Ruski podatkovni centar za napajanje koristi nukle

poruka: 7
|
čitano: 1.984
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ruski podatkovni centar za napajanje koristi nukle".
8 godina
neaktivan
offline
Ruski podatkovni centar za napajanje koristi nukle

E moj autoru članka (Matija Pavlić), kojisi ti lik!

 

A gdje je proizvedena el. energija koja napaja tvoje računalo!? Vjerovatno u nuklearnoj elektrani Krško.

 

Zato bih predložio izmjenu naslova članka :"Ruski podatkovni centar za napajanje koristi el. energiju". Ali stanite, to više nije nikakva vijest!!!! Koji ste vi likovi!

 

Zdravo

 

 

 
13 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski podatkovni centar za napajanje koristi n
121336 kaže...

E moj autoru članka (Matija Pavlić), kojisi ti lik!

 

A gdje je proizvedena el. energija koja napaja tvoje računalo!? Vjerovatno u nuklearnoj elektrani Krško.

 

Zato bih predložio izmjenu naslova članka :"Ruski podatkovni centar za napajanje koristi el. energiju". Ali stanite, to više nije nikakva vijest!!!! Koji ste vi likovi!

 

Zdravo

Sasvim legitiman prigovor, no pretpostavljam da je rijec o tome da se taj podatkovni centar napaja direktno iz NE, a ne da ta struja prvo ulazi u distribucijsku mrezu pa onda do podatkovnog centra. Tako da ce taj pod. centar biti non-stop pogonjen el. energijom, bez obzira na probleme u distribucijskoj mrezi. Jedino kad bi ostao bez el. energije je ugasena NE ili pokvareni vodovi koji vode direkt iz NE u centar.

 

Znas ono kad ljudi u kleti furaju agregate da daju struju, e ovaj pod. centar ima vlastiti agregat, tj. NE da ga pogoni. :D

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
15 godina
neaktivan
offline
Ruski podatkovni centar za napajanje koristi nukle

Nuklearka u naslovu koji nije narandžaste boje i na vrhu par dana? WTF?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Ruski podatkovni centar za napajanje koristi nukle

ma sramota. trebalo je podatkovni centar središta spojiti na fitness središte centra pa nek se struja proizvodi vrtnjom pedala. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Ruski podatkovni centar za napajanje koristi n
1domagoj1 kaže...

Sasvim legitiman prigovor, no pretpostavljam da je rijec o tome da se taj podatkovni centar napaja direktno iz NE, a ne da ta struja prvo ulazi u distribucijsku mrezu pa onda do podatkovnog centra. Tako da ce taj pod. centar biti non-stop pogonjen el. energijom, bez obzira na probleme u distribucijskoj mrezi. Jedino kad bi ostao bez el. energije je ugasena NE ili pokvareni vodovi koji vode direkt iz NE u centar.

 

Znas ono kad ljudi u kleti furaju agregate da daju struju, e ovaj pod. centar ima vlastiti agregat, tj. NE da ga pogoni. :D

Sumnjam da je to u pitanju. Em je loše, em besmisleno.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski podatkovni centar za napajanje koristi n
Old Iggy kaže...

Sumnjam da je to u pitanju. Em je loše, em besmisleno.

A cuj, ja samo velim kak sam skuzio i iscitao iz clanka, nisam detaljnije isao traziti po netu.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski podatkovni centar za napajanje koristi n
Podatkovni centar nećeš vezati samo na jedan izvor, sigurno ima i spoj na mrežu, ali bliskom lokacijom se smanjuju gubici, a i stabilan zakup snage omogućava jeftiniju struju.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice