U prvom kvartalu Samsung vodeći, a rastu i kineski

poruka: 5
|
čitano: 1.302
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U prvom kvartalu Samsung vodeći, a rastu i kineski".
12 godina
neaktivan
offline
U prvom kvartalu Samsung vodeći, a rastu i kineski

Nekako mi je teško vjerovati da HTC, Sony i Microsoft imaju manje od 2.7% i da su niže od Viva (što god da je to).

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: U prvom kvartalu Samsung vodeći, a rastu i kin
Tebi je teško? Što misliš kako je njima?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
9 godina
neaktivan
offline
Re: U prvom kvartalu Samsung vodeći, a rastu i kin
logik kaže...

Nekako mi je teško vjerovati da HTC, Sony i Microsoft imaju manje od 2.7% i da su niže od Viva (što god da je to).

 Treba naglasit da je to lista nekog tamo samoprozvanog "analiticara", nikako sluzbena lista, uzeta od sluzbenih podataka... 

9 godina
neaktivan
offline
Re: U prvom kvartalu Samsung vodeći, a rastu i kin
Visak kaže...
Tebi je teško? Što misliš kako je njima?

 Sony je izgubio kompas što se tiče svojih modela mobitela. Jedina konstanta je serija Z, a s ostalim kategorijama mobitela stalno eksperimentiraju, pa im i prodaja varira. Početnički mobiteli im zbilja nisu nešto, a srednju kategoriju prvo potpuno otpile (Xperia SP), a onda ju ipak vrate (M4 Aqua).

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: U prvom kvartalu Samsung vodeći, a rastu i kin
skyhawk10 kaže...
logik kaže...

Nekako mi je teško vjerovati da HTC, Sony i Microsoft imaju manje od 2.7% i da su niže od Viva (što god da je to).

 Treba naglasit da je to lista nekog tamo samoprozvanog "analiticara", nikako sluzbena lista, uzeta od sluzbenih podataka... 

Treba naglasiti da je lista bazirana na podacima proizvođača uređaja i procjenama IDC-a i Strategy Analyticsa, što piše na stranicama odakle je preuzeta.

 

Ako vam se ne da slijediti link, dodatni podaci: u prvom kvartalu 2015., Android se nalazio na 77% uređaja, iOS na 18%, Windows na 3%, a svi ostali OS-ovi (Blackberry, Tizen, FirefoxOS, Ubuntu Touch, ...) na 2%. Instalirana baza - Android na 1664 milijuna uređaja (75%), iOS na 436 milijuna uređaja (20%), Windows Phone na 47 milijuna uređaja (2%),  Blackberry na 28 milijuna uređaja (1%), a sve preostali OS-ovi na 36 milijuna uređaja (2%); ukupno 2,201 milijardi smartphoneova u upotrebi.

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice