Samoubojstvo u Appleovu sjedištu

poruka: 17
|
čitano: 2.969
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samoubojstvo u Appleovu sjedištu".
14 godina
offline
Samoubojstvo u Appleovu sjedištu

Ako se odnose prema radnicima kao i u Kini onda se zna motiv!

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Samoubojstvo u Appleovu sjedištu

Nije to bilo samoubojstvo, to Apple razvija iGun ali ovaj nesretnik, ko što Apple voli reći svojim nezadovoljnim kupcima, "was holding it wrong".

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
24 2 hvala 0
15 godina
offline
Samoubojstvo u Appleovu sjedištu

moguće je i da je dječak pomogao fbi-ju kopati po điđi pa su ga ukebali. pa mu je bilo neugodno. 

 

(a možda i zbog toga što je bivša časna bernadette pošla za tamo nekog oduzetnika, a baš joj je htio pomoći u otplati hredita )

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.4.2016 17:35 (Ajar).
Moj PC  
2 4 hvala 0
16 godina
offline
Samoubojstvo u Appleovu sjedištu

ne znam kakve veze ova vijest ima s bugom, it-jem ili konjskim trkama.

 

plus sto necija tragedija i nije neki razlog za sprdnju niti doskocice.

samo nam jos obdukcijski nalazi fale :-(

 

 

 

 

 

 
11 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Samoubojstvo u Appleovu sjedištu
Memphis kaže...

Ako se odnose prema radnicima kao i u Kini onda se zna motiv!

 Samo što ti radnici u kini nisu Appleovi radnici već Foxconovi itd... 

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Samoubojstvo u Appleovu sjedištu

Kolko je svijet zaglibio, da se ljudi ubijaju na radnom mjestu, po mogucnosati isamoubojstvo i selfie trenutak prije. RIP pokojniku al ovo mi je bas plastika,neon i celofan, digitalno naravno...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samoubojstvo u Appleovu sjedištu
Atj_Lučko na aparatima ☺ hahah.
Moj PC  
1 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samoubojstvo u Appleovu sjedištu

Nisu mi nikako jasni ti ljudi. Ajde ako se već planirao ubiti trebao je prvo roknut svog šefa ili nekog visoko pozicioniranog u Apple-u pa onda sebe.

 
5 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samoubojstvo u Appleovu sjedištu
Skonto za koga radi.. pokoj mu duši
Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
2 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samoubojstvo u Appleovu sjedištu
zeroname kaže...

Nisu mi nikako jasni ti ljudi. Ajde ako se već planirao ubiti trebao je prvo roknut svog šefa ili nekog visoko pozicioniranog u Apple-u pa onda sebe.

 Možda razlog samoubojstva nema veze s njegovim šefom ili Appleom.

 

11 godina
offline
Re: Samoubojstvo u Appleovu sjedištu
nikola kaže...

ne znam kakve veze ova vijest ima s bugom, it-jem ili konjskim trkama.

 

plus sto necija tragedija i nije neki razlog za sprdnju niti doskocice.

samo nam jos obdukcijski nalazi fale :-(

 

 

Vijesti koje imaju pojam "Apple" imaju više klikova.

13 godina
offline
Re: Samoubojstvo u Appleovu sjedištu
micr0 kaže...
Atj_Lučko na aparatima ☺ hahah.

Na kojim si ti drogama da tako možeš vrijeđati kolege forumaše???? 

 

Daj barem malo skromnosti nad ovako tragičnim činom nesretnog mladog čovjeka, koji se očigledno nije mogao nositi sa teretom svojeg znanja i zadataka koji su najvjerojatnije stavljeni pred njega i njegova nejaka pleća! 

 

Muka mi je od ovakvih  kao ti!!!! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: Samoubojstvo u Appleovu sjedištu
ATJLučko kaže...
micr0 kaže...
Atj_Lučko na aparatima ☺ hahah.

Na kojim si ti drogama da tako možeš vrijeđati kolege forumaše???? 

 

Daj barem malo skromnosti nad ovako tragičnim činom nesretnog mladog čovjeka, koji se očigledno nije mogao nositi sa teretom svojeg znanja i zadataka koji su najvjerojatnije stavljeni pred njega i njegova nejaka pleća! 

 

Muka mi je od ovakvih  kao ti!!!! 

 Brate nemoj sta zamjeriti al moro sam, vidim volis Apple, iskreno volim i ja, al tesko da postoji netko na forumu ko ga vise voli od tebe , prva asocijacija na Apple si Ti 

13 godina
offline
Re: Samoubojstvo u Appleovu sjedištu
micr0 kaže...
ATJLučko kaže...
micr0 kaže...
Atj_Lučko na aparatima ☺ hahah.

Na kojim si ti drogama da tako možeš vrijeđati kolege forumaše???? 

 

Daj barem malo skromnosti nad ovako tragičnim činom nesretnog mladog čovjeka, koji se očigledno nije mogao nositi sa teretom svojeg znanja i zadataka koji su najvjerojatnije stavljeni pred njega i njegova nejaka pleća! 

 

Muka mi je od ovakvih  kao ti!!!! 

 Brate nemoj sta zamjeriti al moro sam, vidim volis Apple, iskreno volim i ja, al tesko da postoji netko na forumu ko ga vise voli od tebe , prva asocijacija na Apple si Ti 

Iskreno, prihvaćam ispriku, ali brate, dijete je dignulo ruku na sebe, jedan mladi život je bezpovratno izgubljen, na žalost! 

Isto tako, drago mi je da i ti voliš Apple i njegove gadgete, i drago mi je da sam postao mjerna jedinica za iOvna, šala mala na moj račun, ali ja ipak prije svega cijenim kako općenito kvalitetu, tako i kvalitetnu opće podršku kupcima širom svijeta! 

Da su se pokazali malo više fer u HTC-u ili Samsungu, vjerojatno nebi tako superlako se dogodio moj prijelaz/povratak na iOS platformu, tim više što sam čak 2009 i 2010 godine u dva navrata imao pozive od nekoga iz HTC-a, što mi je bilo frapantno pohvalno od njihove strane, ali radost nije bila predugog vijeka! 

U svakom slučaju, ono nesretno dijete je po mojem skromnom subjektivnom razmišljanju imalo posao života, ili barem od nekolicine poslova života po mojem ukusu, ali, na kraju tužne balade, pokazalo se da mentalno u glavi nije bio jak materijal, što me pomalo navodi na misao da bi kod Steve Jobsa vjerojatno puknuo i izgorio još i prije! 

 

Isprika prihvaćena, uz molbu ipak biti malo senzibilniji sukladno naslovu i sadržaju teme, pozdrav kolega! 

ATJ Lučko
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samoubojstvo u Appleovu sjedištu
Vijest je ajmo reći tragična (zbog njegove familije). Ali da se tolika pozornost pridaje ljudima koji nema rješenja nego se kukavički ubiju i tako rješavaju sebi problem ne misleći na one koje ostavljaju iz sebe nije mi jasno. Vijest bere poglede jer je Apple i jer ljudi vole stavljati izbljeđene zastave i takve stvari... Dobro je da nekog nedužnog nije povukao sa sobom
Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samoubojstvo u Appleovu sjedištu

Dragi uredniče portala BOL,

IMHO ovom tekstu nije mjesto ovdje. Rubriku Crna kronika nemate, ergo..

Itako pročitam apsolutno sve tekstove koje objavite, kao i većina ljudi koji ovdje dolaze, i vrijeđaju me click-bait naslovi koji su potrebni nekim drugim, besprizornim portalima.

S druge strane, tekstovi koje ste uveli o fizici su za apsolutno svaku pohvalu, samo nastavite s takvom sjajnom praksom i zadržite razinu na koju smo od vas i navikli.

p.s. da li planirate uvesti pretplatu na online izdanje? 

ako će vas to spasiti od toga da ne morate objavljivati onakve tekstove, ja sam za!

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2016 9:22 (vragec111).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samoubojstvo u Appleovu sjedištu
Dakle, Ako ce ovo krenuti tim putem:

- "Crna kronika"
- "Sabor"
- "45'" I spin off FPS-ovi tipa ustase vs cetnici vs UDBA vs Vatikan vs HDZSDP vs di si bio 91
- Soraja I ona Stanija I Severina daleko im rodna kuca pu pu pu
- "Big Brother"
- "Narodnjacki koncerti u Sesvetama"
- "Mafije, reketarenja, decki s Knezije, decki Iz Dubrave I Becki djecacki zbor iz Beca, Austrija"

I sva slicna subhumana sredstva kojim hrane puk da ih smire I prikuju uz ekran, please javite da vise ne dolazim ovamo.

Please consider this a serious warning!
 
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice