Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

poruka: 61
|
čitano: 14.761
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3".
12 godina
neaktivan
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

krv ti j...  nisu u stanju normalan os za telefon napravit. nikad vise ti debili.. {#}

xfact
Moj PC  
11 7 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

A što je s nama koji smo zeznuli i nadogradili na 4.3.Ni isprike ,ni ono kao strpite se update stiže.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Ma neka, sramotno, tolke pare okreću i nisu u stanju ispeglat običan sustavić za mob, tolko odugovlače s tim updateom i kroz te godine-mjesece da ne mogu ispeglat sustav do kraja, bar kroz update il fix neki ko npr iOS 7.x.x. Downgradeaš mob na 4.1.2 xxemg4 i odlično radi, makar je star, al nema veze. Ili staviš custom rom i igraš se ako imaš volje. Šta ne izbace google edition rom, ili neki clean os koji nema tih problema. Sad nek se iskupe sa savršenim updateom 4.3, il nek izbace što prije KitKat 4.4, no kak se čini prije će S3 zastarjeti nego mi dobiti ispeglan sustav.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
18 1 hvala 0
15 godina
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Zbog toga se ne instalira odmah nova verzija/nadogradnja OS-a. Sjećam se da sam se ja tek nakon pola godine od izlaska ICS-a za svoju Xperiu Mini odlučio za nadogradnju.

Čekao sam potvrdu da se isplati nadograditi i da nema nikakvih problema. No isto mi je mobitel usporio sa ICS-om, ne puno, ali na GB-u je ipak bio brži.

Moj PC  
2 8 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Evo . Najnovje vijesti iz samsunga... Problem će bit riješen kad kupite S5.

 
26 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
brtulin kaže...

Evo . Najnovje vijesti iz samsunga... Problem će bit riješen kad kupite S5.

Jesi lud? Kakav S5. Prvo treba kupit S4. Onda S4 plus, sa Snapdragonom 800. Tek onda S5. To je upgrade cycle kakav Samsung prizeljkuje. 

13 godina
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Zato se nabavi Nexus i sve leti {#}

 
4 7 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
maximus007 kaže...

Zato se nabavi Nexus i sve leti {#}

Ili se stavi CM na S3 umjesto lošeg Samsung ROM-a i sve radi bez greške.

Ali da, slažem se da bi korisnici trebali dobiti uređaj koji radi bez greške, a ne da sami moraju čačkati po custom ROM-ovima.

 

Samsung se malo uljuljao i mislim da im je ovo lijepa pljuska za otrežnjenje.

11 godina
neaktivan
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

zato instalirate  neki custom rom (cyanogenMod ) i dobijete puno brzi rad  smartphona :)

 
0 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Meni jedino otključavanje traje duže, ekran se upali tek nakon 2 sec. Drugo je ok, baterija traje duže, wifi radi savršeno, data (3g i edge) transfer se poboljšao.. Nadam se da neće krenuti nizbrdo.

 

BDW lista problema izgleda kao na xda nightly-u kad se prime novog roma

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2013 17:56 (limitedition).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Meni je na primjer nezamislivo da čekam wake mobitela 2 sekunde. Iščupalo bi mi i zadnji živac.

The great thing about multitasking is that several things can go wrong at once.
10 godina
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Hvala dragom Bogu sto mi je dao pameti da napustim Samsung, i Android opcenito ;)

Moj PC  
6 15 hvala 0
16 godina
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Meni je i na 4.1.2 wake trajao 2+ sekunde, a sace zna desit da čekam 10 sekundi, ekran bljesne i gowno se restarta. Baterija traje jedno 15ak sati i u status baru stalno imam download nekog screenshot.png. Predobro. {#}

 

Al ikone su ljepše.

Wenn ist das Nunstuck git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Stvarno su jako zafusali sa ovim update-om. Uvijek pustim barem par mjeseci da se pokažu eventualni bugovi, al ovaj put si mislim pa valjda su ga ispeglali od kada je izasao 4.3 (ima više od godinu dana, ne znam točno), ali ne, moram ispast majmun. Sve mane bi nekako i prožvakao, al paljenje iz standby-a od 2 pa čak do 7-8 sekundi je dno-dna. Nabijem ih sve skupa, mob. od 5 milja kuna, a ne može se normalno niti upalit. Katastrofa. Pa da su se barem ispričali i najavili skori ispravak još bi nekako i shvatio, al ovako, ufff.

 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

"kuhar" sa XDA koji ni ne posjeduje doticni mobitel napravi bolji  rom nego ovi majmuni. Ovo je vec zalosno...

Moj PC  
16 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

drugim riječima, pametnije je uzeti kineski brand smartfon sa 4.2.2. ili 4.3 vanilla OS-em koji ce se vrtjeti glatko i bez problema a za 3x manje novce{#}

 
2 4 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
Islandski lišaj kaže...

drugim riječima, pametnije je uzeti kineski brand smartfon sa 4.2.2. ili 4.3 vanilla OS-em koji ce se vrtjeti glatko i bez problema a za 3x manje novce{#}

Ne moras kupovat kinesko...to je jos gore od Samsunga...reci cu ti dvije rijeci, Lumia/iPhone...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
MatijaZG kaže...
Islandski lišaj kaže...

drugim riječima, pametnije je uzeti kineski brand smartfon sa 4.2.2. ili 4.3 vanilla OS-em koji ce se vrtjeti glatko i bez problema a za 3x manje novce{#}

Ne moras kupovat kinesko...to je jos gore od Samsunga...reci cu ti dvije rijeci, Lumia/iPhone...

reci ces mi pogresne dvije rijeci. Isprobao sam neke Lumije i dojam je katastrofa, nisu radile neke osnovne stvari, a i ako pogledas recenzije na netu, imaju dosta mana u odnosu na konkurenciju.

Nisam shvatio ovo oko nekupovanja kineskog, ti mobiteli itekako valjaju, hardver i OS su isti, s time da vecinom ne eksperimentiraju sa custom UIjima koji su jedini razlog losih iskustava sa Androidima. Vanilla OSevi su odlični, pogotovo zadnje verzije.

11 godina
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Ne mogu izdržati da ne napisem: htc one rox everyone

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
0 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
ja111 kaže...

Ne mogu izdržati da ne napisem: htc one rox everyone

da ima vanilla OS (dijelovi custom OS-a provjereno trzaju, isprobao jucer u ducanu), promjenjivu bateriju (cesto putujem, mob koristim i za GPS i to mi je bitno), memory card slot te veći ekran (meni osobno je 4.7'' malcice malo) te megapikselniju kameru (koja cak ni u low lightu nije bog zna sto), onda bi bilo tako, a ovako mi je G2 s daleko boljim trajanjem baterije i Nexus 5 bolji odabir. Sto se tice Lumija, jedina prednost im je kamera, no kako imam profi fotoap. nijedna kamera s moba mu nije blizu te tu imam visoke zahtjeve pa mi to ionako nista ne znaci jer su za social sharing i ove kamere dovoljne kvalitete.

btw Kitkat je riješio jednu meni osobno iritantnu stvar kod Android OS-a a to su minijaturne ikonice te neke i podosta ružne u vanilla OS-u, kao ona za pristup aplikacijama. 4.4 izgleda stvarno dobro, WP je totalno infantilni look, slicno kao i ajfon (ipak bolji).

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2013 18:28 (Islandski lišaj).
10 godina
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
Islandski lišaj kaže...
ja111 kaže...

Ne mogu izdržati da ne napisem: htc one rox everyone

da ima vanilla OS (dijelovi custom OS-a provjereno trzaju, isprobao jucer u ducanu), promjenjivu bateriju (cesto putujem, mob koristim i za GPS i to mi je bitno), memory card slot te veći ekran (meni osobno je 4.7'' malcice malo) te megapikselniju kameru (koja cak ni u low lightu nije bog zna sto), onda bi bilo tako, a ovako mi je G2 s daleko boljim trajanjem baterije i Nexus 5 bolji odabir. Sto se tice Lumija, jedina prednost im je kamera, no kako imam profi fotoap. nijedna kamera s moba mu nije blizu te tu imam visoke zahtjeve pa mi to ionako nista ne znaci jer su za social sharing i ove kamere dovoljne kvalitete.

btw Kitkat je riješio jednu meni osobno iritantnu stvar kod Android OS-a a to su minijaturne ikonice te neke i podosta ružne u vanilla OS-u, kao ona za pristup aplikacijama. 4.4 izgleda stvarno dobro, WP je totalno infantilni look, slicno kao i ajfon (ipak bolji).

Svako ima svoje...kaj ti ne valja na Lumiji?

12 godina
protjeran
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Njemu ne valja nista sto nije na Androidu. To je onaj standardni troll sa 4 fakulteta, android developer je i svako malo se javi u temama slicnim ovoj. Unatoc 100 banova.

 
9 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

smjesni ste mi ovdje svi od reda - ako netko voli android nek uzima sebi nexus serije i imat ce uvjek uredaj koji glatko leti- imao sam galaxy nexus nikad problema - imao nexus 4 sve leti - sad imam nexus 5 o njemu i glatkoci nema mane - mene samo zanima da je sistem fluidan a to dobivam s nexusom - malo gubim na cameri i bateriji al to prezvakam - al zato imam uvjek novi android i uzivam - a vi ostali se patite kad ce update 

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Pa što mislite da njih briga za vas? Namjerno vas tjeraju da kupite noviju verziju uređaja, isto tako i Nexus, prestao je upgrade-ati 'starijeg' Nexusa, samo da vas natjera da kupite noviji, al bit ce nesretnika koji ce nadogradit na Nexus 4 i dobit ce sipak kad ne budu dobili nadogradnju za v5 android

 

Sve mi se cini da prelazim na WP8

 
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
sistov1 kaže...

smjesni ste mi ovdje svi od reda - ako netko voli android nek uzima sebi nexus serije i imat ce uvjek uredaj koji glatko leti- imao sam galaxy nexus nikad problema - imao nexus 4 sve leti - sad imam nexus 5 o njemu i glatkoci nema mane - mene samo zanima da je sistem fluidan a to dobivam s nexusom - malo gubim na cameri i bateriji al to prezvakam - al zato imam uvjek novi android i uzivam - a vi ostali se patite kad ce update 

lol ja sam smijesan a ponovio si za mnom nesto sto sam napisao.

 

Tocno je za nexus, s time da taj mobitel ima te dvije dosta velike mane, pogotovo to vrijedi za bateriju koja prema recenzijama jedva da traje i dan, sto se vidi jedino jos jako jeftinih kineza.

 

Dakle, provjereniji kinezi imaju barem dvostruki vijek trajanja baterije nexusa 5, a bogami neki i znatno bolju kameru, pa ne vidim zasto netko ne bi prije uzeo nekakav kinez brand smartfon s apdejtima prije negoli nexus 5, koji je da se razumijemo, jos uvijek jedan od boljih telefona na trzistu, pogotovo za tu cijenu. meni osobno je na prvo mjestu fluidnost OS-a i aplikacija u njemu, te kvaliteta ekrana (fail koji je bio kod sony z serije). Osobno imam kineza od 100ak dolara s 5'' IPS ekranom i dual coreom te Androidom 4.2., koji kako vidimo nije izvediv na daleko skupljem S4-u pa samim time mi je taj kinez generalno i bolji telefon od S4, ciji UI jos uvijek trza. Nije da si ne bih mogao priustit bolji telefon, vec mi bolji jednostavno ne treba i lovu trosim na neke druge proizvode gdje je razlika za novce puno veca. Samsung se, kao i cesto ranije u povijesti zaigra, izbaci hrpu featuresa, a na kraju osnove ne rade kako bi trebale. Imam samsungovu klimu inverter, odlican je uredjaj prekrasnog dizajna, no start do hladjenja joj traje 30ak sekundi {#}

 

Trenutno su telefoni iz Googleovih tvrtki najbolji, tj. najkompletniji, dakle Motorole i Nexusi, uostalom i sluzbene recenzije strucnih portala i osoba to i potvrdjuju. Meni osobno ne vrijede tih para (u Hr su daleko skuplji no Nexus na playu, a Motorola je skupa sama po sebi), pa bolje kineze smatram izvrsnim odabirom. ti kinezi imaju samo jedan bitan nedostatak a to je GPS cip koji u pravilu nije na razini samsunga, a pogotovo ajfonova (novi 5s briljira u tom pogledu). No, dovoljno su dobri jednom kada uhvate poziciju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2013 19:44 (Islandski lišaj).
13 godina
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Ako S5 ne bude nešto s čim će promijeniti stvari, ova banda postaje sve više slična Appleu.
Samo, što im je support malo slabija strana.

Kakvi su to jazavci, žali Bože.
Samo, hvala Bogu i xda {#} 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
2 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
sudy_freak kaže...

Ako S5 ne bude nešto s čim će promijeniti stvari, ova banda postaje sve više slična Appleu.
Samo, što im je support malo slabija strana.

Kakvi su to jazavci, žali Bože.
Samo, hvala Bogu i xda {#} 

slažem se, ali čemu xda i custom cigani kada to isto pa i fluidnije dobijes gotovo na kineskom smartfonu, a da te telefon u startu kosta 4x manje...

13 godina
odjavljen
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Da al ako ti rikne kineski smartfon (narucen iz kine) mos ga bacit u smece i cekat mjesec dana u najgorem slucaju da ti ga poprave (tj dok ga saljes i dok ga tebi salju nazad)

 
2 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
MARKOZD15 kaže...

Da al ako ti rikne kineski smartfon (narucen iz kine) mos ga bacit u smece i cekat mjesec dana u najgorem slucaju da ti ga poprave (tj dok ga saljes i dok ga tebi salju nazad)

1. zasto bi riknuo? imao sam hrpu kineskih uredjaja i nisam imao u postotku nista vise riknutih (zapravo od pocetka neispravnih) no onih poznatih marki. Kako bi to mobitel riknuo? Pa nije to auto da se trosi, nisam nikad kuzio te spike oko kvarenja iskreno...btw probaj u hr servisu zamijenit neki uredjaj poznatije marke na temelju garancije, dobit ces figu a ne priznanje kvara..obicno kvar za servisere nije kvar nego tvoje nesavjesno rukovanje istim

2. obicno svi kineski prodavaci nude garanciju od godine dana, isti klinac kao i poznate marke, a jedino sto ti se moze dogodit je da cekas mj dana na popravak. No, mobitel je obicno ili od pocetka ispravan ili nije, pa ako nije, dobijes povrat novaca. Nije mi se nikad dogodilo da sam morao cekati na servis, jednostavno bi dobio novce nazad. Ovo govorim iz iskustva narucivanja kineskih proizvoda, ne rekla-kazala, sto se po birtijama prica.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2013 20:15 (Islandski lišaj).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
Islandski lišaj kaže...

1. zasto bi riknuo? imao sam hrpu kineskih uredjaja i nisam imao u postotku nista vise riknutih (zapravo od pocetka neispravnih) no onih poznatih marki. Kako bi to mobitel riknuo? Pa nije to auto da se trosi, nisam nikad kuzio te spike oko kvarenja iskreno...

2. obicno svi kineski prodavaci nude garanciju od godine dana, isti klinac kao i poznate marke, a jedino sto ti se moze dogodit je da cekas mj dana na popravak. No, mobitel je obicno ili od pocetka ispravan ili nije, pa ako nije, dobijes povrat novaca. Nije mi se nikad dogodilo da sam morao cekati na servis, jednostavno bi dobio novce nazad. Ovo govorim iz iskustva narucivanja kineskih proizvoda, ne rekla-kazala, sto se po birtijama prica.

Nemam ništa protiv kineskih uređaja, tj većina iz kine dolazi, ali ja mislim da i sam znaš da će 60% populacije (današnji klinci i sl) i dalje kupovati iPhone, Samusng, itd. Jer čim čuju 'kinesko' odma misle da je nekvalitetno i da ne valja ništa, niti će s tim steći super uber cool popularnost u školi

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice