Samsung preuzima Boxee

poruka: 9
|
čitano: 2.503
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung preuzima Boxee".
14 godina
neaktivan
offline
Samsung preuzima Boxee

Prije bih rekao da ih je XBMC ugrozio. D-linkov boxee box je bio poprilično skup.

 

Danas čovjek složi hptc za oko 1000kn i fino uz XBMC dobije sve što ima boxee a i više.

 

XBMC je k tome besplatan (open source), konstantno ga poboljšavaju a i dostupan je za sve moguče OSeve 

pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2013 12:50 (peroko).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung preuzima Boxee
peroko kaže...

Prije bih rekao da ih je XBMC ugrozio. D-linkov boxee box je bio poprilično skup.

 

Danas čovjek složi hptc za oko 1000kn i fino uz XBMC dobije sve što ima boxee a i više.

 

XBMC je k tome besplatan (open source), konstantno ga poboljšavaju a i dostupan je za sve moguče OSeve 

Imam Boxee i XBMC na druga tri uređaja i Boxee je miljama ispred XBMC-a. Jednostavnost upotrebe i izgled softvera je dve generacije ispred XBMC-a. O dizajnu same kutijice da ne govorim, izgleda kao komad nakita na stolu, a ne kao neki receiver.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung preuzima Boxee
zoki.zlikowski kaže...
peroko kaže...

Prije bih rekao da ih je XBMC ugrozio. D-linkov boxee box je bio poprilično skup.

 

Danas čovjek složi hptc za oko 1000kn i fino uz XBMC dobije sve što ima boxee a i više.

 

XBMC je k tome besplatan (open source), konstantno ga poboljšavaju a i dostupan je za sve moguče OSeve 

Imam Boxee i XBMC na druga tri uređaja i Boxee je miljama ispred XBMC-a. Jednostavnost upotrebe i izgled softvera je dve generacije ispred XBMC-a. O dizajnu same kutijice da ne govorim, izgleda kao komad nakita na stolu, a ne kao neki receiver.

Ali xbmc ima tonu opcija i pluginova (sve više i više svaki dan) i postoji za: windows, linux, osx, android....  

 

Još kad dodaš da je besplatan možeš uzet neki stari komp s 2 jezgre i pretvorit ga u punokrvni htpc za 0 kuna

pero_HR
14 godina
offline
Samsung preuzima Boxee

Žao mi je samo što su ugasili PC verziju programa, uvjek sam koristio betu i bila mi je puno draža od XBMCa, ali kada su izbacili finalnu verziju sve su pokvarili i od tada se borim s XBMCem.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung preuzima Boxee

Boxee je baziran (fork) na XBMC-u.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2013 14:14 (martin).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung preuzima Boxee
peroko kaže...
zoki.zlikowski kaže...
peroko kaže...

Prije bih rekao da ih je XBMC ugrozio. D-linkov boxee box je bio poprilično skup.

 

Danas čovjek složi hptc za oko 1000kn i fino uz XBMC dobije sve što ima boxee a i više.

 

XBMC je k tome besplatan (open source), konstantno ga poboljšavaju a i dostupan je za sve moguče OSeve 

Imam Boxee i XBMC na druga tri uređaja i Boxee je miljama ispred XBMC-a. Jednostavnost upotrebe i izgled softvera je dve generacije ispred XBMC-a. O dizajnu same kutijice da ne govorim, izgleda kao komad nakita na stolu, a ne kao neki receiver.

Ali xbmc ima tonu opcija i pluginova (sve više i više svaki dan) i postoji za: windows, linux, osx, android....  

 

Još kad dodaš da je besplatan možeš uzet neki stari komp s 2 jezgre i pretvorit ga u punokrvni htpc za 0 kuna

Imaš i Boxee na hrpu uređaja. Ja sam Apple TV na kraju pretvorio u drugi Boxee jer je Boxee bolji od originalnog softvera.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung preuzima Boxee
zoki.zlikowski kaže...
peroko kaže...
zoki.zlikowski kaže...
peroko kaže...

Prije bih rekao da ih je XBMC ugrozio. D-linkov boxee box je bio poprilično skup.

 

Danas čovjek složi hptc za oko 1000kn i fino uz XBMC dobije sve što ima boxee a i više.

 

XBMC je k tome besplatan (open source), konstantno ga poboljšavaju a i dostupan je za sve moguče OSeve 

Imam Boxee i XBMC na druga tri uređaja i Boxee je miljama ispred XBMC-a. Jednostavnost upotrebe i izgled softvera je dve generacije ispred XBMC-a. O dizajnu same kutijice da ne govorim, izgleda kao komad nakita na stolu, a ne kao neki receiver.

Ali xbmc ima tonu opcija i pluginova (sve više i više svaki dan) i postoji za: windows, linux, osx, android....  

 

Još kad dodaš da je besplatan možeš uzet neki stari komp s 2 jezgre i pretvorit ga u punokrvni htpc za 0 kuna

Imaš i Boxee na hrpu uređaja. Ja sam Apple TV na kraju pretvorio u drugi Boxee jer je Boxee bolji od originalnog softvera.

Odakle si skinuo softver?

pero_HR
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung preuzima Boxee
peroko kaže...

Odakle si skinuo softver?

Sad se više ne sjećam (to sam radio prije 2-3 godine), Apple TV sam jailbreakao i došao je s tim Boxee, ostale uređaje se uopće ne sjećem. Pogledao sam malo po netu i našao ovo:

Boxee za Linux:

http://www.techspot.com/downloads/4923-boxee-for-linux.html

 

I evo za Apple TV:

http://howto.wired.com/wiki/Hack_Your_Apple_TV_With_Boxee

 

Znam da je bio i za Windows, ali su sad promijenili stranice Boxeea i ne mogu to naći.

16 godina
neaktivan
offline
Samsung preuzima Boxee

Čudi me kako niko nije spomenuo meni najbolji HTPC program... MediaPortal... Mogućnosti koje on nudi zaista zapanjujuće, mada je istina da je za rad potreban malo jači od prosečnog htpc-a... :)
http://www.team-mediaportal.com/

At the end of the day it's all about her - Lew Ashby www.nethitchhiker.co.cc
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice