Rjeđe nadogradnje Androida

poruka: 9
|
čitano: 2.937
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rjeđe nadogradnje Androida".
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rjeđe nadogradnje Androida
Nebi baš rekao da je šteta.sve te manje nadogradnje stave u jednu+imaju vremena sve to optimizirati,bez ikakve žurbe...
 
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Rjeđe nadogradnje Androida

Mislim da ova odluka ima veze s timing-om izdavanja Nexusa Two, koji su ocito pomaknuli za raniji termin nego sto su planirali.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rjeđe nadogradnje Androida

 

Prije svega, izvrstan poslovni potez. Sama ta objava potrošačima dosta govori o kvaliteti tvrtke, pa makar ona bila napuhana. A još ima dosta toga iza te odluke, jednostavno ti ljudi znaju što rade...

 

 

liberate tutemet ex inferis
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Rjeđe nadogradnje Androida
666zgb kaže...

Mislim da ova odluka ima veze s timing-om izdavanja Nexusa Two, koji su ocito pomaknuli za raniji termin nego sto su planirali.

Ja bi rekao da to ima veze s ostalim proizvodjacima mobitela tipa HTC. Pa tko bi mogao pratiti tako brze nadogranje osim njih samih.

14 godina
protjeran
offline
RE: Rjeđe nadogradnje Androida
666zgb kaže...

Mislim da ova odluka ima veze s timing-om izdavanja Nexusa Two, koji su ocito pomaknuli za raniji termin nego sto su planirali.

Pa kad on izlazi?

One line gives the other one // http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Perkan777 -BF:BC 2 status
16 godina
offline
Rjeđe nadogradnje Androida
Nije losa ideja. Ovako stalno imamo situaciju da se ne zna na cemu si, a proizvodaci i marketing su na sto muka.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rjeđe nadogradnje Androida

A neka sad su napravili dobar posao sa androidom 2.2 gdje su ga dosta optimizirali i dodali par stvari koje treba imati(kao onaj wifi tethering, i spremanje appova na karticu) iako je već u najavi i android 2.3 kodnog imena gingerbread koji bi kao treba se pojaviti koncem ove godine ili početkom iduće(uglavnom su to glasine) tako da ako se to dogodi, pretpostavljam da bi onda nakon 2.3 verzije malo usporili ritam  pa da ih proizvođači mogu pohvatati i stavljati noviji softver. Sad je zbilja blesavo da je recimo HTC tek sad izbacio 2.1 verziju za heroa a već se pojavila 2.2 verzija. Pa kad bi prebacili na 2.2, onda bi 2.3 izašao i tako se stalno vrte u krug. A sa SE x10 je još gore jer oni 2.1 tek imaju u planu staviti oko jeseni a di je još 2.2 verzija onda...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rjeđe nadogradnje Androida

Napokon ovako uvijek moraš strepit hoće li moj mob dobit update

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Rjeđe nadogradnje Androida

Ovo ovako mi se više sviđa. A ne svako malo, što proizvođači (HTC) i ne prate nešto ažurno

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice