mozes biti siguran da ce im jedini kupac za ovu inovaciju i biti upravo Apple, jer ni jedna druga kompanija nema niti ce imati ideju kao ni resurse da ju dovede do komercijalne upotrebe.

upravo tako će i biti. žalosno je da su rijetke firme sposobne dobre izume pretvoriti u upotrebljive.

15 godina
offline
Re: Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga
Check kaže...

ja da sam neka faca, tipa ceo u samsungu ne bi applu vise ni kiflu prodao, nek se snalaze ak ce biti takvi, a ovo bi mi bio galaxy tab i to bi patentiro i nitko ne bi smjeo imat prozirne i savitljive ekrane

EDIT: ne nitko, samo apple

Točno tako, za svaki proizvod koji netko izda, pa makar bile skice, trebalo bi staviti patent, ali samo da ga apple ne može koristiti, pa da vidimo kako će se onda k..... sa "inovativnim proizvodima".

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
12 godina
neaktivan
offline
Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga

Je li mi neko može ogovoriti kako oni misle napraviti uređaj koji je proziran. Gdje je baterija, procesor, kamera. Hvala.

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga

Da mi je samo znati kako se od savitljivih prozirnih tableta iz Samsunga doslo do Apple. 

Svakako zanimljiva i simpaticna ideja. Mozda nije neophodna, ali bi bilo zanimljivo viditi ovakvo nesto. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga

Ovo je koncept koji neće još dugo zaživjeti. Tu imaju ekran, ali šta je s drugim komponentama? Odakle dobiva struju, di je procesor, memorija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga
Dajte Samsung, uozbiljite se. Sto su oni ovime tocno predstavili? 3D animaciju? Ili mozda savitljive ekrane koji su s nama vec duze vremena. Jer, kao osto je kolega rekao, u ekranima, sto se savitljivosti tice, nikada nije ni bio problem, vec elektronika, a za to ne vidim da su ponudili rjesenje.
www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga
Elitebook kaže...

Je li mi neko može ogovoriti kako oni misle napraviti uređaj koji je proziran. Gdje je baterija, procesor, kamera. Hvala.

amorfni polimeri, ili bilo koji drugi amorfni materijali propuštaju svijetlost, stoga ja bih rekao da je vecina toga u biti neka kompozitno-polimerno-amorfna struktura

ono kompoziti isto mogu biti amorfni a dodavanjem jednog materijala pridodajes svojstva... tak se bar sjecam sa prve godine faxa :D

 

EDIT: evo jos sam se sad sjetio nekih stvari, u biti danas je moguce sve te djelove staviti na razinu molekule (to nam je bio jedan frajer iz švabije držo predavanje baz vezano za nanotech...) danas ti vec postoje i nano zupcanici, vodovi, poluvodici koji su nevidljivi golom oku, a u ovakvoj kompozitnoj strukturi moze biti i prozirno, samo brate sto je skupo to radit ko sam vrag

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2011 17:25 (Check).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga
Elitebook kaže...

Je li mi neko može ogovoriti kako oni misle napraviti uređaj koji je proziran. Gdje je baterija, procesor, kamera. Hvala.

Grafenskim sklopovima

bedsoft.net
16 godina
offline
Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga
pohvalno i budućnost
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga
mind_challenge kaže...

Imam neki čudan predosjećaj da Apple već posjeduje patent na tu ideju, te da već sprema novu tužbu.

 

Mozes bit siguran da na takve glupe ideje Apple sigurno nema patent, takve stvari ostavljaju firmama kao sto je samsung.
Kad ne spavam budan sam
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga
popstar kaže...
mind_challenge kaže...

Imam neki čudan predosjećaj da Apple već posjeduje patent na tu ideju, te da već sprema novu tužbu.

 

Mozes bit siguran da na takve glupe ideje Apple sigurno nema patent, takve stvari ostavljaju firmama kao sto je samsung.

dovoljno je pogledat u tvoj pc za ovakav "strucan" argument..

xfact
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga
popstar kaže...
mind_challenge kaže...

Imam neki čudan predosjećaj da Apple već posjeduje patent na tu ideju, te da već sprema novu tužbu.

 

Mozes bit siguran da na takve glupe ideje Apple sigurno nema patent, takve stvari ostavljaju firmama kao sto je samsung.

a kad ipad postane proziran to ce biti revolucionarno?

13 godina
protjeran
offline
Re: Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga
Ezio kaže...

upravo tako će i biti. žalosno je da su rijetke firme sposobne dobre izume pretvoriti u upotrebljive.

Da, baš je rocket science što napraviti sa prozirnim tabletom. Nevjerojatno kako komplicirano je vidjeti komercijalnu upotrebu u tome.

 

Ali, to može samooooo APPLE!! Jer apple je dom genijalaca {#}

hacktivist
13 godina
neaktivan
offline
Re: Savitljivi prozirni tablet iz Samsunga
=xfact= kaže...
popstar kaže...
mind_challenge kaže...

Imam neki čudan predosjećaj da Apple već posjeduje patent na tu ideju, te da već sprema novu tužbu.

 

Mozes bit siguran da na takve glupe ideje Apple sigurno nema patent, takve stvari ostavljaju firmama kao sto je samsung.

dovoljno je pogledat u tvoj pc za ovakav "strucan" argument..

O da, oprosti, strucnjaci naravno koriste Windowse!

Kad ne spavam budan sam
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice