Samsung tuži zbog loših kritika

poruka: 15
|
čitano: 2.616
|
moderatori: Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung tuži zbog loših kritika".
11 godina

ovo je kao da u skoli dobijes 4 i tuzis uciteljicu/a zbog losije ocjene.

fakjea.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
8 1 hvala 0
12 godina

baaaa, da ne bude i Samsung završio kao i HTC i Nokia, na pravom putu je? Bogme su si dali krila.

4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
osim ako nemaju dokaza da im je netko PLATIO za losu kritiku, mogu ih povuć za žnjoru.. a i u onom prvom slučaju bi se trebali pokrit po ušima i šutat, kad čovjek bolje razmisli :D
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
     "pisanjem krivih navoda u članku"
- mozda se i bug malo uozbilji nakon ovog
     "Razlog tužbe je strah da bi se takav članak mogao odraziti na prodaju Galaxy S5 modela"
- po mom misljenju prava steta je tek napravljena, ite od njihove strane, a i nije ovo bas prvi put da su napravili toliku glupost (ona "ucijena")

0 3 hvala 0
9 godina
Re: Samsung tuži zbog loših kritika
an iVAN kaže...
     "Razlog tužbe je strah da bi se takav članak mogao odraziti na prodaju Galaxy S5 modela"
- po mom misljenju prava steta je tek napravljena, ite od njihove strane, a i nije ovo bas prvi put da su napravili toliku glupost (ona "ucijena")

Sta bi mediji uvijek trebali pisati pozitivno? Njihov zadatak i je objektivno pisati na testovima koliko se to ne svidjelo proizvodjacima.
9 godina

Hm, mislim da nije bilo tesko napisati da je list bar Korejanski.......

Bilo kao bilo evo potpunije informacije o cijelom slucaju:

http://appleinsider.com/articles/14/04/07/samsung-sues-newspaper-for-284k-over-negative-reports-on-galaxy-s5

0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
1student kaže...

Hm, mislim da nije bilo tesko napisati da je list bar Korejanski.......

Bilo kao bilo evo potpunije informacije o cijelom slucaju:

http://appleinsider.com/articles/14/04/07/samsung-sues-newspaper-for-284k-over-negative-reports-on-galaxy-s5

Dajte pliz pročitajte komentare na tom članku dolje... ja sam umro od smijehaa{#}

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
6 godina
neaktivan
zoki.zlikowski kaže...
an iVAN kaže...

Sta bi mediji uvijek trebali pisati pozitivno? Njihov zadatak i je objektivno pisati na testovima koliko se to ne svidjelo proizvodjacima.

pod ovim se ne misli na kritiziranje nego pisanje gluposti (besmislica, tehnicki ne ispravnih cinjenica i sl.) koje se nesto cesto pojavljuju ovdje

9 godina
an iVAN kaže...
zoki.zlikowski kaže...
an iVAN kaže...

pod ovim se ne misli na kritiziranje nego pisanje gluposti (besmislica, tehnicki ne ispravnih cinjenica i sl.) koje se nesto cesto pojavljuju ovdje

A citatelji su preglupi da shvate sto je besmislica, a sto nije?
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2014 11:54 (zoki.zlikowski).
12 godina

kakav je to glupi naslov?

jel ih tuži radi krivih ili loših kritika? 

jer u tekstu se spominju krive a ne loše.. jao

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina

90% tih recenzija je plaćemo ili od strane proizvođača ili od konkurencije, toliko sam se lijepih stvari načitao o nekim proizvodima a kad to isto uzmeš vidiš da nije niti blizu opisa. User review je najbitniji.

0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan

samsung mi se full zgadio. jos vise nego onaj drugi cije ime ne spominjem. hvala bogu da nemam nista u kuci njihovo imao bi tik nekakav sigurno.

xfact
Moj PC  
2 4 hvala 0
11 godina
Bas si nasao appleinsider kao izvor za 'potpuniju' vijest :)
11 godina
neaktivan

Nekako je vecina vasih komentara na ovu vjest ostra, a ni neznamo ustvari ni sami o cemu se tocno radi jer nemamo taj clanak ovdje, normalno da ako su napisali npr. sad bez veze lupam da mu baterija traje 3 sata a ustvari traje 7, da ce htjet tuzit jer se sire neistine. Ali opet, glupo je komentirati ovako na nevidjeno.

2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
Bass kaže...

ovo je kao da u skoli dobijes 4 i tuzis uciteljicu/a zbog losije ocjene.

freddie kaže...
osim ako nemaju dokaza da im je netko PLATIO za losu kritiku, mogu ih povuć za žnjoru.. a i u onom prvom slučaju bi se trebali pokrit po ušima i šutat, kad čovjek bolje razmisli :D

Čitajte sa razumijevanjem:

"Samsung je na te kritike odgovorio sudskom tužbom u kojoj se zahtjeva odšteta u iznosu od 284 tisuće $ za štetu koja je počinjena pisanjem krivih navoda u članku."

Ukratko, Samsung u tužbi jednostavno tvrdi da su dotični lagali i da bi se te laži mogle negativno odraziti na prodaju uređaja.

Dakle nije riječ o bilo kakvim kritikama, nego kritikama koje su po tvrdnji Samsunga neosnovane. Prvo na sudu moraju dokazati da su neosnovane a vjerojatno i još nešto sa strane, da bi mogli očekivati $.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice