Samsung Galaxy S II u T-Mobileu

poruka: 20
|
čitano: 5.551
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy S II u T-Mobileu".
16 godina
offline
Samsung Galaxy S II u T-Mobileu

Hoće li imati NFC model na našem tržištu, ili opet neki okilavljeni? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Samsung Galaxy S II u T-Mobileu
Aldo kaže...

Hoće li imati NFC model na našem tržištu, ili opet neki okilavljeni? 

A gdje ćeš koristiti NFC? :)

drpetric
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S II u T-Mobileu

Budući da radim u firmi koja se bavi razvojem RFID-a (http://www.tagnology.com), NFC nam je prilično zanimljiv.

Za sada koristimo Nexus S, no bilo bi nam od koristi kad bi se NFC nametnuo kao standard u smartphone-ovima.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II u T-Mobileu

Glupost nadamo se da neće probiti tu granicu .... bla bla ..... pa toliko košta stari Galaxy koji je po mnogima bolji telefon (gsmarena) i od iPhonea 4.

Osim toga mislim da Galaxy 2 jede Iphone 4 za doručak, a koliko košta Iphone iznad te psihološke granice otključan ......

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II u T-Mobileu
Unboxing :)



Cheers
I'm from Hollywood
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II u T-Mobileu

Nadam se da će bit do 4500,evo,ja sam prvi kupac :D Planiram prodat desire i nadodat već spremljenu lovu i uzet ovu mrcinu,po svim review-ima je to top model ove godine,svi su extremno zadovoljni s njim. Planirao sam čak uzet sa njemačkog expansys-a al mislim da me sa dostavom,carinom i porezom izađe oko 5200 kn,što mi je ipak previše. I 4500 je previše al već dugo pikiram ovaj mob,pa srce nema mira  :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S II u T-Mobileu
DwightSchrute kaže...

i uzet ovu mrcinu,

 Jest da je mrcina, ali HTC D-HD je ipak još veća mrcina !!

-- Kaj buš ti bum i ja --
13 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S II u T-Mobileu

Obični Galaxy S je jeo ip4 stoga nemojte nepotrebnu raspravu započinjat -.-'

 

4500 bi bila ok cijena za takav uređaj, i nemojte mi o nekim psihološkim granicama jer kad izađe novi iP5 bit će opet 10 000 kn u T-mobileu pa ćete reć kako je to cijena otključanog, ali zato u tarifi 750 s ugovorom na 5 godina košta samo 1500 kn -.-'

 
2 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II u T-Mobileu

Ja sam imao iPhone, pa iPhone 3GS, pa HTC Desire i sada SGS

 

Stvarno, od svih mobitela koje sam dosad imao, ovaj SGS (Stock JVB 2.3.3) je najveća zvjerka... Dovoljno bi bilo samo poboljšati trajanje baterije i ne bi bilo potrebe za ičim boljim :)

Ali kad pogledaš... Exynos procesor, giga rama, ekran sa normalnim subpixelima (ali ipak povećan na 4.3"... rađe bih da je ostao 4" ili da su ga čak smanjili na 3,7 da bude dimenzijama sličniji Desireu) - morat ću to nabaviti :)

Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II u T-Mobileu

Najavljena cijena u njemačkoj je 530 eur a trebao bi se pojaviti za tjedan dana na tržištu. Nema dileme, kupuje se.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S II u T-Mobileu
logan kaže...
DwightSchrute kaže...

i uzet ovu mrcinu,

 Jest da je mrcina, ali HTC D-HD je ipak još veća mrcina !!

Ti se šališ?

 

ovo je totalno subjektivno mišljenje i samo nabijanje postova...

 

Gade mi se neki ljudi na ovom forumu sa svojim komentarima! Kao da su svi hebeni klinci i govore moj tata ima većeg od tvog! {#}

 

Ovaj galaxy je trenutno uz Sensationnajbolji smartphone na tržistu. IP 4 i HTD D-HD su godinu dana stari mobiteli, normalno je da ih je vrijeme pregazilo što ne znači da su i dalje vrhunski uređaji.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
14 godina
offline
Samsung Galaxy S II u T-Mobileu

kako je na Androidu riješena sinhronizacija kontakata na mobitelu sa kontaktima u adresaru kompa, jel radi dvosmjerni update,  kad se promjeni u mobitelu, da automatski sinhronizira na kompu promjenu kontakta i obrnuto?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S II u T-Mobileu
bus kaže...

kako je na Androidu riješena sinhronizacija kontakata na mobitelu sa kontaktima u adresaru kompa, jel radi dvosmjerni update,  kad se promjeni u mobitelu, da automatski sinhronizira na kompu promjenu kontakta i obrnuto?

 

Sync kontakata u mobu i google contacts se obavlja preko wlan-a ili mobilnog interneta, a za sync sa kompovima (Outlook 2010) koristim http://www.daveswebsite.com/software/gsync/

Za kalendar korisnitim google aplikaciju Google Calendar Sync http://dl.google.com/googlecalendarsync/GoogleCalendarSync_Installer.exe

Sve se odvija bez spajanja kompa i mobitela automatski.

 

Postoje i besplatni alati za sync kontakata i kalendara sa Outlook

http://lifehacker.com/#!5193636/go-contact-sync-keeps-google-and-outlook-contacts-matched

http://oggsync.com/

 

Kod mene je HTC Desire sa custom romom http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1016940 i mogu reci da mob radi savrseno i nemam namjeru mjenjati za noviji model...developeri svako malo izbace nešto novo

 

"Ko hoće nešto da učini, nađe način, ko neće ništa da učini, nađe opravdanje." Pablo Picasso
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2011 16:01 (darvin567).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S II u T-Mobileu
Kupih galaxy s prije mj dana tek al ozbiljno razmusljam o ulaganju u galaxy s2 :)
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S II u T-Mobileu

Ajde mi Bugovci ovo pojasnite. Danas je 05.05. A velite na pocetku clanka, citiram: "za koji dan će se - najavljuju nam iz T-Mobilea - pojaviti i u njihovoj ponudi na hrvatskom tržištu". Moja logika je da bi to "za koji dan" trebalo biti do, recimo, iduceg tjedna. A onda opet na kraju clanka velite, citiram: "hrvatski će korisnici moći nabaviti nasljednika najprodavanijeg smartphonea s Googleovom platformom krajem svibnja". Kraj svibnja nije bas za koji dan. A ja motrim stranice svih nasih operatera na dnevnoj bazi i cim se pojavi kod nas istog trena ga idem kupiti. Buduci da mi je istekao ugovor kod Tele2 cak sam spreman prijeci u T-mobile.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II u T-Mobileu

I onda se ljudi rugaju iPhone korisnicima kako odmah kupuju nove kad izađu.

Dobar dio ljudi na Androidu to radi svakih par mjeseci, a svaka koju generaciju starija verzija mobitela

gubi dobrano na cijeni. Inace pohvalno je da ce T-mobile uskoro ponudit taj mob, a ne da kasne po pola

godine ko i obicno. Ako bude manje od 4500kn to bi bilo ok, ali naravno uz neku pretplatu,

jer dati oko 4000kn u kešu za mob je pomalo bedasto.

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S II u T-Mobileu
U VIPu su svi ovi jaci modeli (Desire S,Nexus S, Optimus 2x...) 4499,00 kn. Nadam se da ce i ovaj tako... Nebi trebao biti nesto previse skup ako je u njemackoj oko 3900. U Juznoj Koreji je ako sam dobro vidio na jednom siteu 300€ :D
Cim dode, Galaxy S jedinica u oglasnik :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II u T-Mobileu

30 svibnja dolazi u T-mobile. Izvor

 

Nadam se da će ubrzo doći i u VIP, i da neće koštati puno više od prvog Galaxy-a koji je izgleda najeftiniji u VIPu (2200 na ugovor od 24mj tarifa 30).

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S II u T-Mobileu
Dkc kaže...

30 svibnja dolazi u T-mobile. Izvor

 

Nadam se da će ubrzo doći i u VIP, i da neće koštati puno više od prvog Galaxy-a koji je izgleda najeftiniji u VIPu (2200 na ugovor od 24mj tarifa 30).

 

Po tome se nadam da cu sa produzetgom ugovora na 24 mjeseca u Tmobile Tarifa Obitelj 300 i 18000 bodova dobit ga za nekih 800~1200 :)

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S II u T-Mobileu

Valjda neće bit preskup. U Sloveniji je 540€što je negdje 3900kn. Valjda ću bit manje od 2000kn u tarifi Extra total 100+12000 bodova,ako bude moj je 100%.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice