Računala bez žica iz Intela

poruka: 15
|
čitano: 2.834
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Računala bez žica iz Intela".
15 godina
offline
Računala bez žica iz Intela

fora :)

 

cca 900mb u sekundi transfer speed... sick...

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Računala bez žica iz Intela

Dali se putem te tehnologije troši više struje u odnosu na žicno punjenje ??? 

Ja mislim da mora biti gubitka struje, mislim struja nemoze biti 100% iskorištena. 

 

15 godina
offline
Re: Računala bez žica iz Intela

vjerojatno, ali sigurno ce adaptirati uređaje da kada se potpuno napune dođe do gašenja tog wifi punjača i te fore...nekakvi senzori i te kerefeke...

mislim meni je fora kad se uzme u obzir da ce svi uredjaji u skorijoj buducnsoti tako funkcionirati što se punjenja tiče a još i ovaj WiGig... pihh :)

MuWu
12 godina
offline
Računala bez žica iz Intela

i exkluzivno extra fps u igrama od 3-5 frejma po sekundi i 3-5 sekundi brže pakiranje u winraru. Ako skylake ne bude brži bar 20% od sandy, ivy i hasswella nisu ništa napravili, hebala ih ušteda struje i bežična punjenja.

Moj PC  
1 7 hvala 0
10 godina
offline
Računala bez žica iz Intela

intel očito procjenjuje kako ima solidnu prednost prema AMD-u u x86 svijetu te se okreće ovakvim idejama svjestan da ubrzo prelazi na 14 nanometarski proces proizvodnje čipova kojim namjerava pokriti tržište tableta i smartphonea jer se tamo okreće najveći novac .. Profesionalcima se takvi izumi neće svidjeti ali intel bi mogao konačno podići prašinu u "ARM svijetu" premda se i u ovom slučaju radi o x86 kompatibilnim procesorima, nesumnjivo i x64 procesorima .. Dakle, ideja itekako stoji i imat će po meni velikog uspjeha zato što tzv "glupi korisnici" kojih je većina na ovome svijetu tablet, smartphone najviše i koriste te im je osim igranja igara na tim uređajima jedina svrha mail-anje, facebook, internet, čitanje časopisa, knjiga,  i sl.aktivnosti što i najslabiji uređaji iz ovakvih skupina mogu zadovoljiti ..

Nadam se da intel i AMD neće zanemariti gamere i profesionalce, te da će PC tržište živjeti još jaaako dugo ..... a što se tiče bežičnog punjenja uređaja kao i spajanja monitora bežičnim putem to će vjerovatno bit od koristi nekim manjim i većim firmama koje zbog raznoraznih uvjeta zahtjevaju da npr. PC uređaji ne budu spojeni sa monitorom u istoj prostoriji ili PC moraju biti doslovno zatvoreni u hermetičkim pregradama .....

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.6.2014 20:26 (W2000).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Računala bez žica iz Intela
Cryogenic kaže...

i exkluzivno extra fps u igrama od 3-5 frejma po sekundi i 3-5 sekundi brže pakiranje u winraru. Ako skylake ne bude brži bar 20% od sandy, ivy i hasswella nisu ništa napravili, hebala ih ušteda struje i bežična punjenja.

Da.

 

Frejmovi.

 

To je bitno.

12 godina
offline
Re: Računala bez žica iz Intela
Onjegin kaže...
Cryogenic kaže...

i exkluzivno extra fps u igrama od 3-5 frejma po sekundi i 3-5 sekundi brže pakiranje u winraru. Ako skylake ne bude brži bar 20% od sandy, ivy i hasswella nisu ništa napravili, hebala ih ušteda struje i bežična punjenja.

Da.

 

Frejmovi.

 

To je bitno.

bitnije je bacit oko soma kuna u tvom slučaju na razor podlogu, uber fensi šmensi tipkovnicu, miša i slušalice, umjesto upgrade'ad te antikvitete od procesora i matične. I pročitaj opet šta sam napisao poslije fps'a u igrama. I mogo bi si kupit neku steelseries razor  4x zoom naočale da bolje čitaš.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.6.2014 21:17 (Cryogenic).
12 godina
protjeran
offline
Računala bez žica iz Intela

nitko se ne pita koliko i kako to zracenje utjece na nas.. za jedno 50 godina ce se znati..

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Računala bez žica iz Intela
Cryogenic kaže...

Ako skylake ne bude brži bar 20% od sandy, ivy i hasswella nisu ništa napravili, hebala ih ušteda struje i bežična punjenja.

A tih +20% brzine ti treba za šta?

12 godina
odjavljen
offline
Re: Računala bez žica iz Intela
bik kaže...
Cryogenic kaže...

Ako skylake ne bude brži bar 20% od sandy, ivy i hasswella nisu ništa napravili, hebala ih ušteda struje i bežična punjenja.

A tih +20% brzine ti treba za šta?

bas ja sam si uzo intel i5 4440 i msi GTX 750ti

mogo sam ic na jace ,ali nema potrebe ove komponente sam uzeo jer su tihe i malo trose
(cijeli komp trosi max 150W ,a niti jedna komponenta nejde preko 50C pri cem je racunalo podosta tiho)

 

Za iste novce sam mogo dobit i jacu konfiguraciju npr. amd FX 8320 koji je jeftiniji od i5 ,a i GTX 750ti je "skupa" za jacinu koju nudi tak da sam mogo uzet neki osjetno jacu graficku, ali nisam iz razloga iznad

http://www.snabbox.org/
14 godina
offline
Računala bez žica iz Intela

Mamicu vam kapitalističku, sad valja Tesla a? Ali ne na onoj skali i projektima od kojeg bi profitirali svi na ovom planetu, i dobro ćete ukeširat *svoj* izum!

 

 

 

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Računala bez žica iz Intela
bik kaže...
Cryogenic kaže...

Ako skylake ne bude brži bar 20% od sandy, ivy i hasswella nisu ništa napravili, hebala ih ušteda struje i bežična punjenja.

A tih +20% brzine ti treba za šta?

 

za palit i gasit start 20% brze.

16 godina
offline
Re: Računala bez žica iz Intela
digitall1982 kaže...

nitko se ne pita koliko i kako to zracenje utjece na nas.. za jedno 50 godina ce se znati..

Meni se, evo, već nazire palac na čelu. Vele doktori da će za par mjeseci na tom mjestu biti stopalo.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
12 godina
protjeran
offline
Re: Računala bez žica iz Intela
Danny_HR kaže...
digitall1982 kaže...

nitko se ne pita koliko i kako to zracenje utjece na nas.. za jedno 50 godina ce se znati..

Meni se, evo, već nazire palac na čelu. Vele doktori da će za par mjeseci na tom mjestu biti stopalo.

umirem od smijeha {#}

svi znamo da mobitel i wlan zrace i da ni to nije bas skroz bezazleno, ali u pitanju su milivati pa se nitko ne obazire, a ovdje su u pitanju vati ili desetci vata koji su potrebni za funkcioniranje kompletnog racunala..

15 godina
offline
Računala bez žica iz Intela

Bilo bi fora da ti odma izbaci i nalaz za magnetsku rezonancu. Ionako su redovi u nasim bolnicama preveliki. Ovako dodes ujutro na poso, sjednas za stol i stavis punit, a na kraju radnog dana si obavio kompletan sistematski :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice