Samsung čeka WP8

poruka: 10
|
čitano: 2.241
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung čeka WP8".
15 godina
odjavljen
offline
Samsung čeka WP8

uf, dva modela - to se zove predanost!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung čeka WP8
skank666 kaže...

uf, dva modela - to se zove predanost!

Za nedokazanu platformu to je i više nego dovoljno. HTC se opekao sa 7 modela na prvom WP7, sada su i oni izdali samo 2 za WP7.5.

12 godina
neaktivan
offline
Samsung čeka WP8

Super, Nokia i Samsung na Microsoftovoj strani. WP platforma je osuđena na uspjeh!, valjda? {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Samsung čeka WP8
royalhero kaže...

Super, Nokia i Samsung na Microsoftovoj strani. WP platforma je osuđena na uspjeh!, valjda? {#}

Ne vjerujem, preživjeti će Android i iOs, a ostali su osuđeni na propast.

Microsoft će uložiti hrpu love u marketing, ali generalno Windows Phone ne nudi ništa novo (osim user interfacea)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung čeka WP8

Ja vjerujem da će WP platforma uspjeti. Jedina mana im je što su zakasnili na tržište. Microsoft zaslužuje da uspije. Ne mora biti na prvom mjesu pa ni na drugom, ali solidno treće čvrsto mjesto je super. Moglo bi biti ovako, ali za WP može i bolje, ali:
1. Android 50%
2. iOS 22.5%
3. WP 22.5%
4. Other 5%

A realno bi trebalo biti, 1. Android, 2. WP, 3. iOS.
Ja ne vidim u čemu je iOS bolji od WP.

16 godina
offline
Re: Samsung čeka WP8
royalhero kaže...

1. Android 50%
2. iOS 22.5%
3. WP 22.5%
4. Other 5%

Nemam ništa protiv niti jednog OS-a, imam doma sva 3 i svaki je specifičan na svoj način, tj. svaki ima svoje korisnike. Šta će recimo mojoj sestri root-an telefon sa cyan-om gore kad ga koristi za pozive/poruke/fejs, staroj je WP i više nego dovoljan (prešla sa s60 na WM6.5 pa na WP) kad ga koristi za pozive/poruke/čitanje vijesti... Dakle ovakav poredak je sasvim ok, doduše +/- koji postotak gore-dolje ne bi se razlika ni vidjela.

Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung čeka WP8
Sad kad izadje Galaxy S III s W8.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung čeka WP8
@fireman
Ma da, naravno.
Nadam se da nisi ozbiljan.
I am Sinistar. I hunger!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung čeka WP8
Nadam se da ti nisi ozbiljan,
Salim se :-)
15 godina
neaktivan
offline
Samsung čeka WP8

da li je moguće da ove mrcine od telefona sa takvim bijesnim hardverom mogu da pogone više različitih mobilnih OS-a?

nekako im je hardver prilično sličan...

here I am
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice