Ruski bloger kažnjen zbog protestnog igranja Pokem

poruka: 15
|
čitano: 2.338
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ruski bloger kažnjen zbog protestnog igranja Pokem".
15 godina
offline
Ruski bloger kažnjen zbog protestnog igranja Pokem

Prvo maska koja kuha kavu pa sad ovo. Šta će bit sutra?

 

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Ruski bloger kažnjen zbog protestnog igranja Pokem

Što je tražio to je i dobio.

Deckard
Moj PC  
8 8 hvala 0
15 godina
online
Ruski bloger kažnjen zbog protestnog igranja Pokem

"bloger" - to kao titula ili zanimanje?

Svi blogeri su u stvari bullshit artist-i

 
6 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski bloger kažnjen zbog protestnog igranja P
Ajmo uvesti zatvorsku kaznu za svaku povredu osjećaja.

Evo deckard je povrijedio moje forumaške osjećaje, tražim kaznu od najmanje godinu dana.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
17 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Ruski bloger kažnjen zbog protestnog igranja P
Visak kaže...
Ajmo uvesti zatvorsku kaznu za svaku povredu osjećaja.

Evo deckard je povrijedio moje forumaške osjećaje, tražim kaznu od najmanje godinu dana.

tko ti kriv što si mazohist pa dolaziš na forum čitat stvari koje ti vrijeđaju osjećaje

16 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski bloger kažnjen zbog protestnog igranja P
Ges kaže...
Visak kaže...
Ajmo uvesti zatvorsku kaznu za svaku povredu osjećaja.

Evo deckard je povrijedio moje forumaške osjećaje, tražim kaznu od najmanje godinu dana.

tko ti kriv što si mazohist pa dolaziš na forum čitat stvari koje ti vrijeđaju osjećaje

 Tebe su cijepili protiv razumijevanja sarkazma? Sad shvaćam zašto se ljudi bore protiv cijepljenja.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
11 godina
offline
Ruski bloger kažnjen zbog protestnog igranja Pokem

Crkvene i religiozne organizacije trebalo bi zabraniti i zakonski ih staviti u vrlo nepovoljne polozaje pa da se aktivni clanovi takvih skupina lako mogu pritvoriti i dalje procesuirati...

Neprihvatljiva je cinjenica to sto nase drustvo dozvoljava jednoj urotnickoj i demagoskoj organizaciji da djeluje i obmanjuje clanove tog istog drustva.

 

Danas imamo obrazovne institucije, znanost i ine institucije.

 

Crkve su idealne zgrade koje se mogu lako preadaptirati u kosarkaske dvorane, parkinge i sl. prijeko nam potrebne infrastrukturne projekte :)

 

 

 

 
8 7 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski bloger kažnjen zbog protestnog igranja P
LudaRajcica kaže... 

Crkve su idealne zgrade koje se mogu lako preadaptirati u kosarkaske dvorane, parkinge i sl. prijeko nam potrebne infrastrukturne projekte :)

Ili u štale za virtualna go stvorenja (postoji ta potreba ako pitamo neke iz mase) ili za liječenje bolesnika koji ih traže, jer su udaljavanjem od Boga kreirali prazninu u srcu koju pokušavaju ispuniti potragom za virtualnim nakazama. Ljudi izgleda imaju sklonost za neopipljivim i nepostojećim stvarima i samo zamjenjuju jedno za drugo. Dakle, ukidanjem crkve ili igre Pokemon Go se ne liječi ljude, ali postojanje crkve učvršćuje tradicionalne vrijednosti, daje mir i spokoj mnogima (dok ne uleti u crkvu neki luđak) i postojanje Pokemona Go učvršćuje ludilo kod mladih i novu vrstu praznovjerja.
Ovo društvo postaje društvo u kojem se niko ne poštuje, ni roditelji ni Bog i crkva, i postaje skupina bahatih, neodgovornih, razmaženih. Normalno da se društvo pokušava da zaštiti od nasrtaja huligana i destruktivnih elemenata, dok nije pokleknulo do kraja.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski bloger kažnjen zbog protestnog igranja P
Visak kaže...
Ajmo uvesti zatvorsku kaznu za svaku povredu osjećaja.

 Ajmo! Ali nas dvojica nismo dovoljni da to nametnemo ostalima, pa možemo kažnjavati jedan drugog.

15 godina
offline
Ruski bloger kažnjen zbog protestnog igranja Pokem

go može ali bez pokemona. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Ruski bloger kažnjen zbog protestnog igranja P
8 godina
offline
Ruski bloger kažnjen zbog protestnog igranja Pokem

majka Rusija !   , mozda tek sad neki shvate da se SSSR raspao jos u proslom stoljecu  i sto je Rusija danas ; klerofasisticka ortodoksna diktatura !

waaagh
 
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski bloger kažnjen zbog protestnog igranja P
warhammer kaže...

majka Rusija !   , mozda tek sad neki shvate da se SSSR raspao jos u proslom stoljecu  i sto je Rusija danas ; klerofasisticka ortodoksna diktatura !

Slažem se sa svime osim ovim. SSSR se prividno raspao, mnoge te zemlje su još uvijek iznimno politički i ekonomski vezane za/ovisne o Rusiji. Bilo kakav pokušaj udaljavanja može imati teške posljedice.

10 godina
offline
Ruski bloger kažnjen zbog protestnog igranja Pokem

Frajer je u prvom redu običan prostak i budala.
Ne znam kaj ideš provocirati vjernike bez ikakvog povoda??


Ako se pogleda video, vidjet će te da frajer vrijeđa osjećaj vjernika, jer pravoslavnu glazbu koja je divna, govori da je njesra, da su vjernici shit i tome slično....
O.K., mogao si otići u crkvu i nje izaći, te nitko ne bi znao za tebe i tvoju budalaštinu sa pokemonima, al' to još to snimaš, samo kako bi dobio još koji lajkić iliti kaj ja znam već...

Nisi nikakv umjetnik ili pak performanser, nego običan pripadnik parankester generacije koja čini sve kako bi se prodala u svojim videaima.

 

OK, ne moraš lajkati vjenrika i njihove bogomoljke, al' čem ideš tamo i vrijeđaš onako, petparački i prostački njihove osjećaje.
Bio sam i ja u pravoslavnoj crkvi, te džamiji, ali nisam tamo išao provocirati, nego učiti od drugačijih.

 

Mislim nitko ne tjera ideš tamo. Ne lajkma ni ja mnoge vjernike, al to ipak ne znači da idem nekog provocirati. Ako te ne lajkam, jednostavno te zaobiđem iliti na ulici velim: "Ne, hvala!" ,ako me pak ne zanima tvoja vjerska brija.

 

Koliko vidim njegovo ponašanje bi moglo i kod nas biti kažnjeno, barem remećem javnog reda i mira, ako ne već po kaznenim zakonom kao govor mržnje.

 

Ako je izrazio žaljenje, znači da uviđa svoju grešku i priznaje kaznu, bar na načelnoj razini.

 

Mada, brijem samo da je frajer jednostavno glup, te da nema pojma o životu, nego je običan ganster, al' samo kada se upali GTA.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski bloger kažnjen zbog protestnog igranja P
PzKpfw kaže...

Frajer je u prvom redu običan prostak i budala.
Ne znam kaj ideš provocirati vjernike bez ikakvog povoda??


Ako se pogleda video, vidjet će te da frajer vrijeđa osjećaj vjernika, jer pravoslavnu glazbu koja je divna, govori da je njesra, da su vjernici shit i tome slično....
O.K., mogao si otići u crkvu i nje izaći, te nitko ne bi znao za tebe i tvoju budalaštinu sa pokemonima, al' to još to snimaš, samo kako bi dobio još koji lajkić iliti kaj ja znam već...

 

OK, ne moraš lajkati vjenrika i njihove bogomoljke, al' čem ideš tamo i vrijeđaš onako, petparački i prostački njihove osjećaje.
Bio sam i ja u pravoslavnoj crkvi, te džamiji, ali nisam tamo išao provocirati, nego učiti od drugačijih.

 

 Kao prvo, sve što si napisao je netočno, dakle cijela tvoja uzrujanost bazirana je na neistini. Za glazbu prijevod kaže 'dull', dakle dosadna, no kad se glazba stvarno čuje oduševljen je. Da su vjernici shit nisam našao. No ništa od toga ne govori u crkvi, tamo samo igra Pokemone, ne uznemiravajući nikoga. U samoj crkvi nije vrijeđao ničije osjećaje, uvrijedio je retroaktivno samo one koji su vidjeli film na internetu, dakle one koji su sami došli k njemu. Da tebe parafraziram, zašto ideš na stranicu gdje te netko provocira? Ili nitko na svoj blog ne smije staviti da je religiozna glazba dosadna, jer se ti s time ne slažeš, a mogao bi tamo naletiti i vjernički se uvrijediti?

 

Mahati mobitelom u crkvi je nepristojno. Isto kao i na školskom satu, restoranu ili koncertu. U svim tim slučajevima potencijalno ometaš druge ljude, ali iz nekog razloga samo crkva zaslužuje da ideš u zatvor. Ukazivanje na taj nonsens je bio povod za njegovu akciju, i s obzirom da je to učinio na vrlo neškodljiv način, akcija je potpuno opravdana. Vjernici bi trebali biti više uvrijeđeni nepravdom učinjenom tom čovjeku, nego ovakvim banalnim performansom.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice