Prvi potez novog šefa Twittera je – otpuštanje

poruka: 9
|
čitano: 1.752
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvi potez novog šefa Twittera je – otpuštanje".
12 godina
offline
Prvi potez novog šefa Twittera je – otpuštanje

4100 zaposlenih?!  kaj, svaki od njih masira po jedno slovo na tom škartu od weba? baš me zanima dal bi se osjetilo da ih sad najuri 4080...

 
6 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Prvi potez novog šefa Twittera je – otpuštanje

na twitteru sam vec godina i to samo zbog jedne stvari koju velika vecina ljudi koje znam ne voli, a to je 140 limit. I kad sam cuo da ce to maknut zbog povecanja broja korisinika...facepalm! Ako imas kaj za rec, to napises u 140 znakova, a ne da pišeš esej i onda skrenes 3 puta s teme i izgubis se

artuditu
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Prvi potez novog šefa Twittera je – otpuštanje

140 je mrvicu tijesno (jako). No, 4000 i kusur zaposlenih, od čega 2000 inženjera... za što? Jedan API i 3 aplikacije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Prvi potez novog šefa Twittera je – otpuštanje
Tonči kaže...

140 je mrvicu tijesno (jako). No, 4000 i kusur zaposlenih, od čega 2000 inženjera... za što? Jedan API i 3 aplikacije?

 dobiva poticaj za svakog zaposlenog i radno vrijeme cca 3 sata 

artuditu
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvi potez novog šefa Twittera je – otpuštanje
Tonči kaže...

140 je mrvicu tijesno (jako). No, 4000 i kusur zaposlenih, od čega 2000 inženjera... za što? Jedan API i 3 aplikacije?

 Nije tijesno, upravo u tome i je fora da malo razmislis sto ces napisati i preslozis tekst da se drugi ne muce citajuci eseje.

12 godina
offline
Re: Prvi potez novog šefa Twittera je – otpuštanje
flpmyslf kaže...
Tonči kaže...

140 je mrvicu tijesno (jako). No, 4000 i kusur zaposlenih, od čega 2000 inženjera... za što? Jedan API i 3 aplikacije?

 dobiva poticaj za svakog zaposlenog i radno vrijeme cca 3 sata 

 

Pa vjerojatno je tak neki cirkus u pitanju... "Ajde ja ću zaposlit 4 soma ljudi, ti pošalji poticaje, ja podignem sa žiro računa i podijelimo si..."

15 godina
odjavljen
offline
Re: Prvi potez novog šefa Twittera je – otpuštanje

Nije ti to Hrvatska, kakvi poticaji.. :D

15 godina
offline
Re: Prvi potez novog šefa Twittera je – otpuštanje
Tonči kaže...

Nije ti to Hrvatska, kakvi poticaji.. :D

 oš reć da tamo ne rade za 1600 hrk mjesečno?! 

 

nota bene: kakva vještina, kakav menadžer, kakva hrabrost, kakav muškarac! žene, navalite! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Re: Prvi potez novog šefa Twittera je – otpuštanje
Najbolji nacin kako se dokazat novom sefu. Obuci cipelu broja 50+ i vritni 4000 zaposlenih.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice