Samsung patentira "sportske naočale"

poruka: 10
|
čitano: 2.342
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung patentira "sportske naočale"".
12 godina
neaktivan
offline
Samsung patentira "sportske naočale"

Čemu ova žica?

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung patentira "sportske naočale"

Prije nego je netko drugi to isto patentirao.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
12 godina
offline
Re: Samsung patentira "sportske naočale"

Ta žica ti se ušteka u mobitel da bi na staklu mogao vidjeti gadget za vremensku prognozu, a u isto vrijeme s drugim okom gledaš kakvo je stvarno vrijeme vani pa uspoređuješ i odma rezultate bubaš na fejs...

16 godina
offline
Re: Samsung patentira "sportske naočale"
zoki.zlikowski kaže...

Čemu ova žica?

MicroUSB konektor za spajanje na mobitel...tako da će koristiti bateriju mobitela za rad kako bi naočale bila što lakše i manje... + sinhronizacija svih podataka i prijenos informacija

13 godina
online
Re: Samsung patentira "sportske naočale"
Ziga kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Čemu ova žica?

MicroUSB konektor za spajanje na mobitel...tako da će koristiti bateriju mobitela za rad kako bi naočale bila što lakše i manje... + sinhronizacija svih podataka i prijenos informacija

Zar nije MicroUSB preslab vodič struje?

Say hello to my little friend
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung patentira "sportske naočale"

Ako se svaki android puni na micro usb, a za pretpostaviti je da te male naocale nisu veci potrosac od smartphonea sa 4 jezgre i ekranom od 5", onda ne.

Koma
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung patentira "sportske naočale"
Krunoo7 kaže...
Ziga kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Čemu ova žica?

MicroUSB konektor za spajanje na mobitel...tako da će koristiti bateriju mobitela za rad kako bi naočale bila što lakše i manje... + sinhronizacija svih podataka i prijenos informacija

Zar nije MicroUSB preslab vodič struje?

pojasni,na što točno ciljaš?

Spale su nam gaće,zagrizli smo udice,glave nam u pijesku,nezaštićene guzice....
16 godina
offline
Re: Samsung patentira "sportske naočale"
Krunoo7 kaže...
Ziga kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Čemu ova žica?

MicroUSB konektor za spajanje na mobitel...tako da će koristiti bateriju mobitela za rad kako bi naočale bila što lakše i manje... + sinhronizacija svih podataka i prijenos informacija

Zar nije MicroUSB preslab vodič struje?

ako se preko tog kabela mob napuni brže nego što potroši energiju onda nema (očito) problema..

a naočale sumnjam da će trošiti više od moba..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
online
Re: Samsung patentira "sportske naočale"
kivic15 kaže...
Krunoo7 kaže...
Ziga kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Čemu ova žica?

MicroUSB konektor za spajanje na mobitel...tako da će koristiti bateriju mobitela za rad kako bi naočale bila što lakše i manje... + sinhronizacija svih podataka i prijenos informacija

Zar nije MicroUSB preslab vodič struje?

pojasni,na što točno ciljaš?

Da neće dobiti dovoljno struje, ali mislim da je kolega iznad mene dobro pojasnio.

Say hello to my little friend
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung patentira "sportske naočale"
Ziga kaže...
zoki.zlikowski kaže...

Čemu ova žica?

MicroUSB konektor za spajanje na mobitel...tako da će koristiti bateriju mobitela za rad kako bi naočale bila što lakše i manje... + sinhronizacija svih podataka i prijenos informacija

Hoću li uz njega dobiti konektor u glavi iza uha ili će mi to služiti da mogu vući naočale za žicu kad ih skinem s glave? Onako umjesto onog gay gumenog lančića koji se kači na naočale za čitanje?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice