Prodano 4,1 milijuna Movea

poruka: 6
|
čitano: 1.976
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prodano 4,1 milijuna Movea".
15 godina
neaktivan
offline
Prodano 4,1 milijuna Movea

Nazalost prenijeli ste krivu informaciju. Brojka od 4.1 miljuna je broj primjeraka koji je isporucen trgovinama a ne broj prodanih primjeraka!!

 

Izvor:

http://www.maxconsole.net/content.php?43249-Oops!-Sony-feels-the-pressure-of-Kinect-sales-fakes-Move-sales-numbers

I sacrifice so they can live my life, If necessary I'll give my life, No need crying at the end of my life,Just remember me right
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prodano 4,1 milijuna Movea

zake meni ovaj Move liči na nešto što se moglo ovaj vikend na Velesajmu kupit {#}

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prodano 4,1 milijuna Movea

I jedan i drugi uredaj imaju iritantni lag sto ubija gust igranja.

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Prodano 4,1 milijuna Movea
LevaOpaki kaže...

I jedan i drugi uredaj imaju iritantni lag sto ubija gust igranja.

ovisi od igre do igre 

npr. Sports Champions nema gotovo nikakav lag,a i nema se Sony sta bojat Kinecta oni imaju i drugih stvari za razliku od Xboxa

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.12.2010 10:52 (Canti).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prodano 4,1 milijuna Movea
Canti kaže...
LevaOpaki kaže...

I jedan i drugi uredaj imaju iritantni lag sto ubija gust igranja.

ovisi od igre do igre

npr. Sports Champions nema gotovo nikakav lag,a i nema se Sony sta bojat Kinecta oni imaju i drugih stvari za razliku od Xboxa

U prijevodu one manje zahtjevne radi manji lag. Znaci zaboraviti na glatko igranje igara kao KZ3 sa move. Glavna i elementarna pogreska je
sto je Sony za racunanje pokreta koristio procesor unutar konzole i onu staru kameru. To znaci da na bilo koju igru dodas imas ces kasnjenje i

morat ces stedjeti na vizualnoj kvaliteti da sve radi iole glatko. Dobra ideja i solidna preciznost u poziciji i orjetnaciji samo losa izvedba i zbog toga ima taj lag.

13 godina
protjeran
offline
Prodano 4,1 milijuna Movea

dobro dok god KZ3 ce se moc igra ta DS3 necu se zalit jer sa Move ga niti ne mislim igrat 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice