RIM otpisuje imovinu vezanu uz PlayBook

poruka: 6
|
čitano: 2.232
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "RIM otpisuje imovinu vezanu uz PlayBook".
15 godina
offline
RIM otpisuje imovinu vezanu uz PlayBook

Skoro svaka kompanije koja je na tržištu tableta ima po nekoliko modela u svojoj ponudi ali oni vjeruju da jos mogu uspjeti jer je tržište u ranoj fazi razvoja...kako da ne...tu vrijedi ko prvi djevojci prvi u nju meće...ako ja kao kupac kupim npr. Samsungov tablet i budem zadovoljan tesko da cu pri sledecoj kupovini ici uzimati HTC ili Motorolin...oni su po mom misljenju debelo zakasnili sa ulaskom na trziste.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: RIM otpisuje imovinu vezanu uz PlayBook

Nakon što je iPad postavio standard svejedno ti je kada ćeš ući. Moraš se boriti za korisnike i pokazati kvalitetu uređaja, a ja uopće nemam osjećaj da oni to rade. Odličan uređaj kojeg firma potkopava očajnim marketingom.

Jesi li i ti Svjetski Putnik ? www.svjetskiputnik.hr
13 godina
neaktivan
offline
Re: RIM otpisuje imovinu vezanu uz PlayBook
malina22 kaže...

Skoro svaka kompanije koja je na tržištu tableta ima po nekoliko modela u svojoj ponudi ali oni vjeruju da jos mogu uspjeti jer je tržište u ranoj fazi razvoja...kako da ne...tu vrijedi ko prvi djevojci prvi u nju meće...ako ja kao kupac kupim npr. Samsungov tablet i budem zadovoljan tesko da cu pri sledecoj kupovini ici uzimati HTC ili Motorolin...oni su po mom misljenju debelo zakasnili sa ulaskom na trziste.

Jedino je bitno tko nudi sadržaj s tabletom. Kindle Fire je praktički isti Playbook sa dorađenim Androidom i prodati će se oko 4 milijuna u ovom kvartalu (to je zadnja procjena). Uz njega dolazi i Amazonov "ekosistem" (knjige, časopisi, cloud itd.) kao što sa iPadom dolazi Apple-ov. Proizvođači koji imaju samo hardver nemaju šanse zato će mnogi uskoro izaći s tog tržišta.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2011 16:50 (Viggo).
14 godina
neaktivan
offline
RIM otpisuje imovinu vezanu uz PlayBook

Bit će zanimljivo iduće godine. Očekujem veliko snižavanje cijena.

Pitanje je samo da li će se u Hrvatskoj pratiti trend...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RIM otpisuje imovinu vezanu uz PlayBook

Ovdje je pogresno koristena rijec otpisuje... Playbook se rasprodao kada su spustili cijenu, te je ekstremno vazan korak u razvoju qnx platforme... Za one koji ne znaju, QNX je nova platforma BlackBerry OS-a, koja već sada svojim performansama nadmašuje sve mobilne uređaje koji postoje.  No, RIM-ov "problem" bio je i ostao marketing prema tzv. retail korisnicima.  U svijetu corporate-a, i dalje je neprikosnovne zbog svojih sigurnosnih rješenja i sustava kojeg nema nitko...

Innovations that liberate
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
RIM otpisuje imovinu vezanu uz PlayBook

ovaj tablet mi se stvarno svidja, steta sto je ovde kod mene u BiH tesko nabaviti

Had a dream I was king, I woke up still king
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice