Samsung službeno najavio Galaxy View

poruka: 7
|
čitano: 1.649
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung službeno najavio Galaxy View".
14 godina
offline
Samsung službeno najavio Galaxy View

Zašto mislim da je ovo još jedan u nizu nepotrebnih Samsungovih uređaja? Oni koji misle da sam pogriješio s procjenom, slobodno mi lupite palac dolje. (I obrnuto :-))

 
8 3 hvala 0
15 godina
offline
Samsung službeno najavio Galaxy View

Ne kužim im logiku da na smartphonima forsiraju sve veću i veću rezoluciju koja ne donosi neke velike koristi i funkcije osim potrebe za više snage i veće potrošnje, a onda predstave tablet od skoro 20'' sa rezolucijom manjom nego mobitel

Stoja
Moj PC  
5 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Samsung službeno najavio Galaxy View
Stoja kaže...

Ne kužim im logiku da na smartphonima forsiraju sve veću i veću rezoluciju koja ne donosi neke velike koristi i funkcije osim potrebe za više snage i veće potrošnje, a onda predstave tablet od skoro 20'' sa rezolucijom manjom nego mobitel

 Ma to je i dalje više nego dovoljna rezolucija za 18". Ono što su na smartphoneima pretjerali je upravo cirkus sa tim mega rezolucijama, trend kojih je, ajmo bit iskreni, pokrenuo Apple sa svojim "retina" gimmickom, pa su ostali navalili skupljati plodove tog appleovog (dakako uspješnog) marketinga. 

Meni glede ovog Galaxy Viewa nije poznato par drugih podataka:
Dali i dalje ima samo jedan konektor, 
dali ima osjetljivost na pritisak, i
koji je operacijski sistem gore?
Ono da probamo dokučiti dali je riječ o nekom laptop replacementu, smart graphic tabletu ili samo i dalje ekspandirani tablet vulgaris?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2015 21:17 (overhaul).
12 godina
odjavljen
offline
Samsung službeno najavio Galaxy View

Ne razumijem taj Samsung, štapmaju te mobitele gore nego što je Nokia Lumie radila, bacaju pare na toliki marketing za svaki uređaj(valjda?) i onda se čude što su u minusu... Svake godine izbacuju nove mobitele iako imaju više nedostataka nego novina od predhodnika(tipa SD slot ili izmjenjiva baterija)

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung službeno najavio Galaxy View
Stoja kaže...

Ne kužim im logiku da na smartphonima forsiraju sve veću i veću rezoluciju koja ne donosi neke velike koristi i funkcije osim potrebe za više snage i veće potrošnje, a onda predstave tablet od skoro 20'' sa rezolucijom manjom nego mobitel

Navodno je jedan od razloga za to da mobiteli budu isto nekakvi VR uređaji. Naravno, neće biti do koljena Oculus Riftu i ostalima.  

Na primjer: https://www.google.com/get/cardboard/

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung službeno najavio Galaxy View
Ipad pro!?

Al sad su stvarno smijesni. Za svaku applovu oni isto
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung službeno najavio Galaxy View
overhaul kaže...

* * *

* * * 

Meni glede ovog Galaxy Viewa nije poznato par drugih podataka:
* * *
koji je operacijski sistem gore?
Ono da probamo dokučiti dali je riječ o nekom laptop replacementu, smart graphic tabletu ili samo i dalje ekspandirani tablet vulgaris?

Imaš na slici, OS je Android 5.1. Inače ako surfaš prkeo Chromea imaš fantastčni dodatak pod nazivom Hover Zoom: pređeš preko slike i on je uveliča do max velličine ili slike ili ograničenja monitora. Dok tako ti miš stoji na slici možeš koristiti dvije fantastične tipke S za Save (sliku sprema odmah u Downaload) i T za otvaranje slike u novi prozor (štedi vrijeme za izvlačenje URL slike). Moja topla preporuka, nakon što Hover Zoom počneš koristiti (a vjerujem da ima sličnih dodataka) vidjet ćeš skok u ajmo reći 'kvaliteti0 surfanja. Tražiš sliku na Google, pod opcijama odabereš Large i samo prelaziš mišem i stišćeš slovo S i sve se skida (ako imaš potrebu) u Download direktorij. Da to postoji i uBlock Origin nikada više ne bih pogledao Chrome kao pretraživač.

 

Inače OT: ovo je za mene mini televizor (vjerujete ima ljudi koji još uvijek nemaju potrebe za velikim televizorom pa još uvijek imaju 19" CRT guzičare), jedino što nema DVB nekog tunera ali vjerujem da bi se ovo dalo riješiti preko adaptera od onog Routra od kablovkskog operatera ili nekim sličnim egzibicijama.

 

Inače što se tiče rezolucije i tu se slažem sa tobom. Međutim da je UHD i da postoji sadržaj za isti i da je 1.5 kg lakši to bi bila sasvim druga priča. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice