Samsung pumpa glasine o satu kojega još nitko nije

poruka: 7
|
čitano: 1.780
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung pumpa glasine o satu kojega još nitko nije".
16 godina
offline
Samsung pumpa glasine o satu kojega još nitko nije

Očekujem da dobro iskopiraju Apple ovaj put, bez toliko plastike.

 
0 15 hvala 0
15 godina
offline
Samsung pumpa glasine o satu kojega još nitko nije

Što ti je socijalno napaćen čovjek, ovaj uređaj nema apsolutno nikakve poveznice za Appleom.

Uostalom nije li Apple zakasnio s smartwatchom u odnosu na samsunga skoro dvije godine?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung pumpa glasine o satu kojega još nitko nije

"okrugli prsten" ?!!!

 

Sva sreća pa se Samsung nije odlučio za pravokutni ili trokutasti prsten...

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung pumpa glasine o satu kojega još nitko
pa nokia je telefone na "tocak"....na sta ide ipod isto.... nevidim ni u satu problem...
VenAtoR#2231
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung pumpa glasine o satu kojega još nitko

Daklem apple ni sa iphone nije bio prvi na trzistu. Niti sa mp3 plejerom. Bogami ni sa tabletom. Pa tako ni sa pametnim satom. Ali je prvi koji su bitni, telfoni, tableti, mp3 plejeri a bogami i sat ce postati sigurno. Prema tome ne znam sto hoces reci? Da su trebali izbaciti poluproizvod kao samsung. Ni sam ne znam koliko su sistema promjenili na satu u godinu dana (android, tizen i android were). Uglavnom siguran sam da ce za tjedan dana od pocetka prodaje biti najprodavaniji pametni sat. 

15 godina
offline
Samsung pumpa glasine o satu kojega još nitko nije

Prije svega, potpuno je drugačiji sistem rada "točka" na ovom satu, i na apple-ovom.

Pogledajte bijele slike, ne ovu ilustraciju, okreće se prsten cijelog sata, a ne brojčanik kao kod applea.

Druga stvar, čisto sumnjam da će apple biti najprodavaniji, pebble će tu titulu držati još godinama, pogtovo s novim modelom, a da ne pričam kad izađe njegova metalna verzija.

Eink ekran, još u boji, plus pametni remeni za njega, čisto sumnjam da će ih apple tako lako srušit...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung pumpa glasine o satu kojega još nitko
surff kaže...

Daklem apple ni sa iphone nije bio prvi na trzistu. Niti sa mp3 plejerom. Bogami ni sa tabletom. Pa tako ni sa pametnim satom. Ali je prvi koji su bitni, telfoni, tableti, mp3 plejeri a bogami i sat ce postati sigurno. Prema tome ne znam sto hoces reci? Da su trebali izbaciti poluproizvod kao samsung. Ni sam ne znam koliko su sistema promjenili na satu u godinu dana (android, tizen i android were). Uglavnom siguran sam da ce za tjedan dana od pocetka prodaje biti najprodavaniji pametni sat. 

 Samo je problem što Apple apsolutno ništa novog i naprednog ne donosi ni u kojem pogledu sa svojim iWatchem, niti su riješili probleme koji muče i konkurenciju, niti su ovaj put po dizajnu korak ispred, već par koraka iza (obzirom da su se svi složili da su okrugli Smartwatchevi pravi form factor).

Na žalost isto se može reći i za iPhone 6 (super mi je da u recenziji čak i  Petric priznaje da je malo smiješno kad primiš iP5 nakon šestice da je to bio Appleov adut na tržištu - ilitga isto ono što svi koji nisu u svom Apple svijetu tvrde već godinama) pa vjerujem da će se na žalost i iWatch prodavati.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice