Rast Andorid Marketa

poruka: 23
|
čitano: 6.202
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rast Andorid Marketa".
15 godina
neaktivan
offline
Rast Andorid Marketa

Go Andorid

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rast Andorid Marketa

Koliko ono ima AppStoe aplikacija, čuo sam milijun ali nisam siguran ? Baš me zanima kada će preteći App store :) 

 

Ubuntu 10,04 (Lucid Lynx) , ako želite naučiti o linuxu posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com
15 godina
offline
RE: Rast Andorid Marketa
linuxuser kaže...

Koliko ono ima AppStoe aplikacija, čuo sam milijun ali nisam siguran ? Baš me zanima kada će preteći App store :) 

 

pa pročitaj članak, lijepo piše da imaju 225,000 aplikacija...

 

Ma lako je za aplikacije, samo da google sredi da svi mogu kupovati aplikacije a ne da smo osuđeni na samo besplatneIzlanuo se

Stoja
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rast Andorid Marketa

Zasto sumnjam da su ti na mobu samo besplatne ;)

Barem one koje se deklaricu kao besplatne ;)

:)
14 godina
protjeran
offline
RE: Rast Andorid Marketa
logic kaže...

Zasto sumnjam da su ti na mobu samo besplatne ;)

Barem one koje se deklaricu kao besplatne ;)

APK RULZ!

Zarađujmo lovu zajedno: http://gagabux.com/register.php/lcztatu.html
15 godina
offline
Rast Andorid Marketa

A i na android marketu ko u appstoreu ima sto i jedna varijacija iste aplikacije, pa ljudi kopiraju one iLigtere i sranja. 

I'm going woo woo
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Rast Andorid Marketa
logic kaže...

Zasto sumnjam da su ti na mobu samo besplatne ;)

Barem one koje se deklaricu kao besplatne ;)

Sa marketa su mi besplatne, a kad do drugih aplikacija se drukčije nemože nego skidanjem sa netaSmijeh Ali da mogu kupiti sigurno bi par aplikacija kupio...

Stoja
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rast Andorid Marketa

Naravno sto nam govori da je besmislica govoriti ima xxyy hiljada aplikacija.

:)
16 godina
offline
Rast Andorid Marketa

Ja bih osobno poželio svima za Božić npr. da se to skreše na nekih 10.000 kvalitetnih koje će ionako pokrivati sve smisleno i besmisleno što se aplikaicjom može pokriti jer ovako od šume ne vidiš stablo.

 

U Androidu pomažu alternativne usluge tj. trgovine koje su posložene s ciljem da kada je to moguće naglase kvalitetu međutim ni tu nema pouzdanih filtara s obzirom na količinu i svakodnevni rast dostupnih aplikacija.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Rast Andorid Marketa

sad se postavlja pitanje koliko je tu kvalitetnih aplikacija i koliko ih ima što su jako slične ,ovo je vjerovatno pumpanje da bi se dosegao apple store

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Rast Andorid Marketa

A očigledno je da kad ima gomila aplikacija da puno njih mora biti razni soundmachines i slične gluposti. Ali opet sve aplikacije koje valjaju brzo isplutaju na površinu. Ja recimo konkretno koristim aplikaciju appaware koja ima detaljnu statistiku top aplikacija na androidu (top aplikacije po mjesecu/tjednu/danu/satu) a može se filtrirati i po modelima mobova, i možeš vidjeti određenu aplikaciju koje trenutno ju instalirao/izbrisao i sl. I ta aplikacija također stoji u pozadini i kad ja instaliram/update-am/pobrišem neku aplikaciju, to taj appaware odmah registrira i ulazi u njihovu statistiku.

 

A dobre aplikacije se isto nađu čitanjem komentara. Evo jučer sam bio stavio juicedefender što mi je logic poslao, i onda sam u komentarima naletio na aplikaciju green power, koja radi isto što i taj juicedefender(automatski gašenje wifi-a/apn-a) a usto radi bez problema i skroz je besplatan tako da sad njega koristim. 

 

Također ima stranica androidpit, gdje se bave recenzijama aplikacija pa onda i njih redovito pratim i čitam da vidim da li ima neki zanimljiva aplikacija vrijedna instaliravanja.

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rast Andorid Marketa

Pa stipso sto ne javis da ima bolja ;)

 

ne mogu naci tu app green power. Daj na mail ;)

:)
15 godina
offline
Rast Andorid Marketa

Ma još sam jučer vodio testiranja i jednog i drugog, danas su se dojmovi slegnuli pa je pobjednik izašaoSmijeh

 

A što se tiče programa, evo ti link ali sam developer je rekao da trenutno radi na desire-u, hero, i samsung spica, a za ostale modele nezna, tako da neznam da li će tebi raditi, a možda i ne podržava starije verzije pa ga zato nemožeš pronaći na marketu?

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rast Andorid Marketa

Salji na mail.

:)
15 godina
offline
Rast Andorid Marketa

Nema, nemogu nigdje naći .apk file samo je dostupno na marketu. Izgleda da je samo za par modela dostupna jer vidim na jednom forumu da tipovi sa nexus one  nemogu naći aplikaciju...Neodlučan Nema druge nego ostaješ na juicedefenderuBelji se

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Rast Andorid Marketa

I kakav je rezultat koristenja aplikacije? Koliko ti produzi trajanje baterije? Ja mislio da se wireless gasi kad je ekran iskljucen.

15 godina
offline
RE: Rast Andorid Marketa
JosephBullet kaže...

I kakav je rezultat koristenja aplikacije? Koliko ti produzi trajanje baterije? Ja mislio da se wireless gasi kad je ekran iskljucen.

Pa ja u principu nemam nikakve uštede baterije jer sam ja to i prije radio, samo manualno bi prije nego "uspavam" mob iskopčao wifi/mobilnu mrežu. Sada taj program radi isto to samo automatski, kad ga ugasim 5 sekundi kasnije on prekida vezu, a kad ga upalim onda pali nazad. Ali ušteda se osjeti, recimo prije kad mi je wifi po cijeli dan bio upaljen potrošio bi mi oko 20-ak posto baterije, a sada evo wifi mi je progutao samo 5% ali inače ide do nekih 10%, tako da je u prosjeku 10% baterije "spašeno" na taj način.

 

 

Stoja
15 godina
protjeran
offline
Rast Andorid Marketa

IMHO

 

nebotno je razmisljati o kvaliteti aplikacija, ovdje se radi cisto o brojci... 100k vs 200k... i interesantno je vidijeti to kako brzina razvoja app za android raste brze nego iphone... ko malo dete od 15 godina, cekam dan da android po broju appsa dostigne iphone, pa da imam jos jedan argument kontra iphon generacije :) broj bezvrijednih aplikacija :P

 

 

BITNO je jedino da postoji solidna baza kvalitetnih i korisnih aplikacija, koje ce zadovoljiti sve bitne aspekte koristenja smartphonea u cemu android rula :) trenutno imam oko 120 aplikacija na svom desireu... od cega je polovica moj must have... a druga polovica appsi na testiranju/biranju :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rast Andorid Marketa
broj developera za iOS je trenutno najmanje trostruko veći, A u prosjeku zarađuju nekoliko puta vise. Čisto sumnjam da će tako brzo market place prestici app store. O problemima sa kvalitetom aplikacija i nedostatcima ovakve preotvorene strategije distribucije bez kontrole kvalitete bi se imalo svašta napisati.
A.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rast Andorid Marketa
TranceMight kaže...

IMHO

 

nebotno je razmisljati o kvaliteti aplikacija, ovdje se radi cisto o brojci... 100k vs 200k... i interesantno je vidijeti to kako brzina razvoja app za android raste brze nego iphone... ko malo dete od 15 godina, cekam dan da android po broju appsa dostigne iphone, pa da imam jos jedan argument kontra iphon generacije :) broj bezvrijednih aplikacija :P

 

 

BITNO je jedino da postoji solidna baza kvalitetnih i korisnih aplikacija, koje ce zadovoljiti sve bitne aspekte koristenja smartphonea u cemu android rula :) trenutno imam oko 120 aplikacija na svom desireu... od cega je polovica moj must have... a druga polovica appsi na testiranju/biranju :)

Ajd postaj negdje spisak tih must have ;)

Ja imam jedno 20 i otvorim market i ne pada mi nista na pamet da trazim. Sve imam ;)

:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rast Andorid Marketa
artfull kaže...
broj developera za iOS je trenutno najmanje trostruko veći, A u prosjeku zarađuju nekoliko puta vise. Čisto sumnjam da će tako brzo market place prestici app store. O problemima sa kvalitetom aplikacija i nedostatcima ovakve preotvorene strategije distribucije bez kontrole kvalitete bi se imalo svašta napisati.

Ma nije bas neka lova ako radis samo za hrvatsko trziste. Ako radis za cijeli svijet onda mozes ako imas srece skupiti oko 1.000 dolara mjesecno, ali tu po hrvatskoj je uspjeh i 100 dolara mjesecno.

Naravno, Android je jos losije.

16 godina
neaktivan
offline
Rast Andorid Marketa
android bez sumnje brzo raste al imam velike rezerve prema takvoj strategiji. Prekaoticno i nesredeno za moj ukus al drago mi je da postoji alternativa.
A.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Rast Andorid Marketa
artfull kaže...
android bez sumnje brzo raste al imam velike rezerve prema takvoj strategiji. Prekaoticno i nesredeno za moj ukus al drago mi je da postoji alternativa.

Mogu birati... slobodu ili diskretan monopol. Posto se Google okrenuo free stvarima i open sourceu (necemo sad o spijunaz i kontraspijunazi) tesko da ce zatvoriti store za aplikacije pa koliko glupe one bile, uostalom, jako jednostavno se odijeli zito od kukolja (korisnici koji su preuzeli aplikacije su najbolji filter).

 

Sama politika Apple-a da kontrolira sve ko big brother bi ga mogla u buducnosti kostati glave.

I'm going woo woo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice