Programi a-la carte s H1

poruka: 8
|
čitano: 3.550
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Programi a-la carte s H1".
12 godina
offline
Programi a-la carte s H1

hm...zanimljivo, znaci mogu se nadati da ce Optima smanjiti cijene svoje optitv, jer koja budala bi dala 100kn samo za nju (oprostite vi koji ste se prepoznali, no smatram da je to previse za tv)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Programi a-la carte s H1

30kn. prije internet telefon 230 sad internet telefon tv = 260, ne lupetaj gluposti.

Daria
13 godina
neaktivan
offline
Programi a-la carte s H1

Ako ja dobro shvacam da li to znaci da se ne placa na tih 199kn(oko 250kn flat) onih kobnih 73.80kn t-srotu????

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Programi a-la carte s H1

Jedini  problem  je  sta  im  je  u  iptv  ponudi ,  u  osnovnom  paketu  smece  programi.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Programi a-la carte s H1

Ne lupeta on gluposti.

 

O2 surf (telefon + flat internet) - 169,00 kuna

 

O3 surf (na ono gore dodaj TV) - 262,11 kuna

 

Razlika jednako TV = 93,11 kuna

 

Napomena: U O3 imaš 1 Mbps veću brzinu od O2 (5 Mbps umjesto 4) i 100 minuta razgovora free, dok u O2 imaš 500 minuta po 6 lipa/min.

 

 

 

16 godina
offline
Re: Programi a-la carte s H1

Imam H1 internet već godinu dana, a od ovog mjeseca Trio paket sa televizijom, i nema plaćanja tih dodatnih 74kn T-comu. Sve je preko H1 i nemaju nikakve veze sa T-comom. Bar je tako meni, ja sam u Zagrebu, Dubrava. Sveukupno te dodje oko 220kn sa 8Mbit flat vezom.  Još jedna prednost je to što je set top box jako jako mali. 

 

što se tiće programa, sve je to isto kai i kod ostalih, plus kaj si možeš izabrat baš tih 4 programa kaj želiš, a nalaze se u drugim paketima.

12 godina
neaktivan
offline
Programi a-la carte s H1

zaboravljate da je ovo BIT ponuda... znači za 199kn, dobiješ 4mbita i 1 GB prometa, to su zaboravili navest... FLAT se plaća dodatnih 49kn, povećanje brzine na 10mbita je 79kn, prošireni paket 79kn, znači ako bi flat i prošireni paket ispada 199kn+79+49=327kn a kod t-coma je 357 maxtri L paket koji je po meni ponuda programa neusporedivo bolja... e sad druga stvar je običan H1 trio paket koji nije BIT, to bi se već isplatilo kako je naveo kolega iz dubrave, ovaj BIT je čisti promašaj...

 

 

evo link:  http://www.h1telekom.hr/Portals/0/docs/Cjenici/H1TVBIT_brosura.pdf

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 11:06 (spartacus984).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Programi a-la carte s H1

Ček ček,u BIT ponudi 1gb prometa a u TRIO flat.............znači oni koji imaju infrastrukturu imaju flat a mi koji ćemo je dobiti kad nas van zemaljci posjete mi imamo gigu prometa haha baš nice,iako t-šrot je preskup moguće je da smanje cijenu(nadam se ) isto je meni lipše na selu u miru i tišini hihi

So say We All
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice