U redovima za iPad 2!

poruka: 425
|
čitano: 82.091
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U redovima za iPad 2!".
16 godina
offline
U redovima za iPad 2!

Većina će doma praznih ruku

ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
offline
U redovima za iPad 2!

ah... tko ima nek ga kupi, zašto ne?

Moj PC  
17 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

Da nemam slanine obješene u špajzi kupil bi ga. {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 21:36 (Jerkenovski).
 
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
U redovima za iPad 2!

Svaka vijest o Appleu u naslovu završava sa uskličnikom. Baš za potrebu??

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!
Kupiti cu ga kada dobimo FLAT mobilni internet sa normalnom brzinom i bez potpisivanja ugovora.
Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
online
Re: U redovima za iPad 2!
Evo ovo tipkam s tog cuda...ne nisam ga kupio, radim u ducanu u kojem ga prodajemo. Nebite vjerovali ali svi zele samo 64gb 3g verziju i odma se kupuje i onaj pokrov, kesira se po 7 kila kuna bez beda...tolko o krizi u hr, ove od 16gb niko nije ni pogledao! A ja mislio da ce ti ic ko vruc burek...
14 godina
offline
U redovima za iPad 2!

Ovo samo Jobs može...svaka čast!

Što se tiče ovih ljudova kaj stoje u redu - LOL.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
40 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Monopol kaže...
Kupiti cu ga kada dobimo FLAT mobilni internet sa normalnom brzinom i bez potpisivanja ugovora.

Pogledaj nove mobilne tarife od T-mobilea koje su od danas dostupne u ponudi. {#}

Čudi me kako bug još ništa nije o tome pisao.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
13 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!
E kralju daj neki link na mobu sam!
Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
DamageHigh kaže...

Ovo samo Jobs može...svaka čast!

Što se tiče ovih ljudova kaj stoje u redu - LOL.

Ja vas hejetere ne razumijem.Što je  steve napravio da ovi stoje u dučanu?Zar je to neka magija?

Ti ljudi  su došli(večina) samo pogledat i tračat o tomu kao što to mi radimo na forumu.

16 godina
offline
U redovima za iPad 2!

Hahahahah... Izgledaju kao da čekaju u redu za kruh! :D

 

 

A Job si misli u sebi, "Mmmm... fresh victims for my evergrowing army of the undead..." XD

Svakom poklopcu lonac!
Moj PC  
23 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

Zašto je neko hejter,ako mu nije jasno zašto tolka gomila ljudi stoji par sati u redu ili dana zbog jednog uređaja koji nema ni usb port ni flash.Bitno da ima jabuku straga.A ovaj BUG ko da se uvlači applu u dupe kolko vijesti ima o njima.

Cogito Ergo Sum
Moj PC  
35 5 hvala 5
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!

a što ću im ja nek čekaju ljudi. ja ću tako kad budem imao 50.000 kn viška čekat u redu kad izađe novi nikon D3 XY ili D4. al ne treba od toga raditi takve brutalno udarne vijesti svaki dan 5 puta. rekli ste brate jednom i ok... ajmo dalje.

14 godina
offline
U redovima za iPad 2!

Nema meni ništa bez fizičkih tipki heb te se s tim :p

bug caruje, um klade valja
 
2 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
U redovima za iPad 2!

ja stvarno ne razumijem te ljude {#}

Bite my shiny metal ass.
Moj PC  
11 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
disco kaže...
Evo ovo tipkam s tog cuda...ne nisam ga kupio, radim u ducanu u kojem ga prodajemo. Nebite vjerovali ali svi zele samo 64gb 3g verziju i odma se kupuje i onaj pokrov, kesira se po 7 kila kuna bez beda...tolko o krizi u hr, ove od 16gb niko nije ni pogledao! A ja mislio da ce ti ic ko vruc burek...

 

Po meni, best buy je 32gb wifi. Prevelik je da bi se koristio za navigaciju, a ako bas zatreba 3g, uvijek se moze zakaciti za smartphone.
ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
14 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
hondo kaže...

ja ću tako kad budem imao 50.000 kn viška čekat u redu

brate ja da imam 50.000 Kn viska nebih sigurno cekao u redu... vec bi poslao nekog frenda a ja bi doma igrao recimo COD 4 ili tako nesto :)

14 godina
protjeran
offline
U redovima za iPad 2!

Ako netko ima love i želi to, zašto ne....

 

Netko kupuje iphone ili neki andorid mob za cca 4 soma kuna (bilo za keš jer je štedio ili na kartice, što je vjerojatnije)....

 

Netko kupuje te iste mobitele na pretplatu iako mu pretplata realno ne treba (nakon dvije godine ga pretplati), jer je kod nas pretplata zapravo mobitel na rate....

 

Netko kupuje lcd ili plazma tv od cca soma eura i što veća dijagonala da bi uživao u filmovima a netkome je dovoljan za cca 3 soma kuna...

 

Netko kupuje laptom od 5-7 soma kuna da bi igrao igre pravdajući se da mu treba za  audocad.... isto tako i za pc....

 

Netko kupuje PS3 i original igre i daje za to minmalno 3 soma kuna jer to voli....

 

Netko kupuje audi ili bmw za milju konja i isto toliko godina samo da bi bio faca a realno ne može ga tankati ni održavati...

 

Netko daje 2 soma kuna da zatamni stakla na autu da bi bio faca...

 

Netko svaki mjesec daje za modne krpice soma kuna iako to ne može otplatiti...

 

Netko (prosječan hrvat) troši na cigarete cca 500-700kn mjesečno...

 

Netko daje 4 je**e kune da bi čitao ono smeće od 24h...

 

Netko svaki dan pljune 10kn da ide po kavama...

 

 

Da nastavim niz?????? Svaka budala ima svoje veselje {#} Ako nekoga veseli ipad 2 od 4 soma kuna, pa zašto ne, zašto biti ogorčen i isticati taj jeb**i hrvatski jal...

 

 

Emocije su poput vala, nikad ne zadrže isti oblik…
 
83 0 hvala 19
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
disco kaže...
Evo ovo tipkam s tog cuda...ne nisam ga kupio, radim u ducanu u kojem ga prodajemo. Nebite vjerovali ali svi zele samo 64gb 3g verziju i odma se kupuje i onaj pokrov, kesira se po 7 kila kuna bez beda...tolko o krizi u hr, ove od 16gb niko nije ni pogledao! A ja mislio da ce ti ic ko vruc burek...

Nisu ni meni jasni al eto :D

A.
16 godina
neaktivan
offline
U redovima za iPad 2!

Kako god bilo da bilo, siguran sam da se za iPad 3 neće stajati u redu. Za godinu, dvije Hrvatska će toliko duboko potonuti da ne možemo niti zamisliti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
disco kaže...
Evo ovo tipkam s tog cuda...ne nisam ga kupio, radim u ducanu u kojem ga prodajemo. Nebite vjerovali ali svi zele samo 64gb 3g verziju i odma se kupuje i onaj pokrov, kesira se po 7 kila kuna bez beda...tolko o krizi u hr, ove od 16gb niko nije ni pogledao! A ja mislio da ce ti ic ko vruc burek...
Pretpostavljam da nitko ne zeli ni Toshiba handybook ? {#}
Kad zivot imitira umjetnost....

 

16 godina
online
Re: U redovima za iPad 2!
micho kaže...
disco kaže...
Evo ovo tipkam s tog cuda...ne nisam ga kupio, radim u ducanu u kojem ga prodajemo. Nebite vjerovali ali svi zele samo 64gb 3g verziju i odma se kupuje i onaj pokrov, kesira se po 7 kila kuna bez beda...tolko o krizi u hr, ove od 16gb niko nije ni pogledao! A ja mislio da ce ti ic ko vruc burek...

 

Po meni, best buy je 32gb wifi. Prevelik je da bi se koristio za navigaciju, a ako bas zatreba 3g, uvijek se moze zakaciti za smartphone.

 

Ma ja imam 16gb wifi only jedinicu i super mi je, 14gb mi je dovoljno za sve osim za natrpat hrpu filmova i nosat okolo, a sto se neta tice to sto kazes radi savrseno, ima u cydiji 2 aplikacije koje sluze bas za to ;-)
16 godina
online
Re: U redovima za iPad 2!
Korisnik1 kaže...
disco kaže...
Evo ovo tipkam s tog cuda...ne nisam ga kupio, radim u ducanu u kojem ga prodajemo. Nebite vjerovali ali svi zele samo 64gb 3g verziju i odma se kupuje i onaj pokrov, kesira se po 7 kila kuna bez beda...tolko o krizi u hr, ove od 16gb niko nije ni pogledao! A ja mislio da ce ti ic ko vruc burek...
Pretpostavljam da nitko ne zeli ni Toshiba handybook ? {#}
Kad zivot imitira umjetnost....

 

 

He he sautparkovci su najjaci !!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Pa i nije toliki red,možda kojih desetak ljudi.
alrighty then
14 godina
offline
U redovima za iPad 2!

Rade bi si kupio pozlacenu wc skoljku....{#}

:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Lex Luthor kaže...

Ako netko ima love i želi to, zašto ne....

 

Netko kupuje iphone ili neki andorid mob za cca 4 soma kuna (bilo za keš jer je štedio ili na kartice, što je vjerojatnije)....

 

Netko kupuje te iste mobitele na pretplatu iako mu pretplata realno ne treba (nakon dvije godine ga pretplati), jer je kod nas pretplata zapravo mobitel na rate....

 

Netko kupuje lcd ili plazma tv od cca soma eura i što veća dijagonala da bi uživao u filmovima a netkome je dovoljan za cca 3 soma kuna...

 

Netko kupuje laptom od 5-7 soma kuna da bi igrao igre pravdajući se da mu treba za  audocad.... isto tako i za pc....

 

Netko kupuje PS3 i original igre i daje za to minmalno 3 soma kuna jer to voli....

 

Netko kupuje audi ili bmw za milju konja i isto toliko godina samo da bi bio faca a realno ne može ga tankati ni održavati...

 

Netko daje 2 soma kuna da zatamni stakla na autu da bi bio faca...

 

Netko svaki mjesec daje za modne krpice soma kuna iako to ne može otplatiti...

 

Netko (prosječan hrvat) troši na cigarete cca 500-700kn mjesečno...

 

Netko daje 4 je**e kune da bi čitao ono smeće od 24h...

 

Netko svaki dan pljune 10kn da ide po kavama...

 

 

Da nastavim niz?????? Svaka budala ima svoje veselje {#} Ako nekoga veseli ipad 2 od 4 soma kuna, pa zašto ne, zašto biti ogorčen i isticati taj jeb**i hrvatski jal...

 

 

Svaka čast..

Al samo jedna ispravka..

24h košta 4.99 kn!

:D

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
DamageHigh kaže...

Ovo samo Jobs može...svaka čast!

Što se tiče ovih ljudova kaj stoje u redu - LOL.

Nije istina. Pogledaj malo prodaju Nokie N95 kada je izašla... Stvar je što Jobs samo zna to ovako fino prezentirati (on i njegovi robovi, jel).

Anti-Apple inc. koalicija
15 godina
offline
U redovima za iPad 2!

Kad ga kupe prvo sto se napraviti jest objaviti radosnu vijest na Facebooku.

Znam osobe (m i ž) koji su opcinjeni Padom (imaju ga ili uskoro misle kupiti) i to su redom iskompleksirane osobe - zaljubljeni u sebe i svoj 'uspjeh'

Veceras ocekujem par novih statusa na Faceu ;)

 

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
Blue_Fatal1ty kaže...
Monopol kaže...
Kupiti cu ga kada dobimo FLAT mobilni internet sa normalnom brzinom i bez potpisivanja ugovora.

Pogledaj nove mobilne tarife od T-mobilea koje su od danas dostupne u ponudi. {#}

Čudi me kako bug još ništa nije o tome pisao.

Ne radi se o Appleu {#}

Anti-Apple inc. koalicija
16 godina
neaktivan
offline
Re: U redovima za iPad 2!
destructor kaže...
hondo kaže...

ja ću tako kad budem imao 50.000 kn viška čekat u redu

brate ja da imam 50.000 Kn viska nebih sigurno cekao u redu... vec bi poslao nekog frenda a ja bi doma igrao recimo COD 4 ili tako nesto :)

fotić koji platiš 50.000 kn nema boga da mi dirne bilo tko osim mene. ako slučajno ide na servis ima da ga u servisu drže u rukavicama..... {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice