Redovno održavanje Bug Online servera

poruka: 20
|
čitano: 3.167
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Redovno održavanje Bug Online servera".
16 godina
offline
Redovno održavanje Bug Online servera

Hoce li doci jednom dan da se mobilni BOL nadogradi? Isti je i bez ikakvih opcija zadnjih nekoliko godina ... hoces nekom puknut TD a on zabiljezi hvala, i obratno.

 
6 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Redovno održavanje Bug Online servera
H4X0R kaže...

Hoce li doci jednom dan da se mobilni BOL nadogradi? Isti je i bez ikakvih opcija zadnjih nekoliko godina ... hoces nekom puknut TD a on zabiljezi hvala, i obratno.

Pa jučer su dodali opciju igranja QWOP-a svaki put kad otvaraš BUG.

15 godina
odjavljen
offline
Redovno održavanje Bug Online servera

Mobilna verzija je prakticki neupotrebljiva.

 

Ne vide se linkovi, quotesi, avatari korisnika, koliko netko ima TD/TU. Doslovno katastrofa.

http://isvijet.com.hr
 
14 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Redovno održavanje Bug Online servera
Edge kaže...

Mobilna verzija je prakticki neupotrebljiva.

 

Ne vide se linkovi, quotesi, avatari korisnika, koliko netko ima TD/TU. Doslovno katastrofa.

Da, deset posto korisnika je silno nesretno:

 

http://www.bug.hr/anketa/kojem-uredaju-provodite-najvise-svog-online-vre/94573.aspx

 

{#}

 

p.s.

Ali svejedno se slažem s tobom - treba nadograditi mobilnu verziju!

...
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2014 18:20 (Miro).
13 godina
offline
Redovno održavanje Bug Online servera

Ja kada sam na mobitelu uvijek ide na normalnu verziju. Ta mi je najbolja.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Redovno održavanje Bug Online servera
Marko :D kaže...

Ja kada sam na mobitelu uvijek ide na normalnu verziju. Ta mi je najbolja.

Također,otkad imam smartphone a to je hvala bogu već preko 3 godine ,idem stalno na normalnu verziju jer je mobilna prastara i beskorisna

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2014 18:29 (robimarko).
16 godina
offline
Re: Redovno održavanje Bug Online servera

Ja vas molim da u sklopu ovog odrzavanja SKLONITE ovu IRITANTNU reklamu NIKE {#}

13 godina
offline
Re: Redovno održavanje Bug Online servera
Adin kaže...

Ja vas molim da u sklopu ovog odrzavanja SKLONITE ovu IRITANTNU reklamu NIKE {#}

Adblock..........nuff said

imam muda
15 godina
offline
Redovno održavanje Bug Online servera

one razumijevanje coming up! {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Redovno održavanje Bug Online servera
Miki Liki kaže...
Adin kaže...

Ja vas molim da u sklopu ovog odrzavanja SKLONITE ovu IRITANTNU reklamu NIKE {#}

Adblock..........nuff said

Kad to koristiš BUG ne zarađuje.

 

Mi želimo da BUG zarađuje.

16 godina
offline
Re: Redovno održavanje Bug Online servera
Onjegin kaže...
Miki Liki kaže...
Adin kaže...

Ja vas molim da u sklopu ovog odrzavanja SKLONITE ovu IRITANTNU reklamu NIKE {#}

Adblock..........nuff said

Kad to koristiš BUG ne zarađuje.

 

Mi želimo da BUG zarađuje.

Ima i drugih nacina. Znas na sto meni ovo lici. Ove reklame me tacno iritiraju. Isto kao kad bi krenuo u prodavnicu i prodavacica ti se natovari na ledja i govori de ovo kupi.

 

Mislim da se nekad pretjera neukusno sa ovim reklamama. Ako treba nek stave neku reklamu i nek nam sima kazu da kliknemo na nju kad udjemo, al ovo je previse. Tacno mi zamuti ekran.

 

Ovo je KIC, Turbofolk, neukusno skroz. Izvini ali tako je.

13 godina
offline
Re: Redovno održavanje Bug Online servera
Imam. Ne radi. Bolje šuti.
Optimizam je nedostatak iskustva.
14 godina
offline
Re: Redovno održavanje Bug Online servera
Meni nije jasno par stvari...

1. Danas saljem PM i nakon negdje desetog pokusaja sam odustao.
Desavalo se i prije, ali bi proslo nakon par puta, danas oko 11 h sam pokusao slati PM doslovno desetak puta i na kraju sam odustao.
2. Hoce li ikada BOL aplikacija dozivjeti bilo kakvu nafogradnju?
Bar da mozemo sherat linkove, sejvat linkove na npr. Pocket, Evernote itd.

Eto, dva jednostavna pitanja jer je bezveze da BOL ima takvu aplikaciju i da na forumu ne rade neke tako osnovne stvari.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
offline
Re: Redovno održavanje Bug Online servera

Trebali bi složit neku aplikaciju za Android. To bi bio pun pogodak.

PUTA MADRID
13 godina
neaktivan
offline
Re: Redovno održavanje Bug Online servera
Edge kaže...

Mobilna verzija je prakticki neupotrebljiva.

 

Ne vide se linkovi, quotesi, avatari korisnika, koliko netko ima TD/TU. Doslovno katastrofa.

Upravo to..

 

Da barem riješe tapatalk ili malo bolje unaprijede mobilnu verziju, ali ništa.. Ma..

MiR; Prestigio PAP 5000T DUO on stock JB 4.1.1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Redovno održavanje Bug Online servera
Adin kaže...

Ja vas molim da u sklopu ovog odrzavanja SKLONITE ovu IRITANTNU reklamu NIKE {#}

Užas, baš nametljivo. Nikad mi prije nisu smetale reklame na BUG-u, al ova užasno iritira. 

 

Hvala. Jako je ljepo i nenametljivo. Hvala. Jako je ljepo i nenametljivo.
I don't care that they stole my idea . . I care that they don't have any of their own. — Nikola Tesla
15 godina
neaktivan
offline
Redovno održavanje Bug Online servera

Problem s Bugovim stranicama je što su se nekad davno odlučili na vlastito CMS rješenje za koje danas više očito nemaju niti novaca, niti resursa da ga redovno održavaju da bude koliko-toliko u skladu s duhom vremena. Zapeli su na ASP.NET-u 2.0, Silverlight-u i generalno tehnologijama od prije smartphone revolucije i to se sad ne isplati krpati nego bi trebalo sve napraviti iznova. I to ne ponovo na svoju ruku, nego uzeti neko od provjerenih gotovih CMS rješenja kojih je hvala Bogu gomila na tržištu, od open source do komercijalnih i na svim mogućim tehnologijama. I još kad bi umjesto da pogone vlastite servere, pogon outsource-ali nekom profesionalnom hosteru u oblaku, gdje bi im bio kraj, možda bi im ostalo čak i vremena da pišu originalne članke umjesto da nas bombardiraju lošim prijevodima sa Endgadgeta, AllThingsD-a i The Verge-a (da nabrojim samo neke).

 

Netko je ovdje spomenuo kako podrška za mobilne uređaje nije bitna jer kao samo 10% korisnika pristupa Bugu preko mobitela. Prvo, nisu bitne ankete nego stvarne statistike pristupa po kojima bi to bilo sigurno više od 10%, drugo - čak i da je samo 10% - to je 10% s tendencijom rasta i svakako je bitnije i više od nekih 1% korisnika IE6 kojeg Bugove stranice međutim uredno još uvijek podržavaju.

 

imho i fwiw, naravno.

 
5 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Redovno održavanje Bug Online servera
RobertS kaže...

Problem s Bugovim stranicama je što su se nekad davno odlučili na vlastito CMS rješenje za koje danas više očito nemaju niti novaca, niti resursa da ga redovno održavaju da bude koliko-toliko u skladu s duhom vremena. Zapeli su na ASP.NET-u 2.0, Silverlight-u i generalno tehnologijama od prije smartphone revolucije i to se sad ne isplati krpati nego bi trebalo sve napraviti iznova. I to ne ponovo na svoju ruku, nego uzeti neko od provjerenih gotovih CMS rješenja kojih je hvala Bogu gomila na tržištu, od open source do komercijalnih i na svim mogućim tehnologijama. I još kad bi umjesto da pogone vlastite servere, pogon outsource-ali nekom profesionalnom hosteru u oblaku, gdje bi im bio kraj, možda bi im ostalo čak i vremena da pišu originalne članke umjesto da nas bombardiraju lošim prijevodima sa Endgadgeta, AllThingsD-a i The Verge-a (da nabrojim samo neke).

 

Netko je ovdje spomenuo kako podrška za mobilne uređaje nije bitna jer kao samo 10% korisnika pristupa Bugu preko mobitela. Prvo, nisu bitne ankete nego stvarne statistike pristupa po kojima bi to bilo sigurno više od 10%, drugo - čak i da je samo 10% - to je 10% s tendencijom rasta i svakako je bitnije i više od nekih 1% korisnika IE6 kojeg Bugove stranice međutim uredno još uvijek podržavaju.

 

imho i fwiw, naravno.

Sa svime se u potpunosti slazem, iako za CMS mislim da je bolji vlastiti, ali napraviti jedan generalan update, maknut se s ASP.NET-a prijeći na PHP i prijeci na Unix/Linux server OS koji je za razliku od sadašnjeg Windows Server OSa - besplatan, sigurniji, napredniji, i mnooogo flexibilniji. 
Dedicated server je ipak za ovako velik forum mnogo bolja opcija. 


 

I don't care that they stole my idea . . I care that they don't have any of their own. — Nikola Tesla
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2014 10:12 (xZero).
16 godina
offline
Re: Redovno održavanje Bug Online servera
Miro kaže...
Edge kaže...

Mobilna verzija je prakticki neupotrebljiva.

 

Ne vide se linkovi, quotesi, avatari korisnika, koliko netko ima TD/TU. Doslovno katastrofa.

Da, deset posto korisnika je silno nesretno:

 

http://www.bug.hr/anketa/kojem-uredaju-provodite-najvise-svog-online-vre/94573.aspx

 

{#}

 

p.s.

Ali svejedno se slažem s tobom - treba nadograditi mobilnu verziju!

Ovaj odgovor mi nije bas sjeo {#}...

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

Pitanje glasi:

Na kojem uređaju provodite najviše svog online vremena?

 

Odgovor:

Da, najvise provodim na PC (recimo 8h) ali ostalih 5-6h sam na poslu i od tamo idem preko mobitela {#}.

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos | PRODAJEM HUAWEI U8650 = 300kn!!!
13 godina
offline
Redovno održavanje Bug Online servera

Kad smo već na toj temi, mislim da bi bilo vrijeme, da nadogradite aplikaciju za Android, mislim da "update" za nju nisam vidio 2 godine, ako ne i više.... nadam se da će te ponukanim našim nezadovoljstvom nešto napraviti po pitanju mobilne verzije i aplikacije {#}

 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice