Raste popularnost alternativne tražilice DuckDuckG

poruka: 16
|
čitano: 3.292
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Raste popularnost alternativne tražilice DuckDuckG".
13 godina
offline
Raste popularnost alternativne tražilice DuckDuckG

Kako se odrzavaju financijski? Citam neso affilliate programs i slicno al sve mi je to nekako slabo. Zvuci mi kao Viber/Whatsapp story.

 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Raste popularnost alternativne tražilice DuckDuckG

kakva je baza pretraživanja, google ima najveću, recimo na bingu nekih stvari nema kao na googlu 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
Raste popularnost alternativne tražilice DuckDuckG

Pa ako gledamo na globalnoj razini, 0 pomnoženo s 2 je i dalje 0.

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Raste popularnost alternativne tražilice DuckDuckG

Ako povećaju broj korisnika/pretraga za 20-30 puta mogu se nadat da bu ih Google kupio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Raste popularnost alternativne tražilice DuckDuckG

nadam se da ce uspjeti, samo narpijed.

Dosta i Googlea vise, treba im smanjiti utjecaj, vise znaju o meni nego moja obitelj.

 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Raste popularnost alternativne tražilice DuckDuckG

Osobno koristim Startpage.com ali imate jos i Ixquick.com od iste firme

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos | Prodajem i5-4440 za 900kn, RAM 8GB za 300kn, Fractal Node 304 za 400kn
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Raste popularnost alternativne tražilice DuckD
djigibao kaže...

Osobno koristim Startpage.com ali imate jos i Ixquick.com od iste firme

 Hm...odmah dobijem opciju add to Vivaldi...nije se ni učitala, već zna koji preglednik furam...toliko o privatnosti!

Sinoć sam lega jutros...
14 godina
offline
Re: Raste popularnost alternativne tražilice DuckD
BlackMoon kaže...
djigibao kaže...

Osobno koristim Startpage.com ali imate jos i Ixquick.com od iste firme

 Hm...odmah dobijem opciju add to Vivaldi...nije se ni učitala, već zna koji preglednik furam...toliko o privatnosti!

 Da se dobije browser kojeg koristiš potrebne su doslovno 3 linije php-a, tako da to baš i nije ne znam kakvo rušenje privatsnosti, mislim da je više za lakšu instalaciju

 

edit: nisam siguran, vjerojatno se radilo o sarkazmu pa sam nasjeo, nema veze 

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.9.2017 3:15 (The Unforgiven).
8 godina
offline
Re: Raste popularnost alternativne tražilice DuckD
miller1985 kaže...

kakva je baza pretraživanja, google ima najveću, recimo na bingu nekih stvari nema kao na googlu 

 Googlo ima i najveću bazu filtera odn. "ciljanog pretraživanja" (bolje zna guglo od tebe šta ti zapravo očeš). Upravo zbog toga poneka koristim Duck Duck Go, Baidu itd. Tražio sam neki torrent (neki art film), našao sam ga preko DuckDuck odmah (i poslije testno preko Baidu - treba Google translate upogoniti), preko Google-a ali nikako.
Bing je loša kopija Googla, izvan konkurencije (ako ne briješ na Win10S, onda nemaš izbora).

16 godina
neaktivan
offline
Re: Raste popularnost alternativne tražilice DuckD

imam win10, i trenutno koristim chrome i google, bing ne koristim jer kao što sam rekao dosta toga nema na njemu

 

budem probao duckgo-a

 

 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
13 godina
offline
Raste popularnost alternativne tražilice DuckDuckG

Trudim se koristiti patkicu vec dulje vremena, a gugle koristim kao osigurač ako ona ne da zadovoljavajući rezultat. Dobro radi, iako se osjeti razlika. I ne sviđa mi se pretraga slika na patki. 

The most interesting information comes from children, for they tell all they know and then stop.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Raste popularnost alternativne tražilice DuckD
miller1985 kaže...

imam win10, i trenutno koristim chrome i google, bing ne koristim jer kao što sam rekao dosta toga nema na njemu

 

budem probao duckgo-a

 Ma ovi novi Win10 S imaju "fićr" da su Edge / Bing  sistemski integrirani kao defaultni... negdje to možeš promijeniti, ali ne svugdje.
Na to sam mislio.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Raste popularnost alternativne tražilice DuckD

aha, normalni google, imam i edge/bing, ali sam ga ukinuo, sad je google glavni

 

inače to se ovdje radi postavke - aplikacije - zadane aplikacije ... web preglednik 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
15 godina
offline
Raste popularnost alternativne tražilice DuckDuckG

.. jednog dana kad dovoljno naraste (patkica), da se pojavi na na googleradaru, bit će kupljeni i pripojeni 'borgu'.. :)

u međuvremenu, kako im kaže reklama-slogan, oni ne trackaju. Sigurno, do kad? Do prve veće zarade? .. i btw, u reklamama je zabranjeno referirati (pogotovo u negativnom kontekstu, pogotovo unutar branše) druge brandove. Google će sačekati tužbom, pripojiti ih odštetom za 'duševne boli'.. ili neka takva priča. Uskoro ili za godinu dok se prikupe tužbe.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Raste popularnost alternativne tražilice DuckD
ihush kaže...

.. jednog dana kad dovoljno naraste (patkica), da se pojavi na na googleradaru, bit će kupljeni i pripojeni 'borgu'.. :)

u međuvremenu, kako im kaže reklama-slogan, oni ne trackaju. Sigurno, do kad? Do prve veće zarade? .. i btw, u reklamama je zabranjeno referirati (pogotovo u negativnom kontekstu, pogotovo unutar branše) druge brandove. Google će sačekati tužbom, pripojiti ih odštetom za 'duševne boli'.. ili neka takva priča. Uskoro ili za godinu dok se prikupe tužbe.. :)

 Da, vjerojatni scenariji... Makar: Chocolate Factory ("Do not evil") mudro radi to što radi, i izbjegava ovakve zamke koliko god može. One koje je do sad asimilirao nisu se bunili (koliko znam), a uvijek je to upakirano u "zajedničku poslovnu suradnju" i sl.
Ne kažem da su manje loši od brutalaca poput MS, već štoviše, opasniji... Vidjet ćemo, rekoše slijepci.

7 godina
offline
Raste popularnost alternativne tražilice DuckDuckG

francuski https://www.qwant.com/ je moj izbor, zna bit kičast ali kažu Security, privacy and no tracking fanatični branitelji privatnosti a i recenzije ih hvale, nalaze što tražim...

evo i prilagođenog amerikaniziranog linka gdje je sve na engleskom za home page... https://www.qwant.com/?l=en&h=1&hc=1&a=1&s=0&b=1&i=1&r=US&sr=en

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice