Rimac Automobilima velika investicija kineskog Cam

poruka: 39
|
čitano: 7.362
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac Automobilima velika investicija kineskog Cam".
6 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Automobilima velika investicija kineskog
Ma svaka cast njemu sto se tice zaposljavanja,razvoja i sl. To nije upitno jer je vidljivo. Takve firme mogu podici ovu zemlju (valjda). Pogledao jucer razgovor sa njim,kaze zaposljava strance iz 14 zemalja jer ne moze naci radnu snagu u Hr (sasvim normalno).Svakako nije zahebancija ,ali brojke koje prikazuje nisu u skladu sa razvojem tvrtke. To mi jedino smrdi jer nije realno .
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Rimac Automobilima velika investicija kineskog Cam

Sta su nama usadili u mentalitet majketi. Ukrades, prikazes da je sve bajno, das ljudima mrvice od toga sto si ukrao -> heroj si sve ti je oprosteno, radis za spas i boljitak ove zemlje, dizu se zastave i jede se besplatni grah 

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
16 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rimac Automobilima velika investicija kineskog
Ne smeta mene njegov uspjeh i zaposljavanje ljudi u drzavi koja je budimo realni odavno u bankrotu. Mene smeta kaj se ne zna od kud mu milijuni a cale je na sudu radi 300+ milja. Ako je lova ukradena onda pere novce i kriminalac je, ali u drzavi gdi je korupcija narodni obicaj nemres ocekivat nist drugo.

Najbolji su mi odgovori tipa kolko ti ljudi zaposljavas ili zakaj ti ne napravis to kaj je on napravil. Jednostavno, zato jer mi nitko nije dao milijune da pokrenem biznis.

Posto nemam milijune sam napravio nesto kaj preporucam svima a to je da odete iz lijepe nase jer u drzavi gdi je vecina love zaradena lopovlukom jedino kaj vas ceka na kraju vise puta ofarbanog tunela je debela kita :)
12 godina
offline
Rimac Automobilima velika investicija kineskog Cam

Ja isto. Uopće nisam jalan na njega i stvarno mu želim sve najbolje. Apsolutno ne ulazim u njegove kompetenicje kao inovatora/poduzetnika, ali mi jako smeta kad mediji i njegovi fanovi padaju u trans na svaku njegovu "mudru", pogotovo kad napada narod/državu za retrogradno razmišljanje, a zapravo jedino to ga je i održalo na životu.

 

 

Ružna je stigma koju nosi, ali jebi ga - afera od 333 mil + 59 mil. za ona zemiljšta...Nije baš kikiriki...

 

Ljudi, živimo u zemlji gdje je mišljenje da ti za posao treba veza, ne znanje; gdje jedan Mamić ima 40 000 fanova na FB, gdje ljudi odobravaju lopovluk, ako su se okoristili njime. Sve naopako. Što više reći, koju posluku porati ? TO je najveći razlog zašto mladi odlaze, ne ustaše vs partizani ili ostale pizdarije.

 

Još jednom, stvarno mu želim uspjeh, da zaposli barem 1000 ljudi i da ih plati po EU prosjeku, a ne našem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Automobilima velika investicija kineskog

Evo npr ja imam ideju za biznis ali mi treba jedno 10 milja eura. Zaposlio bi barem 500 radnika. Naravno to nikad neću ostvarit jer nikad neću imat 10 milja eura osim ako ih negdje ne ukradem.  I sam Trump je rekao da je dobio milijun dolara od starog i da je tako krenuo a danas ima čitavo carstvo. Lako je glumit inovatora i uspješnog poduzetnika kad si imao kapital i to onaj najslađi ukradeni.

13 godina
offline
Rimac Automobilima velika investicija kineskog Cam

Edit:

Neda mi se raspravljat 

You have to be odd to be number one
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 1:11 (Top Bugovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Rimac Automobilima velika investicija kineskog Cam

Danas u Nedjeljom u 2 - Mate Rimac

 

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Rimac Automobilima velika investicija kineskog

Izgledao je ful nervozno dok su pričali

 

 

Za one koji nisu gledali, ima na yt-u ispod ili na HRTi-u 

 

15 godina
offline
Re: Rimac Automobilima velika investicija kineskog

Izgledao je sasvim normalno, zašto bi bio nervozan?

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice